Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na jakie gry przedstawiciele branży w 2013 roku czekają najbardziej?

24 postów w tym temacie

Na Grand Theft Auto V i The last of us jak najbardziej czekam.Dziwi mnie jedynie,że na Amazonie jakiś czas temu przy GTA V widniała data premiery marzec,a teraz już jej nie ma.Więc albo data była ściemą,co może być prawdą,albo ktoś kazał im tą datę usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny: Bioshock: Infinite to mój numer jeden na ten rok, choć wiele innych tytułów też bym wymienił: Company of Heroes 2, DmC czy GTA V, choć tutaj muszę poczekać jednak na premierę PC, o której wiadomo, że nic nie wiadomo. Tak czy inaczej: w zeszłym roku było kilka tytułów, na które czekałem niecierpliwie i teraz jest tak samo. Tylko dlaczego DmC wychodzi koło sesji... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 16:46, Cujo napisał:

Jeśli Bioshock: Infinite będzie tak opóźniane, jak do tej pory, to może się nie załapać
na 2013...

Załapie się na pewno, przesunęli znowu datę by dopracować drobne niedoróbki, trzon gry już jest dawno zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikt o Watch Dogs nie wspomniał. Wszyscy tylko GTA V, które niewątpliwie będzie przekozackie, jednak WD wprowadzi-mam nadzieję-nieco nowych elementów. Głównie myślę o elektronicznych gadżetach i możliwościach z tym związanych. Tak czy inaczej dla mnie to właściwie jedyne 2 tytuły na które naprawdę czekam w tym roku, reszta mi powiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 17:32, Waaazuuup napisał:

Dziwne, że nikt o Watch Dogs nie wspomniał. Wszyscy tylko GTA V, które niewątpliwie będzie
przekozackie, jednak WD wprowadzi-mam nadzieję-nieco nowych elementów. Głównie myślę
o elektronicznych gadżetach i możliwościach z tym związanych. Tak czy inaczej dla mnie
to właściwie jedyne 2 tytuły na które naprawdę czekam w tym roku, reszta mi powiewa.


Watch Dogs nigdzie nie ma oficjalnej premiery. Więc może sobie wyjść nawet w 2014 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Watch Dogs specjalnie nie czekam.Dopiero po premierze i przejrzeniu opinii innych o tej grze podejme decyzję czy kupię czy nie.Nie mam zamiaru dać się kolejny raz nabrać na te zachwalanie ich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec i moje typy :
Castlevania : Lords of Shadow 2, God of War : Wstapienie, Bioshock :Infinite, Ninja Gaiden Z i Beyond : Two Souls ;)
Choc jak co roku zawsze znajdzie sie cos wiecej do ogrania jednak wyzej wymienione tytuly to ''''must have'''' jesli idzie o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten rok dla mnie będzie pod wieloma względami przełomowy i czasu na granie będę miał jeszcze mniej.

Co nie znaczy, że wcale, co nieco się znajdzie :)

MUST HAVE:

1) GTA V - Rockstar nie może zawieść i nie zawiedzie :) Wiosną będe się bujał po LA.... tzn. Los Santos ;-) To po prostu pewniak, mogę zamawiać w ciemno, olewając wszelkie recenzje i opinie :)

2)The Walking Dead sezon drugi - po pierwszym Telltale awansowało w moim sercu do pierwszej ligi :). Jedynka to największa niespodzianka tego roku - absolutnie nie miałem jej w planach i absolutnie bym nie kupił nawet za pięć złotych, gdyby nie skuteczne nagabywanie kolegi i recenzja całości na konkurencyjnym portalu. Dalszy ciąg mogę brać już w ciemno pod jednym wszakże warunkiem - jak już na rynku dostępne będą wszystkie epizody, nie lubię kupować gier w częściach i to się już raczej nie zmieni :)

3) Castlevania: LoS 2 - jedynka to najfajniejsza gra AA tej generacji. Sequel ma być "bigger, better, more bad ass", czyli to co tygrysy lubią najbardziej. Nadal robiony przez Hiszpanów. Nadal pod okiem Japończyków. Z lepszą optymalizacją. Oby z tym samym narratorem (mistrzowski Patrick Stewart). Czekam :)

4) Dark Souls 2 - wpisuje trochę na wyrost, bo absolutnie nie wierzę że From Software wyrobi się w tym roku. Ale gdyby.... to po genialnej jedynce - "shut up & take my money"

LISTA REZERWOWA:

1) Bioshock Infinite - bo lubię poprzednie częsci a przygoda w Columbii zapowiada się jeszcze lepiej. Ale ciśnienia żeby brać na premierę nie mam, więc trochę ten tytuł poczeka

2) Company of Heroes 2 - bo rtsy Relica trzymają poziom, choć ostatnio ta firma jest w ciut słabszej IMO formie. No i tu chyba jednak poczekam na jakieś wydanie zbiorcze, bo Relic niestety lubi wydawać pierdyliardy bzdetnych DLC, a kłódki w menu głównym jedynki wygladały obleśnie i chamsko krzyczały - "wydaj kasę frajerze !". Nie lubię marketingu posuniętego do chamstwa, więc poczekam.

3) Aliens" Colonial Marine - bo wierzę w Gearbox i lubię uniwersum Obcego :). Mój zapał osłabiają niestety pierwsze opinie z grywalnych wersji - są nieco chłodne.... No ale zobaczymy. Przydałoby się demo.


Poza tym - ogrywam tytuły z lat poprzednich, a mam tego sporo. Z zaległości pewnie zainwestuje w Halo 4 i MGS: HD Collection, ale to raczej w drugiej połowie roku. Pośpiechu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2013 o 20:37, Lordpilot napisał:

2) Company of Heroes 2 - bo rtsy Relica trzymają poziom, choć ostatnio ta firma jest
w ciut słabszej IMO formie. No i tu chyba jednak poczekam na jakieś wydanie zbiorcze,
bo Relic niestety lubi wydawać pierdyliardy bzdetnych DLC, a kłódki w menu głównym jedynki
wygladały obleśnie i chamsko krzyczały - "wydaj kasę frajerze !".

To akurat była polityka THQ od pewnego czasu, bo i Darksiders 2, i Saint''s Row: The Third miały tyle badziewia do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku czekam głównie na Bioshocka Infinite i Last of Us.

Cała reszta tytułów, których wyczekują mogą zostać przesunięte na przyszły rok (1313) lub w ogóle się nie pojawić (Versus XIII, believe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numerem jeden zdecydowanie Tomb Raider, w dalszym kręgu nowy Bioshock, drugi sezon The Walking Dead i kilka tytułów z 2012, na które mi brakło czasu. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować