Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II: Heart of the Swarm - betatest

450 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2013 o 14:07, KeyserSoze napisał:

A niby dlaczego? Wszystko co pisze się o SC2 jest tylko dla fanów SC2? Serio? No to chyba
śmieszniej już nie będzie :D

Znowu ta sama, zdarta płyta. Ignorujesz to, co wcześniej ludzie pisali. Zresztą, skoro tekst ma być dla laika, to chyba ważne, żeby pisał ktoś, kto zna się na grze (niekoniecznie fan, zresztą i tacy też potrafią sensownie zaprezentować lepsze i gorsze zmiany oraz to uzasadnić), choćby po to żeby nie wprowadzać nieobeznanych z grą w błąd złymi informacjami, a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak słabego i nierzetelnego artykułu w życiu nie czytałem. Kampania w Wolu była świetna i mimo, że gra jest podzielona na 3 części jest historią zamkniętą. Dodane 6 jednostek!? A wszystkie zmiany starych jednostek i ogromny wpływ na nowe taktyki? Ulepszona grafika, a no i jeszcze jedno matchmaking nie działa dobrze, bo to jest beta (drogi panie Sławku wie pan co to jest?). Ogólnie tekst można skrócić do czegoś takiego: ,,starcraft feeee blizard jest gupi, ale pamiętajcie, że jest LoL!!! to jest genialne, pobierajcie!!!!!!!! (to odnośnie lola dodałem na podstawie innych tekstów Sławka <sam nic do tej gry nie mam> Po tym tekście unikam waszej strony szerokim łukiem. Naprawdę, żałosne. Zdawało mi się, że to jest ,,eeeee przegrałem 5 meczy z rzędu, żałosna gra''''. Tak to wygląda. Żegnaj gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w SC2 grałem pierwszy raz jakiś tydzień temu u kolegi, łącznie jakieś 5h gry. Wcześniej oglądałem tylko transmisje z turniejów i livestream''y grandmaster''ów. Gra jest świetna, z samego oglądania tej gry na internecie znam dużo taktyk. Zastosowanie ich w grze jest dość proste wystarczy pamiętać kiedy co kliknąć, oczywiście ja byłem we wszystkim spóźniony. Po jakimś czasie mechanizmy same wchodzą i nie trzeba myśleć.

Brak słów na taką recenzję tej gry. Jak sam recenzent piszę:
"StarCraft II, [...], to najbardziej rozbudowana, najgłębsza sieciowa strategia czasu rzeczywistego wszech czasów."
Gra oferuje niesamowite możliwości rozwoju gospodarczego i militarnego. Rzeczywiście potrzeba czasu aby ogarnąć wszystkie ale nie trzeba go dużo by nauczyć się z internetu np. 6-pool''a i nim wygrywać. Autor piszę o wprowadzeniu tylko 6 nowych jednostek (tak naprawdę 7), widać że jego znajomość gry jest nikła, wprowadzenie małej zmiany w jednej jednostce to radykalne zmiany całego balansu gry. Ta recenzja jest godna pogardy, a jedyne na co zasługuje to usunięcie przez serwis gram.pl, ponieważ nie przynosi to nic więcej temu serwisowi niż wściekłość graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 16:31, Mange napisał:

Niezbyt lubię tego komentatora ale dobrze mówi więc niech sobie redaktorek obejrzy
http://www.youtube.com/watch?v=NMsYtGpCrM0
Pozdrawiam i czekam na więcej recenzji na poprawę humoru :) DAJESZ


Buhhahaha. Koleś zarabia na streamach(na brązach) z SCII więc zawsze będzie bronił tej gry. Wiadomo więcej widzów lepsza kaska. Po drugie BETATEST nie równa się RECENZJA.

Ogólnie to widzę, że 95 % ludzi strasznie boli, że ktoś ośmielił się mieć inne zdanie na temat ich ukochanej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 16:52, tomekt1 napisał:

Ogólnie to widzę, że 95 % ludzi strasznie boli, że ktoś ośmielił się mieć inne zdanie
na temat ich ukochanej gry.


derp

Ludzi boli tutaj to, że ten artykuł to zero konkretów, a jedynie jojczenie, jaki to SC2: HotS jest nudny. Ten artykuł ma zero wartości informacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 16:54, Demagol napisał:

> Ogólnie to widzę, że 95 % ludzi strasznie boli, że ktoś ośmielił się mieć inne zdanie

> na temat ich ukochanej gry.

derp

Ludzi boli tutaj to, że ten artykuł to zero konkretów, a jedynie jojczenie, jaki to SC2:
HotS jest nudny. Ten artykuł ma zero wartości informacyjnej.



Chciałbym, żeby napisał to ktoś, kto nie gram w SC2. Najlepiej inny felietonista, który napisze, że artykuł jest do bani, źle napisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 16:31, Mange napisał:

Niezbyt lubię tego komentatora ale dobrze mówi więc niech sobie redaktorek obejrzy
http://www.youtube.com/watch?v=NMsYtGpCrM0
Pozdrawiam i czekam na więcej recenzji na poprawę humoru :) DAJESZ



Komentarz z linka ma podobne przesłanie co tekst pana Serafina. Multi w SC ma być esportem, a sam dodatek ma wprowadzać zmiany pod 200 graczy z najwyższej ligi. Komentator ekscytuje się nad nowymi rewelacjami, ale tak na prawdę dla laika to nie oznacza nic. Na mnie to nie zrobiło żadnego wrażenia. Po obejrzeniu filmiku tak samo jak po przeczytaniu tekstu pana S. utwierdzam się w przekonaniu, że nie warto kupować HotS, zważywszy na rychłą premierę CoH2. Tym bardziej jeżeli kampania singiel dodatku utrzyma poziom podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 17:36, ZubenPL napisał:

Co do diablo 3 to ono na hejt zasłużyło a twoja recenzja była krytykowana ponieważ:
1. Nie doszedłeś nawet do inferno.


No to jest prawdziwa perełka. Czyli co, żeby pisać recenzje Starcrafta trzeba grać na poziomie GRANDMASTERA??

Dnia 05.01.2013 o 17:36, ZubenPL napisał:

3. Płakałeś nad łatwością gry na normalu gdy na inferno większość miało problem z pokonaniem
białych mobów.


Wiesz w takim np, Torchlight 2 można ustawić sobie od razu wyższy poziom trudności. Większość moich znajomych już po normalu dało sobie siana bo umierali z nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 16:58, Inferno0009 napisał:


Chciałbym, żeby napisał to ktoś, kto nie gram w SC2. Najlepiej inny felietonista, który
napisze, że artykuł jest do bani, źle napisany.

Aha, artykuł ma napisac ktoś, kto nie grał w sc2. W takim razie niby jak ma stwierdzić, że jest do bani? Czytasz czasem co piszesz, kolego? Bo chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 17:01, fenr1r napisał:

Komentarz z linka ma podobne przesłanie co tekst pana Serafina. Multi w SC ma być esportem,
a sam dodatek ma wprowadzać zmiany pod 200 graczy z najwyższej ligi.

No bo przecież to nieważne że zmieniły się wszystkie taktyki dla wszystkich ras i gra się inaczej przecież to zauważy tylko 200 graczy reszta nawet nie będzie wiedziała że są nowe jednostki :)

Dnia 06.01.2013 o 17:01, fenr1r napisał:

Tym bardziej jeżeli kampania singiel dodatku utrzyma poziom podstawki.

Czyli jednej z najbardziej zróżnicowanej w historii strategi czasu rzeczywistego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram w multi, to jest raz, dwa - z betą HotS nie chcę mieć nic wspólnego, bo akurat mnie drabinka nie interesuje, czekam wyłącznie na kolejną kampanię. Jak widać, fanboy fanboyowi nierówny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 17:12, Valmar napisał:

>
> Chciałbym, żeby napisał to ktoś, kto nie gram w SC2. Najlepiej inny felietonista,
który
> napisze, że artykuł jest do bani, źle napisany.
Aha, artykuł ma napisac ktoś, kto nie grał w sc2. W takim razie niby jak ma stwierdzić,
że jest do bani? Czytasz czasem co piszesz, kolego? Bo chyba nie...


Nie artykuł, tylko komentarz czemu artykuł jest do bani.

Na razie tylko gracze SC2 są źli.


P.S. Czemu artykuł miałby pisać fan SC2, od razu napisze "Rzuć w kasjera portfelem, żeby dał ci dodatek, jak nie to go pobij, ta gra jest za dobra, żeby stała na półce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 17:11, tomekt1 napisał:

No to jest prawdziwa perełka. Czyli co, żeby pisać recenzje Starcrafta trzeba grać na
poziomie GRANDMASTERA??

Co to ma do rzeczy ? Diablo miało być grą na lata więc autor rzetelnej recenzji powinien pograć przynajmniej na pierwszym akcie inferno(a to wcale nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu) by zobaczyć endgame i resztę systemów gry które nie są dostępne na normalu.

Dnia 06.01.2013 o 17:11, tomekt1 napisał:

Wiesz w takim np, Torchlight 2 można ustawić sobie od razu wyższy poziom trudności. Większość
moich znajomych już po normalu dało sobie siana bo umierali z nudy.

No cóż może nie lubią hack''n''slash :) A co do dostosowywania poziomu trudność W diablo 3 to już dodali taką opcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redaktor warty nagrody największego idioty ever.

Koleś, który nie zna się na StarCrafcie, zainstalował - odpalił - zagrał kilka gier i nie umiejąc grać opisać grę na jakimś nieznanym serwisie - tak, nieznanym iż pierwszy raz to coś widzę.

Zrób artykuł o gimbusiarskiej grze zwanej "League of Legends" - gówno, niewymagające jakiegokolwiek skilla ze strony gracza.

Czytając "to coś" roześmiałem się już na zdaniu: "Rozsądek podpowiada, że to nie jest dobry moment. StarCraft II to tryb sieciowy - tylko i wyłącznie" - jeżeli jesteś nolifem siedzącym od 9.00 do 21.00 grając ciągle i próbować przejść kampanie i pokazać jakim jesteś hejterem.

Jedyną rzeczą, z którą mogę się zgodzić to moment, w którym piszesz o kilku mapach oraz jednostkach i cenie - 1 jednostka dla terrana, która prócz early do dropów w minerały (ew. do obrony) się praktycznie do niczego nie nadaje - najwyżej do zwiększenia pola widzenia w siege tankach. Zerg i protoss dostali o wiele więcej, a Blizzard usuwając jedną z nadziei terran - Warhound, którą zerg i protoss nazwali "1a" sami mając w swoim arsenale 90% jednostek 1a2a3a - Blizzard usunął.

120zł to za ten dodatek za dużo - jak dla mnie max. 50zł to dobra cena, iż nie ma w nim nic więcej, lecz dla casuali, którzy kupią ten dodatek dla kampanii oraz kilku innych rzeczy - możliwe, że im nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 16:52, tomekt1 napisał:

> Niezbyt lubię tego komentatora ale dobrze mówi więc niech sobie redaktorek obejrzy

> http://www.youtube.com/watch?v=NMsYtGpCrM0
> Pozdrawiam i czekam na więcej recenzji na poprawę humoru :) DAJESZ

Buhhahaha. Koleś zarabia na streamach(na brązach) z SCII więc zawsze będzie bronił tej
gry. Wiadomo więcej widzów lepsza kaska. Po drugie BETATEST nie równa się RECENZJA.

Ogólnie to widzę, że 95 % ludzi strasznie boli, że ktoś ośmielił się mieć inne zdanie
na temat ich ukochanej gry.


nie osmieszaj sie czlowieku, to jest bardzo dobry komentaror i dobrze gada, broni gry bo ja kocha a ze na niej zarabia to chwala mu za to ze umie. a co moze zazdroscisz? jak widac starcraf 2 to tak wspaniala gra ze mozna na niej zarabiac

najsmieszniejsze jest w tym wszystkim to ze starcraft 2 dla niktorych jest za trudny bo trzeba ruszyc mozgownicom i robic cos wiecej niz naciskac 2 przyciski na klawie, to gra dla ambitnych ludzi ktorzy maja pasje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 17:17, Inferno0009 napisał:

P.S. Czemu artykuł miałby pisać fan SC2, od razu napisze "Rzuć w kasjera portfelem, żeby
dał ci dodatek, jak nie to go pobij, ta gra jest za dobra, żeby stała na półce"

A czemu musiał napisał go pospolity hejter bo inaczej sławka w tym przypadku podobnie jak przypadku doty 2 nazwać nie można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 17:18, aDELLsCOTT napisał:

> > Niezbyt lubię tego komentatora ale dobrze mówi więc niech sobie redaktorek
obejrzy
>
> > http://www.youtube.com/watch?v=NMsYtGpCrM0
> > Pozdrawiam i czekam na więcej recenzji na poprawę humoru :) DAJESZ
>
> Buhhahaha. Koleś zarabia na streamach(na brązach) z SCII więc zawsze będzie bronił
tej
> gry. Wiadomo więcej widzów lepsza kaska. Po drugie BETATEST nie równa się RECENZJA.

>
> Ogólnie to widzę, że 95 % ludzi strasznie boli, że ktoś ośmielił się mieć inne zdanie

> na temat ich ukochanej gry.

nie osmieszaj sie czlowieku, to jest bardzo dobry komentaror i dobrze gada, broni gry
bo ja kocha a ze na niej zarabia to chwala mu za to ze umie. a co moze zazdroscisz? jak
widac starcraf 2 to tak wspaniala gra ze mozna na niej zarabiac


On zarabia na youtubie, nie starcrafcie, przesadziłeś. Blizzard mu nie płaci. Zarabiać też można, wymieniając się w TF2 czy Dota2. Stream to nie wszystko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ponieważ HOTS-em nie będzie zainteresowany ktoś, kto podstawki nie ma.
Dla mnie osobiście temat się kończy na tym poście Demagola ;)
Jak dla mnie kampania SC to była niezła, rzemieślnicza robota, choć wybory trywialne itp. Rozumiem może się "nie podobać". To jednak jeżeli patrzeć na multi, to faktycznie jeżeli komuś nie pasowało multi podstawowej wersji SC, to dalej może się od niej trzymać z daleka. Choć wydaje mi się w sumie, że jeżeli postawie "zieleńca" przy StarCrafcie to strzelam, że będzie grać "zachowaczo" (to jest zajmie się poznawaniem mechaniki) i będzie miał "10 minut nudy". Więc "redaktorek" trochę racji ma. Ale co tam płomienie inkwizycji należy rozpalić. Burn the Heretic! Oj chyba uniwersa pokręciłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować