Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II: Heart of the Swarm - betatest

450 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2013 o 16:02, Imeilic napisał:

Czyli, że niby ja mam udowadniać twoje tezy? To ty formułujesz bzdurne teorie, a nie
ja. Ja tylko chcę potwierdzenia z twojej strony.

Jak uważasz, że jest bzdurna to łatwo to udowodnić, nie?

Dnia 07.01.2013 o 16:02, Imeilic napisał:

Czyli tak czy inaczej autor pisze w tekście bzdury.

Nie napisałeś nic, co by to udowodniło. Stwierdziłeś bzdura i tyle. Ale to obiektywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 16:03, Zgreed66 napisał:

> Czyli, że niby ja mam udowadniać twoje tezy? To ty formułujesz bzdurne teorie, a
nie
> ja. Ja tylko chcę potwierdzenia z twojej strony.
Jak uważasz, że jest bzdurna to łatwo to udowodnić, nie?

Widzę, że w szkole nie nauczyli elementarnych podstaw, no trudno, to może ja wyjaśnię na przykładzie. Jeżeli naukowiec wysuwa tezę to nikt nie daje mu nobla za free, tylko on najpierw musi udowodnić poprawność tejże tezy. To on ma dostarczyć argumenty.

Dnia 07.01.2013 o 16:03, Zgreed66 napisał:

> Czyli tak czy inaczej autor pisze w tekście bzdury.
Nie napisałeś nic, co by to udowodniło. Stwierdziłeś bzdura i tyle. Ale to obiektywne...

"Cały czas trafia się na gości, którzy umieją więcej od nas." - to jest bzdura
"Ladder zawsze doprowadza do winratio około 50%, nikt może poza absolutnem dnem rankingu i progamerami nie ma innego po zagraniu odpowiedniej ilości gier, zależnie od skilla wynoszącej 20-50, czyli 5-15 godzin." - a to jest dowód, który zresztą sam mi podsunąłeś.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 16:11, Imeilic napisał:

Widzę, że w szkole nie nauczyli elementarnych podstaw, no trudno, to może ja wyjaśnię
na przykładzie. Jeżeli naukowiec wysuwa tezę to nikt nie daje mu nobla za free, tylko
on najpierw musi udowodnić poprawność tejże tezy. To on ma dostarczyć argumenty.

Ja jestem naukowcem i chce nobla? Wręcz przeciwnie jestem noobem i chcę się dowiedzieć od wielkiego "pro i guru" który widzi wszędzie bzdury. Wiec bądź tak miły i wyprowadź mnie z ciemnogrodu ;)

Dnia 07.01.2013 o 16:11, Imeilic napisał:

"Cały czas trafia się na gości, którzy umieją więcej od nas." - to jest bzdura
"Ladder zawsze doprowadza do winratio około 50%, nikt może poza absolutnem dnem rankingu
i progamerami nie ma innego po zagraniu odpowiedniej ilości gier, zależnie od skilla
wynoszącej 20-50, czyli 5-15 godzin." - a to jest dowód, który zresztą sam mi podsunąłeś.

Który udowadnia, że sam tkwiłeś w niewiedzy. Więc on nie działa przeciwko mi. Tylko tobie.
Ja nie bronię tutaj nikogo. Tylko poszerzam swoją wiedzę. Nigdy nie byłem alfą i omegą. Ale nigdy nie jest za późno, aby podszlifować swoją wiedzę i poznać czyjeś zdanie. Łapiesz różnicę? Ja tutaj w porównaniu do znacznej większości nie prowadzę krucjaty, a wymianę zdań. Różnica w podejściu jest kolosalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 16:19, Zgreed66 napisał:

> Widzę, że w szkole nie nauczyli elementarnych podstaw, no trudno, to może ja wyjaśnię

> na przykładzie. Jeżeli naukowiec wysuwa tezę to nikt nie daje mu nobla za free,
tylko
> on najpierw musi udowodnić poprawność tejże tezy. To on ma dostarczyć argumenty.

Ja jestem naukowcem i chce nobla? Wręcz przeciwnie jestem noobem i chcę się dowiedzieć
od wielkiego "pro i guru" który widzi wszędzie bzdury. Wiec bądź tak miły i wyprowadź
mnie z ciemnogrodu ;)

Kogo masz na myśli mówiąc "pro i guru"?

Dnia 07.01.2013 o 16:19, Zgreed66 napisał:


> "Cały czas trafia się na gości, którzy umieją więcej od nas." - to jest bzdura
> "Ladder zawsze doprowadza do winratio około 50%, nikt może poza absolutnem dnem
rankingu
> i progamerami nie ma innego po zagraniu odpowiedniej ilości gier, zależnie od skilla

> wynoszącej 20-50, czyli 5-15 godzin." - a to jest dowód, który zresztą sam mi podsunąłeś.
Który udowadnia, że sam tkwiłeś w niewiedzy.

To może jeszcze raz wyjaśnię, bo widzę że trafiłem na kogoś kto zachowuje się jak skończony debil.
Autor napisał: "Cały czas trafia się na gości, którzy umieją więcej od nas."
Ja napisałem: "bzdura"
Steelshadow napisał: "Ladder zawsze doprowadza do winratio około 50%"
W którym miejscu się pomyliłem, wyjaśnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 16:31, Imeilic napisał:

W którym miejscu się pomyliłem, wyjaśnisz?

A potrafiłeś to udowodnić? Nie.
Więc tak myliłeś się. Już pomijam, że używając słów "Cały czas" w "języku potocznym" znaczy to tyle co "bardzo często". Ale może ja jestem taki pokręcony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 16:32, Zgreed66 napisał:

> W którym miejscu się pomyliłem, wyjaśnisz?
A potrafiłeś to udowodnić? Nie.

yyyy..... zrobiłem to dwa posty wyżej

PS: Odpowiedz na pierwsze pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 16:34, Imeilic napisał:

PS: Odpowiedz na pierwsze pytanie.

Każdego który zgrywa pro i guru, a nie potrafi sensownie odpowiedzieć?

Dnia 07.01.2013 o 16:34, Imeilic napisał:

yyyy..... zrobiłem to dwa posty wyżej

Nie, nie zrobiłeś tego. Zrobił to ktoś za ciebie. Sam nie posiadałeś takiej wiedzy (jak i ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 16:35, Zgreed66 napisał:

> PS: Odpowiedz na pierwsze pytanie.
Każdego który zgrywa pro i guru, a nie potrafi sensownie odpowiedzieć?

A może ktoś nie potrafi sensownej odpowiedzi zrozumieć.

Dnia 07.01.2013 o 16:35, Zgreed66 napisał:

> yyyy..... zrobiłem to dwa posty wyżej
Nie, nie zrobiłeś tego. Zrobił to ktoś za ciebie. Sam nie posiadałeś takiej wiedzy.

Wykorzystałem post Steelshadow-a. To coś złego. W takim razie karygodne jest korzystanie w szkole z wiedzy Pitagorasa, Talesa, Newtona i wielu innych wybitnych osobistości. Twój tok myślenia przeraża mnie coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 16:42, Imeilic napisał:

> > PS: Odpowiedz na pierwsze pytanie.
> Każdego który zgrywa pro i guru, a nie potrafi sensownie odpowiedzieć?
A może ktoś nie potrafi sensownej odpowiedzi zrozumieć.

> > yyyy..... zrobiłem to dwa posty wyżej
> Nie, nie zrobiłeś tego. Zrobił to ktoś za ciebie. Sam nie posiadałeś takiej wiedzy.

Wykorzystałem post Steelshadow-a. To coś złego. W takim razie karygodne jest korzystanie
w szkole z wiedzy Pitagorasa, Talesa, Newtona i wielu innych wybitnych osobistości. Twój
tok myślenia przeraża mnie coraz bardziej.



po 1 - nie karm trolla
po 2 w sprawie designu laddera odeslij go na adres battle.net i niech poszuka wypowiedzi tworcow blizzarda na ten temat jezeli w to nie wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 16:42, Imeilic napisał:

A może ktoś nie potrafi sensownej odpowiedzi zrozumieć.

Dlaczego sensowniej? Że jeżeli zarzucasz (jak i nie tylko Ty) autorowi subiektywizm, a samemu Tobie daleko do takiego?

Dnia 07.01.2013 o 16:42, Imeilic napisał:

Twój tok myślenia przeraża mnie coraz bardziej.

To jest jak z dialogiem:
- Wiedziałeś, że ziemia jest okrągła?
- Tak, wiem (mimo, że nie wiedziałem).
Łapiesz różnicę? Twierdzisz, że bzdury ale sam tego udowodnić nie mogłeś. Miałeś tylko przypuszczenia. Jak i autor. Bierzesz dosłownie tekst do którego należy nabrać dystansu. Nigdy nie użyłeś "cały czas" na sytuację gdy działo się cos "bardzo często"? ;p Czysty pragmatyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 16:50, Hunter900MHz napisał:

po 2 w sprawie designu laddera odeslij go na adres battle.net i niech poszuka wypowiedzi
tworcow blizzarda na ten temat jezeli w to nie wierzy

Ja odeślę do posta Steelshadowa

"wynosi 2,3 miliona, czyli wynika z tego że całkiem spory odsetek graczy nie zdobył rankingu na ladderze, czyli zagrał mniej niż 5 gier"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 16:50, Zgreed66 napisał:

> A może ktoś nie potrafi sensownej odpowiedzi zrozumieć.
Dlaczego sensowniej? Że jeżeli zarzucasz (jak i nie tylko Ty) autorowi subiektywizm,
a samemu Tobie daleko do takiego?

> Twój tok myślenia przeraża mnie coraz bardziej.
To jest jak z dialogiem:
- Wiedziałeś, że ziemia jest okrągła?
- Tak, wiem (mimo, że nie wiedziałem).
Łapiesz różnicę? Twierdzisz, że bzdury ale sam tego udowodnić nie mogłeś. Miałeś tylko
przypuszczenia. Jak i autor. Bierzesz dosłownie tekst do którego należy nabrać
dystansu. Nigdy nie użyłeś "cały czas" na sytuację gdy działo się cos "bardzo często"?
;p Czysty pragmatyzm.


Żegnaj gram.pl, nie ma czego szukać w siedlisku trolli i niskiego poziomu dziennikarstwa.
PS: Podcasty dalej będę odsłuchiwał, pozdro dla Myszy i Lukasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 16:54, Imeilic napisał:

Żegnaj gram.pl, nie ma czego szukać w siedlisku trolli i niskiego poziomu dziennikarstwa.
PS: Podcasty dalej będę odsłuchiwał, pozdro dla Myszy i Lukasa.


Żegnaj Imeilic! Polecam odwiedzić strone http://www.gralandia.pl/ tam powinieneś poczuć się jak ryba w wodzie. Nie zapomnij zagrać w uroczego bałwanka.

@zgredek
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 17:05, tomekt1 napisał:

Żegnaj Imeilic! Polecam odwiedzić strone http://www.gralandia.pl/ tam powinieneś poczuć
się jak ryba w wodzie. Nie zapomnij zagrać w uroczego bałwanka.

Epicki trolling milordzie, ale tak bardziej na poważnie to strona mnie się zda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 16:54, Imeilic napisał:

Żegnaj gram.pl, nie ma czego szukać w siedlisku trolli i niskiego poziomu dziennikarstwa.
PS: Podcasty dalej będę odsłuchiwał, pozdro dla Myszy i Lukasa.


Powiedział gosć, od którego na kilometr bije buta, arogancja i przeświadczenie "macie klękać do miecza"".
Nikt nie będzie tęksnił, nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 15:41, Neleron napisał:


>
A Wiedźmin II jest rozbudowaną i ulepszoną częścią w stosunku do części I
Tak jak FiFa, tak jak Wacraft III, tak jak 99.9% kontynuacji - to ma być argument?

Mamy wychwalać grę za to, że jest bardziej rozbudowana niż kilkunasto letni pierwowzór?
Tak... logiczne.

---
3 bardzo zróżnicowane rasy tja... zergi - tyranidzi, tossi - eldarzy, terranie - gwardia/
space marines.

Mogą fakty ci się nie spodobać, ale SC / WC powstał na podstawie ras z warhammera fantasy
i warhammera 40k.
Podobnie jak z zarysem fabularnym I części.
Powiem więcej, SC i WC prawdopodobnie by nie istniały gdyby Blizzard nie stracił licencji
na Warhammera.

To źle? Nie - bardzo dobrze, ponieważ świat warhammera jest niesamowicie rozbudowany
i jego modyfikacja - później zupełnie inne uniwersa, są tak dobrze skomponowane, że z
wielką przyjemnością można go poznawać.

Nawet pracownicy Blizzarda w wywiadach przyznawali, że wcześniejsze koncept art. powstawały
na podstawie koncept artów Eldarów/ dark eldarów tyranidów oraz gwardii / Space marines.


Przyokazjii Panie znawco ,,znaffcow" - przerobiłem więcej RTS''ów niż ty prawdopodobnie
masz lat ( sądząc, po nie rzeczowych argumentach oraz niskiej kulturze odpowiedzi )
- zarówno na poziomie E-gaming ( wygrywając turnieje ) jak i grając jako ,,hardcore",
semi casual czy casual.

Dopóki nie udowodnisz mi, że wygrałeś kluczowe turnieje w Polsce w SC II 1 v 1 lub w
EU - stoisz na podobnym poziomie ,,znawstwa" co ja.

Jeżeli każda gra która posiada 3 zróżnicowane rasy nazywałaby się arcydziełem . To tytuły
które posiadają 6...8.. zróżnicowanych ras powinny być tak boskie w swojej wielkości,
że niezagranie w nie oznaczałoby oddanie swojej duszy diabłu.


ziefff.... tak znam historię powstania starcrafta i to ze blizzard nie dostal praw do warhammerw odbilo sie tylko na plus. Wracajac do tematu, starcraft 2 to jedyna strategia ktora ma tak zroznicowane rasy bo tutaj kazda jednostka jest unikalna i nie ma dwóch podobnych. I nie przyznawaj sie ze przerobiles tyle rtsow bo to tylko swiadczy o fakcie ze nic ci to nie przynoslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 08:06, megamocny872 napisał:

ziefff.... tak znam historię powstania starcrafta i to ze blizzard nie dostal praw do
warhammerw odbilo sie tylko na plus. Wracajac do tematu, starcraft 2 to jedyna strategia
ktora ma tak zroznicowane rasy bo tutaj kazda jednostka jest unikalna i nie ma dwóch
podobnych. I nie przyznawaj sie ze przerobiles tyle rtsow bo to tylko swiadczy o fakcie
ze nic ci to nie przynoslo.

To przy warcrafcie 1 starali się o prawa do warhamera nie przy Starcrafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2013 o 08:06, megamocny872 napisał:


Jak tutaj dyskutować z osobą która, aż kipi fanatyzmem.
Jeżeli sądzisz, że SC II ma tak niezwykłe i unikalne rasy to rozmowa z tobą jest niczym rozmawianie z przedstawicielami pewnej konserwatywnej partii.. lub jak rozmowa z osobami wierzącymi w multu teorii spiskowych.

Ty wiesz swoje, cała reszta świata wie swoje.
Dlatego tym optymistycznym akcentem EOT.

--

Rasy w SC są inspirowane warhammerem zubenpl. Jeżeli uda ci się przekopać internet to znajdzie np. jak wyglądały koncept arty tossów, a jak wyglądał np. guardian eldarów / dark eldarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 00:32, KeyserSoze napisał:

Źle myślałeś. Riot to są goście, którzy stworzyli DOTA a potem ją porzucili na rzecz
swojego projektu, czyli LoLa. DOTA 2 jest robiona przez Valve i kolesia, który robił
łatki do DOTA zostawionej przez oryginalnych twórców. To wszystko można znaleźć na wikipedii
bez najmniejszego problemu.

Przy lolu pracuje tylko dwie osoby od oryginalnej doty Steve "Guinsoo" Feak i Steve "Pendragon" Mescon twórca strony internetowej pierwszej doty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 09:12, Neleron napisał:

Rasy w SC są inspirowane warhammerem zubenpl. Jeżeli uda ci się przekopać internet to
znajdzie np. jak wyglądały koncept arty tossów, a jak wyglądał np. guardian eldarów /
dark eldarów.

Ale ja temu nie zaprzeczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować