Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II: Heart of the Swarm - betatest

450 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Dodawaliśmy kod do niej do wszystkich zakupów przez dłuższy czas. Parę tysięcy tego poszło.
Jakbyś u nas kupował gry, to byś o tym wiedział...

Wiesz w ogóle co oznacza otwarta beta? To że można wyciągnąć na chama klucza to ja wiem.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

To jest twoja opinia, którą szanuję, ale się z nią nie zgadzam - kampania w DoW2 ma wiele
świeżych rozwiązań, których nie było gdzie indziej, ma charakterystycznych bohaterów,
których można rozwijać na wiele różnych sposobów, można w nią też grać na wiele różnych
sposobów, np. all melee, all ranged i tak dalej. No i ma siedem razy lepszą grafikę niż
SC2, jeśli to kogoś interesuje :) Ma tylko jedną wadę - jest łatwa, nawet ma primarchu.

Mówiłem na temat klimatu i fabuły i nie za bardzo wiem gdzie w DoWie charyzmatyczni bohaterowie?

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Nom, jasne, że tak. I dlatego się łatwo zorientować. A potem, jak już się zorientujesz,
okazuje się, że różnice między dreadem, deffdredem i wraith lordem, niby takimi samymi
walkerami, są diametralne. Gra ma stopnie, po których możesz wchodzić - SC2 ma ścianę.

SC2 ma stopnie, w postaci Arcade i trybów drużynowych.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Lepszego, bo bardziej dynamicznego. Surowce to teren, więc musisz o niego walczyć swoją
armią nieustannie - ekonomia i walka są blisko siebie. W SC2 są daleko od siebie, jak
dwie różne gry, macro i micro. I jedna z nich jest nudna.

Na niskim poziomie do pewnego stopnia tak, na wysokim nie.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Ale tekst jest dla tych, którzy nie grali w multi w podstawkę. Więc co to za różnica,
co się od niej zmieniło? Nie potrafisz zrozumieć takiej prostej rzeczy (napisanej wyraźnie
zresztą na samym początku tekstu), a zarzucasz mi brak rzetelności i słaby warsztat.

Wyjaśnij mi dlaczego betatest multi HOTSa jest dla tych którzy nie grali w podstawkę? Przecież jakie jest SC2 każdy widzi już od 2 lat, i ilość osób które są zainteresowane HOTS i nie miały kontaktu z serią jest znikoma, i wszyscy mogą sobie właśnie załatwić klucza, więc informacje nt. np. systemu klanowego, które mogą być ważne dla kogoś kto ma WoLa, grał w niego i z jakiegoś powodu przestał, zdecydowanie powinny znaleźć się w artykule.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

... czyli żeby tekst o SC napisał fan SC, tak? Sorki, nie mamy takiego w redakcji. Mamy
tylko mnie. I ja wcale nie udaję eksperta, wręcz przeciwnie, od razu na wejściu jasno
i uczciwie piszę, że się nie znam i że tekst będzie dla laików. Ale kto by tam brał to
pod uwagę, gdy żyłka pęka i ciśnienie skacze, bo ktoś śmiał stwierdzić, że SC2 nie jest
ósmym cudem świata...

Fan SC2 nie, ale ktoś kto grał w SC2 i nie żałował, bo do takich właśnie ludzi skierowany jest dodatek, ktoś komu nie podoba się archaiczna formuła RTSów gry nie kupi nawet bez twojego betatestu.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Beta jest samodzielna, czyż nie? Założę się też, że będą różne bundle i tym podobne -
sami piszecie, że Blizzard tworzy wiele rozwiązań dla nowych graczy, czyli planuje tych
nowych graczy przyciągnąć. A ja ich ostrzegam.

Blizz planuje raczej naprawić swój błąd, i wciągnąć osoby które odbiły się od multi po kampanii. Właśnie, po kampanii, naprawdę nie sądzę żeby zakładali jakieś zyski z bundli, jeśli już to jako drugie konta dla progamerów itp.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

No, to właśnie jest profesjonalizm. Różnego rodzaju dzieciaki dają się łapać na obietnice
producentów i wypisują na tej podstawie, jakie to gry nie będą wspaniałe i tak dalej
- a ja piszę o tym, co widzę. I tylko o tym.

I to Ci się chwali, ale powinieneś wspomnieć o wszystkich faktach, a tego nie zrobiłeś.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

W jakich innych grach? Bo na przykład w DoW i CoH działa to tak, że wszyscy mają wszystkie
jednostki do swoich armii, tylko niektórzy gracze nie mają pewnych armii, bo nie kupili
dodatku. Ale nadal mogą grać przeciwko tej armii, której nie mają i dzięki temu dodatki
nie dzielą społeczności. A w SC2 ci co mają HotS będą grać osobno od tych, co mają WoL,
chyba że łaskawie cofną się do nich i odpalą czysty WoL. Fail.

Nie ma mowy żeby Blizz dodał nową rasę do SC2 w dodatku i tak wystarczająco dużo mają problemów z balansem trzech (i tu nie porównuj SC2 do DoWa, to nie ta liga esportowo). Więc musieliby zrobić dodatek singlowy do gry multi, co jest z biznesowego punktu widzenia raczej średnim pomysłem.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Ale niech sobie decyduje o czym chce - i tak jest nudne. W LoLu przez pierwszych dziesięć
minut rzeczywiście nie ma teamfightów (zwykle) i przez to są mało emocjonujące gdy się
ogląda grę - ale gdy się gra, jest całkiem inaczej, bo pre-6 też się sporo dzieje na
liniach, oprócz farmy masz harass, masz trade''y, masz ganki, w zależności od układu
możesz już zacząć zoning albo musisz freezować linię.

Ale o tym że dla kogoś może to być nudne już nie wspomniałeś, tak samo jak o tym że trzeba czekać kupę czasu na respa i początkujący mało emocjonujący się sytuacją na mapie nie ma nic do roboty. To, co jest interesujące, a co nie jest twoją indywidualną opinią i jako dziennikarz starający się być obiektywny powinieneś przedstawić oba punkty widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2013 o 17:45, Deathscythe napisał:


Ponownie będzie przytoczenie cytatu, który już prawdopodobnie męczy i Ciebie i mnie:
"Faktem natomiast jest, że biedni fani StarCrafta II będą musieli kupić Heart of the
Swarm, czy tego chcą, czy nie - dalsze granie po sieci będzie po prostu wymagało tego
dodatku. Dodatku z sześcioma nowymi jednostkami. Wychodzi po 20 złotych za jedną, tak?"
dodam do tego również "Jasne, to że Heart of the Swarm wnosi do gry tyle, ile powinien
jakiś większy darmowy patch, można tłumaczyć tym, że StarCraft II to esport, że nie można
ot tak dodać nowej armii czy rasy, bo to zburzyłoby delikatną równowagę i tak dalej.".
Z tego wynika, że dokonujesz oceny na podstawie wersji beta (!) trybu multiplayer (!!!)
czy grę warto kupić i w komentarzach twierdzisz, że nie oceniasz kampanii (sic!). Chociaż
właśnie w przytoczonych fragmentach poddajesz ocenie całość HotS. Wytłumaczyłem wystarczająco
jasno?


Ciężki knockout :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam cię oceniać coś o czym nie masz najmniejszego pojęcia nie masz pojęcia o rozgrywce o żadnej strategi ale potrafisz powiedzieć że przez pierwsze 10 minut nic się nie dzieje...
Powiedź mi w takim razie dlaczego SC osiągnął taki sukces mimo iż jest tak beznadziejny według ciebie.
To jest troszkę dziwne bo te gry które wymieniałeś nawet w 1/10 nie osiągneły tego co StarCraft 2.
To nie jest gra którą można oceniać bez wiedzy na jej temat więc nie pisz że się z nią zapoznałeś bo to kłamstwo.
Zobacz sobie może recenzję tej gry wykonaną przez osobę która ma pojęcie o tym co robi to zmienisz zdanie.
Napisałeś chłam ale dalej próbujesz tego bronić mimo iż każdy próbuje ci uświadomić czym ten tekst jest.
Tyle ludzi gra w tak nudną grę co z nimi...
I bez porównań do Lola proszę który jest darmową grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 18:12, DARKKKIS napisał:

I bez porównań do Lola proszę który jest darmową grą...


A tego komentarze to nie rozumiem. Skoro LoL jest darmowy to od razu gorszy ?

Widziałem już dużo dobrych gier lepszych od b2p i ciągle ich przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to ciekawe ile jeszcze nas czeka takich "dzieł" zanim ktoś z tym panem zrobi porządek. Myślałem że teksty pewnej pani o DA2 to spory fail, ale ten beta test zapadnie mi na lata w pamięci, jako jeden z najbardziej ztrollowanych i spartaczonych artykułów w polskiej branży. Reputacja gramu sporo na tym ucierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 18:12, DARKKKIS napisał:

Pozdrawiam cię oceniać coś o czym nie masz najmniejszego pojęcia nie masz pojęcia o rozgrywce
o żadnej strategi ale potrafisz powiedzieć że przez pierwsze 10 minut nic się nie dzieje...


Nie żebym bronił autora ale czytanie tekstu ze zrozumieniem się kłania. Przeczytaj jeszcze raz, albo nie lepiej od razu do sc wróć.

Dnia 05.01.2013 o 18:12, DARKKKIS napisał:

Powiedź mi w takim razie dlaczego SC osiągnął taki sukces mimo iż jest tak beznadziejny
według ciebie.


To samo co wyżej. Ty albo nie czytałeś tekstu albo nie wiem...

Dnia 05.01.2013 o 18:12, DARKKKIS napisał:

Zobacz sobie może recenzję tej gry wykonaną przez osobę która ma pojęcie o tym co robi
to zmienisz zdanie.


Tak pewnie jakiegoś fanboya sc.. :)

Dnia 05.01.2013 o 18:12, DARKKKIS napisał:

Tyle ludzi gra w tak nudną grę co z nimi...


Pff..... w cod-a gra sporo więcej a wybitne to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 18:30, tomekt1 napisał:

Tak pewnie jakiegoś fanboya sc.. :)


Ci fanboye piszą lepsze artykuły. Na SCLegacy była kiedyś np. świetna krytyka scenariusza SC2 i to napisana przez fana. I to był naprawdę konkretny, rzeczowy tekst. A tutaj? Próba zabłyśnięcia i wetknięcia kija w mrowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 17:26, Wojman napisał:

Raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaany czy zajrzenie do podstawowego SC II jest takie trudne?
W jednym kliencie bedzie i HotS i WoL, nie będzie dwóch osobnych mulitplauyerów. Będą
dwa osobne rankingi - jeden dla posiadaczy HotSa, drugi dla posiadaczy WoLa. Posiadacze
HotSa będą mogli grać na ladderze WoLa. Że takie rozwiązanie będzie wyraźnie sugeruje
to też beta HotSa, w której można wybrać czy główne menu ma być w stylu WoLa czy HotSa.


To dlaczego "Raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaany", skoro piszesz dokładnie to samo co ja napisałem?
Będzie jeden MP dla WoL i jeden dla HotS - czyli osoby które nie kupią HotS nie będą mogły zagrać armiami z HotS, ani przeciwko nim. Czyli tak jak było w SC1 i Diablo2 i WarCraft 3, ale inaczej niż w DoW czy CoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest trzeci tekst tego "redaktora" który przeczytałem i po raz trzeci śmiać mi się chce. Zero profesjonalizmu. Szkoda, że taki (sami sobie dopowiedzcie) psuje reputacje gram.pl. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów na polu kompromitacji, żenady, braku profesjonalizmu oraz idiotyzmy wszelakiej maści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 18:43, Mange napisał:

To jest trzeci tekst tego "redaktora" i po raz trzeci śmiać mi się chce. Zero profesjonalizmu.
Szkoda, że taki (sami sobie dopowiedzcie) psuje reputacje gram.pl. Pozdrawiam i życzę
dalszych sukcesów na polu kompromitacji, żenady, braku profesjonalizmu oraz idiotyzmy
wszelakiej maści.

To nie jest trzeci tekst sławka na gram.pl pisał ich więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2013 o 18:44, ZubenPL napisał:

To nie jest trzeci tekst sławka na gram.pl pisał ich więcej :)

Myślałem jedno, a napisałem coś innego. Miało być 3 tekst który ja przeczytałem. Ale po komentarzach widzę, że jest to antyredaktor gram.pl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Dodawaliśmy kod do niej do wszystkich zakupów przez dłuższy czas. Parę tysięcy tego poszło.
Jakbyś u nas kupował gry, to byś o tym wiedział...

Mamy rozumieć przez to, że teksty na gramie są tylko dla tych co kupują tu gry?

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Nom, jasne, że tak. I dlatego się łatwo zorientować. A potem, jak już się zorientujesz,
okazuje się, że różnice między dreadem, deffdredem i wraith lordem, niby takimi samymi
walkerami, są diametralne. Gra ma stopnie, po których możesz wchodzić - SC2 ma ścianę.

Może stopnie w SC2 okazały się dla ciebie za wyskokie, ale ściany to ja tam nie napotkałem.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Można porównywać te gry właśnie jako zupełnie inne modele rozgrywki i zastanawiać się,
który jest lepszy. Gdyby iść twoim tokiem rozumowania, to SC2 można by porównać tylko
do SC2 i SC1 może, bo wszystkie inne gry mają inne modele :)

W tekście o LoL-u (komentarze) twierdziłeś, że porównywanie gier tego samego gatunku jest niepotrzebne. To jest, czy nie jest, bo nie rozumiem twojego toku myślowego.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Lepszego, bo bardziej dynamicznego. Surowce to teren, więc musisz o niego walczyć swoją
armią nieustannie - ekonomia i walka są blisko siebie. W SC2 są daleko od siebie, jak
dwie różne gry, macro i micro. I jedna z nich jest nudna.

A może to twoja wina, że SC2 jest mało dynamiczny? Może to ty siedzisz i rozbudowujesz bazę zamiast iść się bić?

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Ale tekst jest dla tych, którzy nie grali w multi w podstawkę. Więc co to za różnica,
co się od niej zmieniło? Nie potrafisz zrozumieć takiej prostej rzeczy (napisanej wyraźnie
zresztą na samym początku tekstu), a zarzucasz mi brak rzetelności i słaby warsztat.

Piszesz tekst na podstawie gry, która na chwilę obecną ma tylko multi, ale nie jest on przeznaczony dla tych co grali w multi? Faktycznie to nie jest brak rzetelności, to czysta głupota.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

A niby dlaczego to? Bo buduje się bazę a w DoW i CoH nie? FYI - i w DoW i w CoH są bazy
i nawet się je rozbudowuje w pewien sposób. Gdybym porównywał SC z Men of War, też RTSem
zresztą, to mogłoby być nieco naciągane... ale z DoW i CoH mogę porównywać do woli, to
gry bazujące na dokładnie tych samych zasadach. Tylko DoW i CoH mają do nich świeższe,
bardziej nowoczesne podejście, a SC nadal siedzi w mrokach średniowiecza ze swoją mechaniką.

Stare, dobre i sprawdzone rozwiązania to mroki średniowiecza? Jak widać sprawdzają się doskonale, bo w DoW, CoH i inne RTS z nowoczesnym podejściem nie cieszą się aż taką popularnością.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

To że można, nie znaczy, że ktoś robi. Rozegrałem kilkanaście gier, obejrzałem drugie
tyle i z taką taktyką spotkałem się raz.

Słyszysz się? Można! Ty też możesz! Nie argumentuj swoich teorii tym, że coś można robić, ale nikt tego nie robi.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

... czyli żeby tekst o SC napisał fan SC, tak? Sorki, nie mamy takiego w redakcji. Mamy
tylko mnie. I ja wcale nie udaję eksperta, wręcz przeciwnie, od razu na wejściu jasno
i uczciwie piszę, że się nie znam i że tekst będzie dla laików. Ale kto by tam brał to
pod uwagę, gdy żyłka pęka i ciśnienie skacze, bo ktoś śmiał stwierdzić, że SC2 nie jest
ósmym cudem świata...

Jakoś tekst o LoLu mógł napisać jego fan. Z innej strony skoro się nie znasz to po co brałeś się za pisanie tekstów.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

A w którym miejscu oceniam kampanię? Nie ma jej w becie, więc jej nie oceniam. Twierdzę
tylko, i chyba się ze mną zgodzisz, że SC2 to jest gra w 99,9% nastawiona na multiplayer.
Kampania ma znaczenie zupełnie poboczne, jaka by nie była. A pewnie będzie taka jak w
WoL, czyli przeciętna.

Więc mówisz, że kampania będzie przeciętna? Musiałeś w niej spędzić dużo czasu.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Ja? Przecież to wy mówicie, jakie wielkie znaczenie ma tych 6 jednostek dla programerów.
Ja tylko mówię, że dla mnie ma znaczenie marginalne i w życiu bym nie kupił dodatku,
który wnosi tak żenująco mało do gry.

Dodatek nie wnosi żenująco mało do gry. Wniesie nową kampanię, zmieni strategie w multi itd. To ty wnosisz żenujący poziom tekstów na gram.pl.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

A co to za różnica? Masz jakieś argumenty przeciwko temu o czym piszę w tekście? Takie
sensowne, wiesz, nie jak koledzy, którzy olali kompletnie, że jest on dla laików a nie
dla fanów takich jak oni? Jeśli masz takie argumenty, to porozmawiamy. A jeśli potrafisz
tylko atakować ad personam, to nie mamy o czym rozmawiać.

Żadna różnica. Może gra ci się nie podobała, bo po rozegraniu 2 meczy w multi nie ogarniałeś do końca jak w to grać i miałeś traumatyczne przeżycia związane z dwoma porażkami pod rząd. Ludzie, którzy przesiedli się z WoL na HoTS natychmiast zobaczą kolosalne różnice. Ty ich nie widzisz, czyli prawdopodobnie zupełnie nie ogarniasz gry.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Beta jest samodzielna, czyż nie? Założę się też, że będą różne bundle i tym podobne -
sami piszecie, że Blizzard tworzy wiele rozwiązań dla nowych graczy, czyli planuje tych
nowych graczy przyciągnąć. A ja ich ostrzegam.

Przetestowałeś te rozwiązania dla nowych graczy? Te, których to jeszcze w becie nie ma? To jak nie przetestowałeś, to na jakiej podstawie ich ostrzegasz? Przed czym?

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Że co? Jakie uprzedzenia? To, że rozróżniam buty Nike od ich podróby Niike, nie znaczy,
że jestem uprzedzony do tej drugiej, tylko że widzę, które jest tanią kopią, a które
oryginałem. I mowa jest tylko o warstwie fabularnej SC, która jest najmniej ważna w tej
grze przecież.

Podróbki Nike (konkretnie model: LOL) przypadły ci do gustu.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Wytykają, wytykają i jakoś wytknąć nie mogą. Pokaż mi fragment tekstu, w którym jest
błąd. Wiesz, taki obiektywny, sprzeczny z faktami. To, że czegoś nie napisałem, nie jest
błędem - proszę, pamiętaj dla kogo jest ten tekst.

Cały tekst nadaje się do kosza, bo oceniasz grę, której zwyczajnie nie lubisz. Może nie napisałeś tego wprost, ale to widać.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

No, to właśnie jest profesjonalizm. Różnego rodzaju dzieciaki dają się łapać na obietnice
producentów i wypisują na tej podstawie, jakie to gry nie będą wspaniałe i tak dalej
- a ja piszę o tym, co widzę. I tylko o tym.

Fajnie, że w tekście zabrakło takich wstawek jak: "moim zdaniem", "według mnie".
"po spędzeniu z grą kilku godzin " - Kolejny przykład profesjonalizmu, ocenić grę po paru godzinach.
"W sumie sześć nowych jednostek plus jedna modyfikacja starej. Serio? Dodatek, który kosztuje ponad stówkę i tylko tyle? " - W dodatku nie będzie części fabularnej dla jednego gracza !!!

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

W jakich innych grach? Bo na przykład w DoW i CoH działa to tak, że wszyscy mają wszystkie
jednostki do swoich armii, tylko niektórzy gracze nie mają pewnych armii, bo nie kupili
dodatku.

No i tutaj mamy kompletnie poraniony pomysł, bo nie posiadając dodatku gracz nie wie co inna rasa potrafi i ma przerypane już na starcie.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Oceniłem tak obiektywnie, jak się dało. Całkowity obiektywizm jest nieosiągalny, więc
krytykowanie kogoś, że nie ocenił czegoś obiektywnie, jest śmieszne.

Śmieszne jest

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Ale niech sobie decyduje o czym chce - i tak jest nudne. W LoLu przez pierwszych dziesięć
minut rzeczywiście nie ma teamfightów (zwykle) i przez to są mało emocjonujące gdy się
ogląda grę - ale gdy się gra, jest całkiem inaczej, bo pre-6 też się sporo dzieje na
liniach, oprócz farmy masz harass, masz trade''y, masz ganki, w zależności od układu
możesz już zacząć zoning albo musisz freezować linię.

Właśnie do tego zmierzałem. Grasz w LoL-a bardzo długo i widzisz ogrom możliwości. W HoTS nie grałeś na tyle wystarczająco więc twierdzenie, że jest nudno jest głupie. Jest nudno dla ciebie, bo nie masz pojęcia co mógłbyś robić.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Mam kilkanaście lat doświadczenia w pisaniu tekstów o grach.

Jak widać za mało.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Ty masz kilkadziesiąt postów doświadczenia w ich ocenianiu.

Tyle, że to nie tylko moje zdanie, ale także większości osób komentujących tamtą recenzję.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

To tyle, jeśli chodzi o wartość twojej krytyki, zupełnie niemerytorycznej na dodatek.

Mojej krytyki i krytyki ludzi komentujących twoje teksty. Wielu ludzi napisałby lepsze teksty za darmo. Ty to robisz za pieniądze, ale jak widać nie było czasu na przygotowanie się, wszak trzeba zagrać w lola.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Ja się emocjonuję? Gdzie? To, że kiedyś wyśmiałem pewnego kompletnego ignoranta, gdy
jak ostatni idiota udowodnił wszystkim, że nie ma najmniejszego pojęcia o temacie, o
którym rozprawiał niczym ekspert przez kilkanaście postów, nie oznacza, że się emocjonuję,
tylko że mam poczucie humoru :)

Banda ignorantów i idiotów wciąż czeka na odpowiedź na pytania, które zadali ci pod recenzją lol-a, ale jak widać ucieczka jest lepszym rozwiązaniem.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Na podstawie wieloletniego doświadczenia.

"po spędzeniu z grą kilku godzin" - po takim czasie nawet tysiące godzin w innych RTS-ach nic nie dają.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

Prawda jest taka, że pojawiasz się pod każdy moim tekstem

Tylko pod dwoma, ale czuję się zaszczycony tym, że zauważasz moją obecność.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

czepiasz się mnie nieustannie

Czepiam się tekstów, a nie ciebie.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

a potem się okazuje, że nie masz pojęcia o danym temacie

W tym tekście to ty pokazałeś brak pojęcia o SC2. W recenzji lol-a nie miałeś pojęcia o innych grach z gatunku MOBA. Tutaj porównujesz SC do gier, w które grałeś i ci się podobały, tam nie porównałeś LoL-a do DOTY, HoN, bo nie miałeś o nich pojęcia.

Dnia 05.01.2013 o 16:28, KeyserSoze napisał:

i przyszedłeś tylko po to, by pluć na Serafina.

Nigdy nie atakowałem twojej osoby i nie mam zamiaru tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 15:55, Bambusek napisał:

When cheese fails to jednak słaby przykład. Siłą rzeczy tam głównie trafiają sfrustrowane
wszystkim dzieciaczki, co potrafią wygrać tylko w jeden sposób.

Czy ja wiem, taki IdrA na przykład trzyma podobny poziom a przecież jest progamerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 18:42, Volvox napisał:

To dlaczego "Raaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaany", skoro piszesz dokładnie to samo co ja
napisałem?
Będzie jeden MP dla WoL i jeden dla HotS - czyli osoby które nie kupią HotS nie będą
mogły zagrać armiami z HotS, ani przeciwko nim. Czyli tak jak było w SC1 i Diablo2 i
WarCraft 3, ale inaczej niż w DoW czy CoH.


Bo nie będzie osobnego klienta i posiadacze HotSa nie będą musieli uruchamiać WoLa, żeby pograć z tymi co mają tylko WoLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 19:46, EmperorKaligula napisał:

czyli jeden na ilu grandmasterow ? hm?

Jakie to ma znaczenie?
Cham to cham, nieważne, ze inni są kryształowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SC2 to gra w starym stylu gdzie ekonomia ma ogromne znaczenie.
DOW2 i COH i pewnie COH2 to gra w nowym stylu gdzie bardziej liczy się taktyka operowania armią niż coś innego ( o wiele mniejsze armie, co mnie osobiście bardzo zniechęca do nich).
DOW1 z dodatkami to coś pośredniego.
Nowy styl jest o wiele bardziej uproszczony ... kto co lubi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł beznadziejny tylko krytykujesz chociaż gówno wiesz o tej grze, nie wiem czy ty wgl grałeś w jakąś grę która cie zadowoliła i czy przeczytałeś to co napisałeś? Opisujesz grę na podstawie swoich własnych rozgrywek które jak uważasz są "nudne" czy kampania według ciebie też jest nudna bo robi się tam prawie to samo co w multiku tylko masz rożne cele, widzę że dla cb gra powinna się zaczynać z wielką armią z dupy, klikasz atak i jednostki się biją po walce klikasz reset i od nowa tak? to dla cb by była idealna, rozrywkowa gra w której się coś dzieje cały czas, nie wymagała by umiejętności i nie niosła ze sobą takiej radości jak Starcraft . Dziękuję i następnym razem nie pisz takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować