Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejnych aktualizacji Age of Empires Online nie będzie

11 postów w tym temacie

Czyli co.... Wypstykali się ze wszystkich pomysłów i narobili dlc. Teraz będą próbować utrzymać się na bierzącym stanie gry? Nie sądzę, że taka polityka wyjdzie tej produkcji na dobre. Tymbardziej, że to gra online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie AoEO nie wciągnęło... Za to do dzisiaj wracam do AoE3, 2 i 1 które dla mnie są jednymi z najlepszych gier strategicznych jakie powstały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Age of Empires Online podstępnie wyssało kupę mojego czasu i kasę z portfela. Gra jest całkiem niezła kiedy lvluje się swoją pierwsza cywilizację, każda kolejna to przerabianie tych samych questów w kółko co jest cholernie nudne. Głównym powodem dla którego nie gram w AoEO jest endgame - farma daily questów i pvp na którym wieje pustką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Krzyżyk na drogę, i zapieprzać nad AoE4.

Mam nadzieje ze zrobia AoE4, niestety obawiam sie ze po zamknieciu Ensemble Studios nikt nie bedzie wstanie zrobic dobrego Age''a a to co ewentualnie powstanie nie bedzie juz mialo z ta seria zupelnie nic wspolnego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieje ze zrobia AoE4, niestety obawiam sie ze po zamknieciu Ensemble Studios nikt
> nie bedzie wstanie zrobic dobrego Age''a a to co ewentualnie powstanie nie bedzie juz
> mialo z ta seria zupelnie nic wspolnego:/

Nie, lepiej niech nie ruszają. Już lepiej pograć w 3, która ma porządne dodatki z zróżnicowanymi nacjami niż jakiegoś potworka do, którego wydadzą pierdyliard dlc. (patrz wersja online)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moglibyście wspomnieć, że właśnie wyszedł dodatek do AOE2 (!) - Forgotten Empires
> dodający m.in. 5 nowych cywilizacji, większe rozdzielczości i naprawiający błędy! :-)

Milordzie, wspomnieliśmy o tym już parę dni temu:
http://www.gram.pl/news/2012/12/31/fanowski-dodatek-do-age-of-empires-ii-z-nowymi-kampaniami-i-cywilizacjami.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie jest to jednak jednoznaczne ze zdjęciem gry ze sceny."

Noooooot!

Jak dobrze, że nie wydałem na to ani złotówki. Zapowiadało się zacnie, a po tak krótkim czasie ucinają dalszą produkcję. Pewnie lepiej rzucić okiem chociażby na Plemiona. Zastanawiałem się jak ta gra się obecnie trzyma, kiedyś były to niezapomniane wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować