Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 4 może nie być FPS-em

22 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2013 o 14:40, Imeilic napisał:

Crysis w stylu nowego Far Cry? Czemu nie?

Przecież Far Cry to FPS. A mowa o tym, że C4 może nie być FPSem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 14:40, Imeilic napisał:

Crysis w stylu nowego Far Cry? Czemu nie?


Chodziło chyba o zmianę perspektywy, z jakiej gracz obserwuje bohatera, a nie o zmianę struktury świata, w którym tenże bohater się porusza. Jeżeli pamięć nie myli, Far Cry 3 nie jest rozgrywany w rzucie izometrycznym ani trzecioosobowym, tylko takim samym, jak "klasyczne" Crysisy, więc nie byłaby to wielka innowacja. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, nowa część Crysis będzie rewolucyjna, bo przeniesie akcję do perspektywy trzeciej osoby. A może pokuszą się o RTS? Przecież z Halo wyszło świetnie. :V

Moim zdaniem ta marka jest taka sobie i chodzi przede wszystkim o wyciskanie ostatnich potów z komputerów (ew. konsol), a nie o jakąś dobrą historię. Pierwszy Crysis był niezły... do momentu walki z obcymi. Im dalej w las tym nudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nowy Crysis będzie strategią turową : )
Co Ty będzie karcianką :P
Serio to jeżeli zmiana będzie tylko dotyczyć zmiany ustawienia kamery to dla mnie żadna nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 14:54, Dadziol20 napisał:

Co Ty będzie karcianką :P
Serio to jeżeli zmiana będzie tylko dotyczyć zmiany ustawienia kamery to dla mnie żadna
nowość.


Myślę, że zmiana wizerunku gry, na pewno by przyciągnęła więcej graczy do siebie. Zapewne część by odeszła, bo przecież trzeba ciągle grać w bezmyślne FPSy z ładną grafiką tylko i niczym więcej :D A strategia ? Hm... na pewno wtedy grafika by się nie liczyła praktycznie w ogóle i to był by plus. Jakaś ciekawa fabuła. I może sam bym się skusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Crysis w stylu nowego Far Cry? Czemu nie?
> Przecież Far Cry to FPS. A mowa o tym, że C4 może nie być FPSem.
Tak, ale trzecia część ma bardzo fajne RPG-owe elementy. RTS-a z tego raczej nie zrobią, a RPG w tych klimatach to byłoby coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 16:59, Mefisto napisał:

Jeśli powstanie coś innego to tylko RPG - na takim silniku to było by to coś pięknego.


Na RPG to niech sie lepiej nie rzucaja. Nie mam nic do crysisow ale tyle w nich klimatu co w M jak Milosc. Watpie czy by podolali z klimatem w rpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że był swego czasu taki mod do Crysisa 1, gdzie wszystko było z perspektywy izometrycznej, a bohaterem sterowalismy myszą. Naet jakiś pseudo rozwój ala RPG autor zaimplementowal. Nie śledziłemjednak tego projektu i mozliwe, że wyszło coś z niego później całkiem ciekawego. Nie wiem jak on się nazywał ale na Mycrysis można go było pobrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować