Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: wybierz grę roku i wygraj cenne nagrody od firmy NVIDIA!

80 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2013 o 10:40, Piotrbov napisał:

Dziwne... Jakoś można pisać sporo na temat konsol, gier nie dostając od firmy konsol,
gier itd. Jesteście sporym portalem, macie olbrzymie zaplecze firmy Action S.A. moglibyście
kupić jedno Wii U, do testowania gier, jakiegoś 3DS''a itd.

Jakoś bez żadnych funduszy da się to zrobić: http://deadlyserious.pl/ a wy nie możecie.


watpie aby ''do konsol przenosnych'' zatrudnili kogos nowego (koszty, koszty), a sami sobie roboty nie beda dokladac - smutne ale prawdziwe. nintendo nie jest bez winy, ale widocznie gram nie chce byc lepszy niz inne portale: pare newsow, pare wygodnych recenzji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 12:49, Piotrbov napisał:

Pierwsze miejsce: PlayStation 2 - 153,6 miliona sprzedanych konsol
Drugie miejsce: Nintendo DS - 152,50 miliona sprzedanych konsol
Trzecie miejsce: Game Boy i Game Boy Color - 118,69 miliona sprzedanych konsol.

Gdzie tutaj widzisz przebicie popularnością konsol Nintendo razem wziętych?

P.S. A to, że przebija popularnością Wii U, to chyba normalne. PS 2 jest na rynku już
13 lat, a Wii U zaledwie 2,3 miesiące.

To jest nieaktualne. Wszystkie strony o niny o tym trąbią, że PS2 spadł z tronu. Zresztą dane o PS2 też są nieaktualne.

Co do Laida, wydaje mi się, że mówił o Polsce, ale to i tak śmiesznym jest, bo PS2 już się nie produkuje no i nie wiem czy było popularniejsze od GameBoya, a to jak wiadomo jest konsola Nintendo, więc na życzenie. Łącząc wszystkie konsole NIny razem, są one popularniejsze od PS2 :)

@EmperorKaligula
Zamiast pisać o durnej Pile Mechnicznej czyDe, można sprawdzić, np. czy ktoś nie ma ochoty czegoś takiego raz na miesiąc napisać. Napisałem to już wcześniej, jestem przekonany, że znalazł by się użytkownik na forum - sam temat o DSie ma wystarczającą ilość fanów - który raz na miesiąc mógłby nieodpłatnie coś napisać, a ktoś z ekipy tylko sprawdzić czy ma to dobrą jakość i albo wysłać do poprawki albo na stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 08:14, Ichibanboshi-kun napisał:

@EmperorKaligula
Zamiast pisać o durnej Pile Mechnicznej czyDe, można sprawdzić, np. czy ktoś nie ma ochoty
czegoś takiego raz na miesiąc napisać. Napisałem to już wcześniej, jestem przekonany,
że znalazł by się użytkownik na forum - sam temat o DSie ma wystarczającą ilość fanów
- który raz na miesiąc mógłby nieodpłatnie coś napisać, a ktoś z ekipy tylko sprawdzić
czy ma to dobrą jakość i albo wysłać do poprawki albo na stronę.


za pile czyde im placa, za podobnej jakosci kwiatki ktore sa typowa reklama tez. do textow o konsolach przenosnych musieliby cos tam doplacac (ale co to jest dla tak duzego portalu...) jak dla mnie nie ma szans i nigdy nie bedzie.

nikogo tu nie obchodzi cos takiego jak ''fani''. panszczyzna jest do obrobienia i tyle. ludzi z pasja w redakcji policzysz na palcach jednej reki. licza sie wejscia na strone i sklep (zmiana glownej dobitnie to pokazala).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 08:43, EmperorKaligula napisał:

za pile czyde im placa, za podobnej jakosci kwiatki ktore sa typowa reklama tez. do textow
o konsolach przenosnych musieliby cos tam doplacac (ale co to jest dla tak duzego portalu...)
jak dla mnie nie ma szans i nigdy nie bedzie.

Niestety to wiem. Nie mam im tego za złe. Tak naprawdę rozeźliło mnie trochę to co Laid napisał, a z czego wynikało, że nie liczą się fani czegoś co jest w Polsce mniej popularne. Czemu też się nie ma specjalnie dziwić, bo Polska to ewenement na skalę światową. Nie ma co ukrywać, że jesteśmy ostatnimi w bastionie fanów blaszaków. Najgorsze jest to, iż z tego bierze się zadufanie i przekonanie o wyższości PCtów nad konsolami. Do puenty przejdę poniżej.

Dnia 06.01.2013 o 08:43, EmperorKaligula napisał:

nikogo tu nie obchodzi cos takiego jak ''fani''. panszczyzna jest do obrobienia i tyle.
ludzi z pasja w redakcji policzysz na palcach jednej reki. licza sie wejscia na strone
i sklep (zmiana glownej dobitnie to pokazala).

Fani obchodzą, są po prostu Fani i fani. I tutaj nie ma się co ktoś złościć, bo nie chcę by Laid poczuł się atakowany, ale to za najprostszy przykład może posłużyć jego odpowiedź do mnie:

"Masz rację, raczej nikogo nie obchodzi włącznie z Nintendo, które nie dostarcza konsol "
Powtarzam - fani, bo mówienie że ktoś to i tak musi wyedytować, to edycja chyba trwa mniej niż samo napisanie, wymyślenie tekstu. O ignorowaniu mówi samo zbycie tematu jednym zdaniem i najlepsze jest to zwalenie całej winy na Nintendo. Wiadomo, nie są święci, ale Polygamia - może, Deadly Serious(chociaż ich nie lubię) - mogą, Gamezilla - mogą. Ktoś może powiedzieć: więc idź tam czytać. Ale gdybym chcial to bym to robił, ale fanem gram.pl jestem od 7 lat i życzę im, aby się rozwijali, a sobie żeby mieć w tym miejscu konkretne źródło informacji.

Myślę, że ludzi z pasją to oni mają, ale ludzi którzy miłują PieCe, a konsole są czymś dodatkowym, do poobcowania od czasu do czasu. Nie mówiąc już o konsolach kieszonkowych, chyba że są kombajnami takimi jak PSV, bo mają skajpaja, fejsa i wiele innych aplikacji, które z grami nie są powiązane. Czasem mi się wydaje, że też ktoś miał nosa do działania, bo chyba większość ostatnio testowanych gier to wydania X360.
W każdym razie, najgorsze jest to, że nie ważne co by się wytoczyło. Nintendo na łamach gramu nie będzie dopóki nie upadnie, bo to byłaby wielka sensacja(zresztą, pokazano to jak mieli rok temu problemy, ale teraz już z nich wyszli, a więc koniec). Sony się tam pojawia raz na jakiś czas, ale tak to na gramie widać wyraźnie co rządzi w Polsce. M$ - z tym, że X360 jest piracony przez niemal każdego właściciela. Ostatnio nawet słyszałem, że hakerzy znaleźli sposób na Xbox Live i normalnie na pirackich CoDach: Black Ops II zasuwają po internecie, na oficjalnych serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem:
- Assassina III za miłośc do całej serii i nie obniżenie poziomu fabuły mimo upływu lat
- LEGO LOTR za humorystyczne i infantylne podejście do sprawy (jak zawsze w grach LEGO)
- Torchlight II za jeden z moich ulubionych RPGów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy algorytm losujący nagrody dla osób (Z pewnej puli), jest idealny.
Czy posiada mały defekt?

Tzn. Czynnik, że user x ma większą szanse niż user w

@Topic

Moim Skromny zdaniem
Assassin Creed 3 - był godny wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 20:52, Bidonus napisał:

Kiedy wyniki konkursu ?



,,Lista zwycięzców zostanie ogłoszona do 25 stycznia 2013 "

Cytat z zakładki ,,konkursy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z regulaminu:
"4.4. Zwycięzcy zostaną wybrani według klucza ustalonego przez Organizatora konkursu."

Czy to jest tak, że tylko Ci, którzy trafnie wytypowali pierwszą trójkę mają szansę na nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 14:22, Abi_Dalzim napisał:

Czy to jest tak, że tylko Ci, którzy trafnie wytypowali pierwszą trójkę mają szansę na
nagrody?

Nope. Po prostu, żeby nie musieli załatwiać wszystkich pozwoleń na loterię, to po prostu wybiorą zwycięzców według klucza, np.: zgłoszenia nr 23, 92, 603 - pendrive, zgłoszenie nr 734 - koszulka, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować