Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - polska wersja językowa coraz mniej prawdopodobna

79 postów w tym temacie

To raczej było do przewidzenia że nie będzie wersji PL. Ale to moim zdaniem szczegół, chociaż było by fajnie gdyby to się sprawdziło.
Najważniejsze jest żeby wyszło na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 18:11, Lordpilot napisał:

^^ Mortal Kombat nie miał wersji PC, a sprzedał się rewelacyjnie u nas. Siła marki uznawanej
w Pl za kultową.


6 tysięcy w ponad 2 tygodnie. Nie wiem, czy możnaby uznać ją za rewelacyjną ;) Zależy do czego się porównuje. Bo jak do Wieśka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 19:30, Barteek88 napisał:

A polską wersję jezykową w MP3 oplacało sie im robic ?

Ile tekstu było w GTA a ile w MP3? Na jakie platformy powstawał MP3 a na jakie jest zapowiedziane GTAV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 19:27, Mr_Spike napisał:

Łuczcie sie ongielskiego i no dobro to fsztstko wom wyjdzie


Niby tak, ale nawet w miarę znający angielski mają spore problemy ze zrozumieniem Murzynów, a najgorzej jest z Badmanem i Jacobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 16:55, Pizarro napisał:

250 tysi? Na jedną platformę - PS3 (klockoluby i tak spiracą)? Heh powodzenia życzę.
No chyba że to sprzedaż dla całego regionu a nasz anonimowy informator się po prostu
pomylił.


Proszę nie obrażać innych osób, nie kierowałeś tego do konkretnej osoby więc stosuję tylko upomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 20:29, Vojtas napisał:

Niby tak, ale nawet w miarę znający angielski mają spore problemy ze zrozumieniem Murzynów,
a najgorzej jest z Badmanem i Jacobem.

I myślisz, że dałoby się to jakoś sensownie przetłumaczyć na polski? Poza tym kto powiedział, że w V też będą jacyś rastamani? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 20:33, mati285 napisał:

I myślisz, że dałoby się to jakoś sensownie przetłumaczyć na polski?


Oczywiście. Skoro da się dobrze przetłumaczyć Szekspira, to dlaczego nie slang? Iron Squad zrobił to w miarę przyzwoicie.

Dnia 04.01.2013 o 20:33, mati285 napisał:

Poza tym kto powiedział, że w V też będą jacyś rastamani? xD


Nie muszą być rastamani, żeby wprowadzić w zakłopotanie niejednego anglistę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się 10 razy zastanowię nad kupnem... Dokładnie nie znam angielskiego, tak tylko byle się dogadać i nie wyobrażam sobie żeby nawet nie wstawili napisów, bo to mi wystarczy... Są napisy/PL to mają nowego klienta :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dopóki nie będzie wersji PC to na pewno nie sprzeda się rewelacyjnie u nas ;)
>

>
>
> ^^ Mortal Kombat nie miał wersji PC, a sprzedał się rewelacyjnie u nas. Siła marki uznawanej
> w Pl za kultową.
>
> Niemniej 230 -250 tys. GTA V w Polsce, edycji konsolowej (PS3 i X360 zbiorczo), bez polskiego
> (mi to akurat zwisa, ale ja to nie ogół), to wynik IMO nie do osiągnięcia nawet do końca
> roku i mocno przeszacowany.
>
> Chyba, że chodzi o cały region ? To mi się wydaje bardziej prawdopodobne. W innym wypadku...
> to ten rockstarowski analityk to jakiś niepoprawny optymista oderwany od rzeczywistości
> ;-)
>

To się nazywa "nie idiotyczny" post.Porównywać MK do GTA?!A tak wogle, to daj linka ze statystykami sprzedaży.Jestem ciekaw!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu ta sama gadka szmatka, nie rozumiem tych wszystkich płaczków, już by się dawno języka nauczyli. Gra jest od 18 lat, więc już w tym wieku wypada jakiś drugi język rozumieć. Ja już w ogóle nie gram w polskie wersje( z wyjątkiem wiedźmina) język angielski trzeba szlifować przez to, że w dzisiejszych czasach obecny jest na każdym kroku, a granie w obcą wersję językowe powoduję, że się ma z nim kontakt. Nie chcecie się uczyć wasza strata, nie zagracie sobie, Rockstar na pewno z tego powodu płakać nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co z tego,że polskich napisów nie będzie?Znam dobrze angielski i nie potrzebuję żadnej polonizacji,a poza tym GTA lepiej się przechodzi wsłuchując się w rozmowy bohaterów zamiast czytać źle przetłumaczony polski bełkot.
>Jak nie będzie języka polskiego, to nie kupuje :) Jak Rockstar nas tak traktuje, to ja ich też
>tak potraktuje :-) I niby to, że fani spolszczą grę po 2 latach od premiery ma mnie
>pocieszyć ? To wydawca ma zasrany obowiązek dostosować grę do naszego języka.
>Jeśli nie, to cena powinna być niższa proste. Inaczej to jest robienie nas w jajo.
Vegost ty tak na serio w tym poście?I czemu napisałeś,że Rockstar "nas" tak traktuje?Jakich niby nas?Mów lepiej za siebie,bo większość nie przeżywa raczej braku polonizacji do GTAV jakby to była jakaś globalna tragedia.I uwierz mi,Rockstar wcale nie straci gdy jeden zbulwersowany klient nie kupi ich gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 19:08, zermithon napisał:

> ^^ Mortal Kombat nie miał wersji PC, a sprzedał się rewelacyjnie u nas. Siła marki
uznawanej
> w Pl za kultową.

6 tysięcy w ponad 2 tygodnie. Nie wiem, czy możnaby uznać ją za rewelacyjną ;) Zależy
do czego się porównuje. Bo jak do Wieśka...



No właśnie, to rewelacyjny wynik, ale jak na grę, która nie ukazała się na PC-tach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować