Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zbiórka na War for the Overworld zakończona sukcesem

10 postów w tym temacie

Smuci mnie fakt, że prawie 14 lat minęło od pojawiania się drugiej części Dungeon Keeper''a, a do dzisiaj nikt nie jest w stanie nawet wyrównać jego poziomu. To co tu widzę jest jak dla mnie czystym żerowaniem na starszych graczach pamiętających godziny spędzone przy ich ulubionej grze licząc, że dostaną coś podobnego.
Problem z kickstarterem jest taki, że ludzie już za tą grę zapłacili. A to oznacza, że nawet jak będzie to najgorsza gra w historii to twórcy nie wylecą na bruk za zrobienie wielkiej kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz sie nie moge doczekac, mam nadzieje ze nie przekombinuja jak z tymi krasnoludami (ta gra podobna do DK).

Niech to trzyma ducha DK to wydam pieniadze, rzadko kupuje gry ale naprawde, niech tego nie skopia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

War for the Overworld miałbyć 3 częścią DK. Więc nie ma się co dziwić, że wygląda niemalże identycznie - to ma być "Dungeon Keeper 3". Ciężko to nazwać żerowaniem skoro Bullfrog już dawno zniknął z powierzchni ziemi a EA ma w nosie serie DK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 00:03, DeithWX napisał:

Czemu odnoszę wrażenie, że psioczą ci co i tak nawet złotówki nie dali?


Taaaak to naprawdę bardzo dziwne, że ci którym się nie podoba nie dali ani jednej złotówki :))

Osobiście rozumiem ich obawy, że dostaniemy to samo - czyli obecnie przestarzałą mechanikę po prostu w nowej szacie graficznej, ale ja i tak się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować