Zaloguj się, aby obserwować  
Bergmanssen

Multiplayer Far Cry 3

1 post w tym temacie

Witam , chciałem sie zapytac o kilka rzeczy odnosnie gry Far Cry 3 na PS3 a konretnie chodzi mi o Multiplayer mianowicie : w Multiplayera gram juz od kilku dni ale mam jeden mankament :-( , czy np: wiecie może jak namierzac odrazu swojego przeciwnika żeby go szybko zlikwidowac ? , chodzi mi konretnie o szybkie namierzenie wrogów . Bo zanim ja namierze jakiegos wroga przyciskiem L1 to on zdąrzy mnie juz zabić . Czasami mam wrażenie że gram z samymi zawodowcami , a wczesniej gralem u siebie na kompie w Call Of Duty Black Ops w Multiplayera i całkiem mi niezle szło , ale powracajac do Far Cry 3 może dopiero musze odblokowac w Multiplayerze jakis lepszy poziom co ? żebym namierzal szybko przeciwnika ? aktualnie mam poziom 13 , patrzylem w opcjach to dostałem jakies lepsze bronie i nawet jakis szusty zmysł , ale za bardzo niewiem co tam trzeba wybrac , jakos wydaje mi sie tam wszystko skomplikowane . Jak by ktoś znalazł czas i mi to wszystko opisał , byłbym bardzo wdzięczny , pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować