Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy Sony zapowie PlayStation 4 w przyszłym miesiącu?

24 postów w tym temacie

> > Chyba jeszcze trochę za wcześnie. PS3 nadal dobrze się sprzedaje, a Sony chyba nie
> zrobi
> > tak szybko rosołu ze swojej kury znoszącej złote jaja.
> Popatrz na to, kiedy zapowiedziano PS2 i PS3. Sony to robiło i to nie raz. Muszą tylko
> obniżyć cenę PS3, by konsola wkroczyła na miejsce zajmowane obecnie przez PS2.
zasadniczo to nic nie musza, bo ps3 i tak będzie się sprzedawać po pierwsze dlatego że ma bogatszą bibliotekę gier, po drugie w przeciągu najbliższych miesięcy po premierze ps4, na ps3 będzie wychodziło więcej nowości niż na ps4, bo to gwarantuje większą sprzedaż = większe zyski, a i nie wszystkie studia będą mogły sobie pozwolić na tworzenie gry na aż tyle platform (np. taki CDPR i podobne im studia), po trzecie już w dniu premiery ps4, ps3 będzie kilkakrotnie tańsze od ps4, także obniżka tak, ale nie prędko, ... ps2 tez chyba nie miało obniżki podczas premiery ps3, zresztą cena ps3 i tak jest niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 20:28, DrakeBurn napisał:

Nie obchodzi mnie PlayStation, nowy Xbox i Kinect V2 to to czego mi trzeba :D

Jesteś tego pewny? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony chyba będzie musiało, acz nawet jeśli wypuszczą konsolę tydzień po nowym xboksie to też nie powinni dostać zbytnio po rajtach. Valve imo nie ma tu czego szukać, to co proponują nie jest konsolą z prawdziwego zdarzenia, jakie ona mogła by otrzymać wsparcie inne niż... zwykły pc? Bo ja rozumiem np. takie Wii U, które otrzyma szereg tytułów na wyłączność, dzięki którym stanie się w pewnym sensie atrakcyjne jako alternatywa dla pc, ale Steambox to dla mnie zwykła próba zapełnienia luki pomiędzy generacjami, szum który wokół tego powstaje ("console killer") działa tak samo na moją wyobraźnię jak puszka kitu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować