Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: gry o Jamesie Bondzie od Activision wycofane ze sprzedaży po wygaśnięciu licencji

17 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Użytkownicy Steam i klienci internetowego sklepu Activision zauważyli, że pecetowe gry o Jamesie Bondzie zniknęły z oferty. Według doniesień przyczyną jest wygaśnięcie na nie licencji.

Przeczytaj cały tekst "Plotka: gry o Jamesie Bondzie od Activision wycofane ze sprzedaży po wygaśnięciu licencji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się powołuję na anonimowe, ale wiarygodne (możecie mi wierzyć!) źródło, że nasz rząd opracowuje tajny plan pozbywania się wszystkich tych, którzy są im przeciwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślalem, że Activision wycofuje te gry z poczucia wstydu :D. Przecież tu, za wyjątkiem GoldenEye 007* są same średniaki i zwyczajne crapy (za Legends to ktoś powinien wisieć)

* a i to raczej dlatego, że to remake gry, która kiedyś odmieniła na lepsze oblicze FPSów, a i przez wielu uważana jest za najlepszą grę o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości ja się pod tym podpisuję). Trudno więc tu było coś spieprzyć i na szczęscie niczego nie spieprzono (jestem w trakcie ogrywania, już dość blisko końca - znakomity remake genialnego pierwowzoru).

Ogółem informacja, że Activision straciło licencję na gry z Bondem to znakomita wiadomość :) To nawet EA na tej licencji potrafiło zrobić kochane przez fanów szpiega lubującego się w martini "Everything or nothing", a Acti z taką licencją totalnie poległo.... Może być więc tylko lepiej - ja jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja się powołuję na anonimowe, ale wiarygodne (możecie mi wierzyć!) źródło, że nasz
> rząd opracowuje tajny plan pozbywania się wszystkich tych, którzy są im przeciwni.

To nie nasz rząd, tylko PISiory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[7]
polityce na forach o grach mówimy stanowcze "Nie!".

Wracając do tematu:
Taka marka zasługuje na lepszą jakość, najlepiej od mniej zamordystycznego wydawcy.

Jednak Nightfire od innej ekipy (także wydawniczej) nie był wcale taki zły, jak się myślało w czasie premiery no ale z porównywania z GoldenEye nie dało się wyjść z obronną ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A ja się powołuję na anonimowe, ale wiarygodne (możecie mi wierzyć!) źródło, że
> nasz
> > rząd opracowuje tajny plan pozbywania się wszystkich tych, którzy są im przeciwni.
>
>
> To nie nasz rząd, tylko PISiory.

Wina Tuska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 17:02, TobiAlex napisał:

To nie nasz rząd, tylko PISiory.

A ja jestem zwolennikiem publicznej chłosty dla wszystkich, którzy w pod tekstami nie związanymi z polityką prowadzą tego typu przepychanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że gry wrócą. Czekałem na obniżkę 007 Legends i choć była słaba, miałem nadzieję, że za rok (lub w wakacje) będzie w lepszej cenie.

Szkoda byłoby, gdyby Bonda nie było. Nawet, jeśli 007 Legends to crap, to przynajmniej ma acziki, które dla mnie crapowi mogłyby podnieść ocenę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni wszyscy są tacy sami...

===

Szczerze mówiąc, czy Activision będzie się w ogóle martwić tą licencją, skoro ma CoD-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 21:00, Cygi napisał:

Szczerze mówiąc, czy Activision będzie się w ogóle martwić tą licencją, skoro ma CoD-a?

Dolce to dolce, każdy jest dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować