Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pięć strategicznych firm zainteresowanych wykupieniem THQ

24 postów w tym temacie

Sprawa nie została jeszcze rozstrzygnięta. Sędzia uznał, że nie można rozpocząć licytacji ani THQ nie może uzyskać statusu DIP

To nie brzmi dobrze :( Mam nadzieję że w związku z tym nie będzie jakiegoś opóźnienia Metro, czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym zdaniu słowa "firm" oraz "THQ" należy zamienić miejscami bo jest niepoprawnie.
Co do tematu to WB nie byłoby takie złe. Na pewno lepsze niż EA czy Acti-Blizz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bieda, THQ to jedna z lepszych firm na rynku i nóż się człowiekowi w kieszeni otwiera, kiedy widzi, że takie firmy jak EA radzą sobie wyśmienicie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bieda, THQ to jedna z lepszych firm na rynku i nóż się człowiekowi w kieszeni otwiera,
> kiedy widzi, że takie firmy jak EA radzą sobie wyśmienicie :/

No cóż, THQ opierał się na dwóch markach (DoW i CoH), które są utrzymane w konwencji strategi czasu rzeczywistego. Teraz tego typu gier mało co powstaje. Robienie pierdyliard strzelanek bardziej się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że WB ma kasę ? Oni też mają swoją wizje gier i raczej nie zezwolą na dalsze prace bez ich zgody i wiedzy. Zapewne coś zmienią i wyjdzie gorzej niż źle. Pamiętam F.E.A.R i widzę to, co się stało w F.E.A.R 3 ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2013 o 12:44, Atanael napisał:

Bieda, THQ to jedna z lepszych firm na rynku i nóż się człowiekowi w kieszeni otwiera,
kiedy widzi, że takie firmy jak EA radzą sobie wyśmienicie :/


Nie jestem przekonany czy rzeczywiście EA sobie tak świetnie radzi. Trzeba pamiętać, że oprócz hitów (jeśli chodzi o sprzedaz) takich jak Fifa czy ME3 mają na swoim koncie takie porażki jak TOR czy MoH. W dobrej kondycji finansowej na pewno są Acti, Ubi czy Bethesda. Nie wiem jak Take-Two czy Square Enix. Warner też musi sobie przyzwoicie radzić skoro jest zainteresowany przejęciem :) THQ zbytnio opierało się na sprzedaży CoH i DoW, nie mając wielu dobrych serii gier. Żeby firma mogła jakoś ryzykować musi mieć jakąś serię gier, która ńa pewno dobrze się sprzeda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że firme przejmie Ubisoft bo wtedy gry THQ będą w dobrych rękach a przynajmniej jestem pewien że nie kazaliby niczego zmieniać w grach które w tym roku wyjdą takie EA pewnie kazałoby zaraz wszystko zmieniać (na gorsze zapewne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam nadzieje że firme przejmie Ubisoft bo wtedy gry THQ będą w dobrych rękach a przynajmniej
> jestem pewien że nie kazaliby niczego zmieniać w grach które w tym roku wyjdą takie EA
> pewnie kazałoby zaraz wszystko zmieniać (na gorsze zapewne).

Ubisoft ekhm... rtsy... ekhm good joke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2013 o 22:40, Dadziol20 napisał:

; Ubisoft ekhm... rtsy... ekhm good joke.


Lepiej Ubisoft jak EA lub Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lepiej Ubisoft jak EA lub Activision.

EA na pewno lepiej się nada do robienia rts-ów niż Ubisoft. Bądź co bądź mają pare produktów tego typu gier pod swoim szyldem. (C&C, Red Alert, Battle Forge, WP: Bitwa o Śródziemie). Activision nie biorę pod uwagę, bo sami się zadeklarowali, że nie będa robić nic innego tylko CoD.

Ubisoft wydał coś poza R.U.S.E co przypomina rts'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 00:14, Dadziol20 napisał:

Ubisoft wydał coś poza R.U.S.E co przypomina rts''a?

Ale przecież nie oni mają być specjalistami od RTS-ów, tylko Relic :D Oczywiście na razie zajmujemy się tym czysto teoretycznie, bo nie ma żadnych sygnałów o tym, że Ubisoft już za chwilę kupuje THQ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ubisoft wydał coś poza R.U.S.E co przypomina rts''a?
> >
> Ale przecież nie oni mają być specjalistami od RTS-ów, tylko Relic :D Oczywiście na razie
> zajmujemy się tym czysto teoretycznie, bo nie ma żadnych sygnałów o tym, że Ubisoft już
> za chwilę kupuje THQ :D
>
Tak, są to tylko teoretyczne rozważania. Mimo wszystko trzeba patrzeć trochę na przód, bo różnie bywa. tym bardziej, że mało jest firm, które podjełyby się zrobienia rts''a. (bo się nie sprzeda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 00:25, Dadziol20 napisał:

Tak, są to tylko teoretyczne rozważania. Mimo wszystko trzeba patrzeć trochę na przód,
bo różnie bywa. tym bardziej, że mało jest firm, które podjełyby się zrobienia rts''a.
(bo się nie sprzeda)

Relic się nie sprzeda? ;p
Ubisoft byłby niezbyt mądry gdyby kupił team który ma doświadczenie z RTSami i chciał im zmienić profil działalności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Relic się nie sprzeda? ;p
> Ubisoft byłby niezbyt mądry gdyby kupił team który ma doświadczenie z RTSami i chciał
> im zmienić profil działalności :P

Nie po prostu mam stracha, że kolejna fajna marka albo odejdzie w zapomnienie, albo zaczną tak grzebać w mechanice jak przy DoW, że odechce się grać.

Człowiek mimo wszystko tęskni za starymi dobrymi rtsami bez jakiś specjalnych udziwnień, a nie każdy musi lubić klimat Stracrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi chce iść w f2p i już po settlersach online widać jaką drogę obiorą - p2w pełną gębą i bardzo słaby rozwój gry byle tylko ludzie jak najdłużej płacili. Więc oby nie Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować