Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czym według TVP zajmował się sztab Obamy podczas akcji przeciw Bin Ladenowi?

30 postów w tym temacie

Cóż jak wiadomo w TVP zatrudniają dobrze opłacanych dziennikarzy, którzy przygotowują bardzo rzetelnie i starannie materiały. Znaczy się chciałem napisać kiepsko opłacanych stażystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dodać by jeszcze można, że zatrudniają tam tak z 3-5x tyle ludzi co taki TVN czy Polsat :)

Musze sprawdzić czy tam wolne wakaty są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 17:53, Wookie1991 napisał:

MÓJ BOŻE !! Jakie muszą to być debile,straszne i połowa Polski ich słucha i ogląda nie
możliwe gdzie ja żyje.....


Myślę, że to było specjalnie zrobione. To część "wojny" z nami graczami i ich brutalnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która to już wpadka tego typu? Pamiętam, że latem pokazali jakąś planszę z flagami gdzie Rosję reprezentował sztandar ZSRR, czy coś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nvidia prezentuje nowa konsole przenosna, ale gram.pl jak zwykle na tropie NAJWAZNIEJSZYCH rzeczy.

Nie wiem co j tu jeszcze robie, naprawde. Trzeba stad uciekac, bo poziom jaki osiagneliscie mnie po prostu przeraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 18:08, Piotrek_K napisał:

nvidia prezentuje nowa konsole przenosna, ale gram.pl jak zwykle na tropie NAJWAZNIEJSZYCH
rzeczy.

Nie wiem co j tu jeszcze robie, naprawde. Trzeba stad uciekac, bo poziom jaki osiagneliscie
mnie po prostu przeraza...


Tam pal licho konsola Nvidii, co ze skandalem wśród pisamków o grach, który przetoczył się w internecie jakiś czas temu? Ta z Knightleyem, recenzentką pracująca w Square Enix czy Dorritos+Mountain Dew.
Wtedy to żaden serwis o grach w PL nawet nie pisnął, jedynie jedna notatka na jakimś tam blogu.

Co do tematu - dobra odpowiedź na hamerykańskie „gafy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 18:08, Piotrek_K napisał:

nvidia prezentuje nowa konsole przenosna, ale gram.pl jak zwykle na tropie NAJWAZNIEJSZYCH
rzeczy.

Nie wiem co j tu jeszcze robie, naprawde. Trzeba stad uciekac, bo poziom jaki osiagneliscie
mnie po prostu przeraza...


Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś pomógł gramowi się rozwijać pisząc artykuły. Szczury lądowe zawsze pierwsze tchórza i uciekają z tonącego okrętu zamiast go łatać ar ar ar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nawet to oglądałem jak leciało, ale pomyślałem, że po prostu wykorzystują pady od PS do korzystania z tych swoich urządzeń. A nie zauważyłem popcornu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To odwet na Obamie za "polskie obozy koncentracyjne" ;)

hahaha, poprawiłeś mi humor :D

Edit: miała być odpowiedź, nie wiem co się podziało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mecz Polska - Rosja na EURO 2012, grafik odpowiedzialny za ten żarcik kosmonaucik poleciał z roboty. O ile w wypadku tego LAN party z Obamą to uczciwie da się przeoczyć wstawione szczegóły, to zabawne jest, że nie ma w TVP żadnego człowieka, który sprawdziłby, co oni nam w zasadzie w tej telewizji pokazują. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 19:06, korinek2 napisał:

hahaha, poprawiłeś mi humor :D

Bo od razu mi się tak skojarzyło. Że niby pomyłka itp. a Obamie się dowali i ujdzie nam to na sucho, tak jak jemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować