Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer Cyberpunku 2077 coraz bliżej. Nowe obrazki podgrzewają atmosferę

15 postów w tym temacie

A tak w ogóle... co to ma być właściwie za gra? ;) Chodzi mi o model rozgrywki. Czy to jakiś point''n''click, czy to jakaś turówka, a może po prostu bardziej nowoczesny Wiedźmin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CP2020 to rpeg, więc spodziewam się mechaniki systemowej oczywiście odpowiednio podrasowanej. Na dodatek zawsze w cyberze było dużo akcji, więc jestem ciekaw jak rozwiążą problem walki i hakingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, polskie gry mają jeszcze dość małą siłę przebicia za granicą, dlatego tak ważny jest pierwszy trailer. Gra musi jakoś zaistnieć w świadomości graczy. Najlepszym przykładem jest tutaj także polskie Dead Island, które dobrą sprzedaż zawdzięcza w dużej mierze genialnemu trailerowi. Albo musi on zaskakiwać, albo być majstersztykiem technicznym. Można też pokazać jakieś fragmenty gameplaya, tak jak zrobił Ubisoft z Watch Dogs, ale średnio się to nadaje na typowy trailer. W kazdym bądź razie czekam z niecierpliwościa czym nas CDPR zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh rozwalił mnie tekst z instrukcją obsługi darmowym ściągnięciem ze stronki XD Taki to już Cyberpunk że żeby dobrze się bronią posługiwać trzeba jej instrukcję przeczytać. Ciekawe czy opisują jak najłatwiej odstrzelić przeciwnikowi to i owo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, umieszczanie takich newsów to zbyt gwałtowne posunięcie. Sugeruję robienie tego w takiej kolejności: (plotka) zapowiedź zapowiedzi trailera----> (z wiarygodnych źródeł) zapowiedź zapowiedzi trailera----> zapowiedź zapowiedzi trailera----> zapowiedź trailera----> (opcjonalne) opóźnienie wydania trailera----> trailer właściwy (rok przed wydaniem gry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak , o ile pierwszy art wyglada na render na modelu high poly ( chociaz mam watpliwosci co do kilku elementów ) to render z gunem Militechu to na pewno low poly ........a wiec szanse na fragment in-engine w trailerze wzrosły o kilka punkcików :D

Czekam...zbrakło mi juz paznokci do obgryzania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2013 o 07:27, Janek_Izdebski napisał:

Będzie jak w przypadku "Dead Island": świetny trailer, wielkie wow na forach i
w mediach oraz wysoka sprzedaż... I tego RED-om życzę. :)

Widzę, że wróciłeś do pisania :D
Jeszcze bym poczekał, czy trailer rzeczywiście będzie tak dobry jak ten Dead Island, chociaż oczywiście również tego RED-om życzę ;D
Niech przynajmniej ten trailer będzie tak dobry jak konsolowego Wiedźmina 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w jego tworzenie był zamieszany Tomek Bagiński ( a takie detale obiły mi się o uszy ) to nie ma się czym martwić :D tylko zacierać rączki .

> > Będzie jak w przypadku "Dead Island": świetny trailer, wielkie wow na forach
> i
> > w mediach oraz wysoka sprzedaż... I tego RED-om życzę. :)
> >
> Widzę, że wróciłeś do pisania :D
> Jeszcze bym poczekał, czy trailer rzeczywiście będzie tak dobry jak ten Dead Island,
> chociaż oczywiście również tego RED-om życzę ;D
> Niech przynajmniej ten trailer będzie tak dobry jak konsolowego Wiedźmina 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2013 o 08:06, pawbuk napisał:

> Będzie jak w przypadku "Dead Island": świetny trailer, wielkie wow
na forach i w mediach oraz wysoka sprzedaż... I tego RED-om życzę. :)
>
Widzę, że wróciłeś do pisania :D

Wróciłem, ale znowu pewnym osobom się to niepodoba. :(

P.S. Mam nadzieję, że aope długo nie będzie chował urazy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować