Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Fable 2 - temat ogólny

742 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2008 o 06:53, rob300i napisał:

Problem w tym że Rockstar Games (ci od GTA IV) powiedzieli że wersję na PC nie robią
dla zysków, a raczej dla fanów gry. Powiedzieli też że gdyby się nie zwrócił, to mają
i tak wystarczająco dużo zysków z konsol aby pokryć straty.

A może podasz jakiegoś linka na potwierdzenie tych słów ? Bo coś ciężko mi w to uwierzyć.

Dnia 06.09.2008 o 06:53, rob300i napisał:

Wątpie aby Fable II było na PC.

Puki co to szansa na to że gra będzie na PC jest i to nie mała , a więc tego się trzeba trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2008 o 17:18, Sebat1 napisał:

A może podasz jakiegoś linka na potwierdzenie tych słów ? Bo coś ciężko mi w to uwierzyć.


Pisało to w newsie na GOL-u. Niestety nie mam abonamentu na tej stronie więc podam ci linka gdzie prawdopodobnie jest ta wypowiedz R* http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42536

Dnia 06.09.2008 o 17:18, Sebat1 napisał:

Puki co to szansa na to że gra będzie na PC jest i to nie mała , a więc tego się trzeba
trzymać.

W przypadku GoW 2 gracze PC byli po prostu pewni że gra się na blaszaki ukaże... a niestety wyszło co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 11:40, Szperacz Robson napisał:

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,5814832,Fable_2___zobacz_pierwsze_10_minut_g
ry_w_polskiej.html - gameplay z POLSKIEJ WERSJI Fable 2.


Link nie chce już działać (a przynajmniej mi nie chce), więc wystawie inny ale też pewnie to samo: http://polygamia.pl/rozgrywka-pierwsze-10-minut-z-fable-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wrazenia z gry?? :>
I znowu mamy potwierdzenie ze nie tylko pc sie piraci... widzialem juz linki do sciagniecia Fable 2(w dodatku polskiej wersjixD) a premiary jeszcze nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 16:32, diablolod napisał:

Jak wrazenia z gry?? :>
I znowu mamy potwierdzenie ze nie tylko pc sie piraci... widzialem juz linki do sciagniecia
Fable 2(w dodatku polskiej wersjixD) a premiary jeszcze nie ma ;]


He, ja nawet dziś widziałem kogoś z mojej listy znajomych na X360, że gra już w Fable 2. No i podejrzewam, że na piracie. Bo do premiery przecież jeszcze prawie tydzień. W sumie denerwuję mnie to gdy widzę, że jakiś złodziej już sobie gra, a ja muszę czekać jeszcze do premiery. Cholera już się doczekać tej gry nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ostatnio Clicka! tak o i z tego co czytałem Fable2 ma się ukazać na PCety za jakiś rok. Informacja ta potwierdzona nie jest ale raczej wydaje się oczywista, iż F2 błyśnie na blaszakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:28, oOreVenOo napisał:

Kupiłem sobie ostatnio Clicka! tak o i z tego co czytałem Fable2 ma się ukazać na PCety
za jakiś rok. Informacja ta potwierdzona nie jest ale raczej wydaje się oczywista, iż
F2 błyśnie na blaszakach.


Mi też się wydaję, że właśnie Fable 2, kiedyś z pewnością ukaże się na PC. Jedynka też była najpierw na Xboxie, a po jakimś tam okresie czasu (nawet nie pamiętam jakim) wylądowała na PC. I dostała chyba jakieś tam bonusy, więc pewnie i na PC potem coś takiego przygotują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka też

Dnia 19.10.2008 o 21:33, Szkutnik napisał:

była najpierw na Xboxie, a po jakimś tam okresie czasu (nawet nie pamiętam jakim) wylądowała
na PC. I dostała chyba jakieś tam bonusy, więc pewnie i na PC potem coś takiego przygotują.


Oby tak było:P Fable to znakomity tytuł. Przy tej grze się po prostu odpływa. Na stornie gry-online można znaleźć gameplay poświęcony tej grze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2008 o 21:22, Szkutnik napisał:

He, ja nawet dziś widziałem kogoś z mojej listy znajomych na X360, że gra już w Fable
2. No i podejrzewam, że na piracie. Bo do premiery przecież jeszcze prawie tydzień. W
sumie denerwuję mnie to gdy widzę, że jakiś złodziej już sobie gra, a ja muszę czekać
jeszcze do premiery. Cholera już się doczekać tej gry nie mogę.


Osobiscie posiadam tylko Ps2 ze wzgledu na to ze nie bylem przekonany do konsol...teraz bym kupil ps3 albo xboxa 360, ale za pozno, kasy nie ma:P Takze nie wiem jak to dziala ale skoro wiadomo w co kto gra to jakim cudem microsoft, nie banuje np. tych co juz w fable graja?
Sam kiedys piracilem na potege, teraz gram w mniej gier i jestem starszy wiec jakos z kupowaniem orginalow sobie radze... Ale wiez mi, w kupiona gre grea sie o wiele lepiej... moze dlatego ze masz swiadomosc wydanych pieniedzy... mi sie w kupione gre w kazdym razie gra o wiele przyjemniej :P
Co do Fable 2. Sam bardzo chetnie bym sobie pogral, jako ze pierwsza czesc byla genialna, ale niestety musze czekac na wydanie na pc''ta (o ile wogule bedzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 23:45, oOreVenOo napisał:

Na X360 jest możliwość ściągnięcia dema Fable2 już więc nikt nie piraci. Piraty na konsole
są trochę trudniejsze do zdobycia/wykonania niż na PC.


Nie zapominajmy o tych którzy mają szczęście pracować w min. sklepach z grami, lub innych podobnych przybytkach. Niektóre z nich otrzymały Fable już tydzień temu.

Co tu dużo mówić, pracownicy i rodziny już graja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 22:57, diablolod napisał:


> He, ja nawet dziś widziałem kogoś z mojej listy znajomych na X360, że gra już w
Fable
> 2. No i podejrzewam, że na piracie. Bo do premiery przecież jeszcze prawie tydzień.
W
> sumie denerwuję mnie to gdy widzę, że jakiś złodziej już sobie gra, a ja muszę czekać

> jeszcze do premiery. Cholera już się doczekać tej gry nie mogę.

Osobiscie posiadam tylko Ps2 ze wzgledu na to ze nie bylem przekonany do konsol...teraz
bym kupil ps3 albo xboxa 360, ale za pozno, kasy nie ma:P Takze nie wiem jak to dziala
ale skoro wiadomo w co kto gra to jakim cudem microsoft, nie banuje np. tych co juz w
fable graja?
Sam kiedys piracilem na potege, teraz gram w mniej gier i jestem starszy wiec jakos z
kupowaniem orginalow sobie radze... Ale wiez mi, w kupiona gre grea sie o wiele lepiej...
moze dlatego ze masz swiadomosc wydanych pieniedzy... mi sie w kupione gre w kazdym razie
gra o wiele przyjemniej :P
Co do Fable 2. Sam bardzo chetnie bym sobie pogral, jako ze pierwsza czesc byla genialna,
ale niestety musze czekac na wydanie na pc''ta (o ile wogule bedzie)


Niestety M$ banuję jedynie jak ma pewność, że ktoś ma przerobioną konsolę. A, że ktoś gra właśnie np: tydzień przed premierą M$ może potraktować jako, iż jakiś nieuczciwy sprzedawca sprzedał komuś grę przed premierą. Sam również nie piracę, gdyż tak jak mówisz w grę kupioną gra się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 23:45, oOreVenOo napisał:

Na X360 jest możliwość ściągnięcia dema Fable2 już więc nikt nie piraci. Piraty na konsole
są trochę trudniejsze do zdobycia/wykonania niż na PC.


Nie ma demka Fable 2, na X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable 2 na eurogamer dostało 10/10. No zobaczymy, miejmy nadzieję że już w ten piątek:) Na gamerankings wersja na x360 jak na razie ma 2 recki, oceny 9,5/10 i 9/10 plus wspomniane 10/10 na eurogamer. Wygląda na to że tym razem Molyneux zaserwował konkretne danie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zamwiłem pre ordera :) jak przyszła wiadomość z wpłatą odrazu zrobiłem przelew czekam na mój egzemplarz :) oczywiście w sklepie gram.pl pisze mi że już zapłaciłem i jak towar tylko bedzie dostępny to mi go wyślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 16:34, ace napisał:

Fable 2 na eurogamer dostało 10/10. No zobaczymy, miejmy nadzieję że już w ten piątek:)
Na gamerankings wersja na x360 jak na razie ma 2 recki, oceny 9,5/10 i 9/10 plus wspomniane
10/10 na eurogamer. Wygląda na to że tym razem Molyneux zaserwował konkretne danie:)



No i mamy tez recke na gryonline.pl w ktorej recenzent wymienia duzo minusow a potem wystawia ocene 81% Absolutnie nie wiem o co mu chodzilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już wychodzi nam Fable 2, szkoda że póki co tylko na konsolkę. Pozostaje czekać na niewątpliwą premierę PC i oby na kształt Zapomnianych Opowieści - dłuższą i lepszą rozgrywkę ;) Sam trochę się o grze dowiedziałem z filmików na golu i jest ciekawie, choć szkoda, że gra jest taka prosta i zginąć nie można. I że niby zbrojnic nie ma, tylko jakies stylowe ciuszydła. Poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować