Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Fable 2 - temat ogólny

742 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2008 o 09:06, Szkutnik napisał:

Jeśli masz kupować X360 tylko dla Fable 2, to się to nie opłaca. Z drugiej strony jest
mnóstwo innych fajnych gier dostępnych na X360.


Podobno dwójka jest bardzo podobna do jedynki, tylko... jeszcze lepsza. Więc skoro jedynka była dla niego najlepszym RPG to warto kupować X360 dla Fable 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:41, Orteos napisał:

Ja już przeszedłem :) Napisy końcowe są super... obejrzyjcie cale..
A co do łatwości gry to właśnie fajna jest... Se grasz na luziku xD Dzisiaj wybiłem cale
miasto w pień xD

Pozdro


Siema skoro przeszdles juz gre to moze mi pomozesz?
1. Czy moj bohater moze schudnac ? Bo troszke mi przytył :P
2. Czy znalazles wszystkie skarby na wyspie kapitana grozy ? Bo ja nie moge znalesc ost...
3. Czy mozna kupic jakies zbroje bo pamietam ze w jedynce byle a tu tylko zwylke ubrania sa...
Z gory dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 20:59, miodus napisał:

Siema skoro przeszdles juz gre to moze mi pomozesz?
1. Czy moj bohater moze schudnac ? Bo troszke mi przytył :P
2. Czy znalazles wszystkie skarby na wyspie kapitana grozy ? Bo ja nie moge znalesc
ost...
3. Czy mozna kupic jakies zbroje bo pamietam ze w jedynce byle a tu tylko zwylke ubrania
sa...
Z gory dziekuje za pomoc :)

Ja także przeszedłem już tą perełkę i z chęcią odpowiem na twoje pytania ;P
1. Oczywiście, że może ale jest to proces wymagający nie małego wydatku. Klucz tkwi w jedzeniu selera, udaj się więc na wyprzedaż rolną (albo ogółem na stragan rolny) i kup tyle selera ile mają na składzie. Skonsumuj cały zapas a poziom otyłości będzie stopniowo spadał.
2. Ja skarby znalazłem, choć chwilę się męczyłem. Pamiętaj by przeszukać dokładnie wrak statku na plaży, wypłynąć kawałek w lewo, bo tam też jest skarby, zanurkować w jeziorku itd.
3. Nie ma żadnych zbroi niestety, polecam zestaw : Czapka Czarodzieja, Szata Mistrza woli, spodnie mistrza woli, wełniane rękawiczki, koszula gentlemana, buty gentlemana, jakiś barwnik, który ci pasuje i farbujesz sobie rzeczy jak chcesz.
Jeszcze jedna rada ode mnie, dotycząca uczciwego zarabiania gór kasy. Jeśli posiadasz już jakiś niezły budżety (50000 wystarczy) czekasz na wyprzedaże u kowali. Kupujesz wszystko co mają i sprzedajesz wędrownym kupcom w Ogrodzie Fairfax. Ja tym sposobem dorobiłem się Zamku Fairfax :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 20:59, miodus napisał:

> Ja już przeszedłem :) Napisy końcowe są super... obejrzyjcie cale..
> A co do łatwości gry to właśnie fajna jest... Se grasz na luziku xD Dzisiaj wybiłem
cale
> miasto w pień xD
>
> Pozdro

Siema skoro przeszdles juz gre to moze mi pomozesz?
1. Czy moj bohater moze schudnac ? Bo troszke mi przytył :P
2. Czy znalazles wszystkie skarby na wyspie kapitana grozy ? Bo ja nie moge znalesc
ost...
3. Czy mozna kupic jakies zbroje bo pamietam ze w jedynce byle a tu tylko zwylke ubrania
sa...
Z gory dziekuje za pomoc :)



1. Jedz seler i marchewke, kup je na straganach z zywnoscia

2.Znalazlem, przeszukaj statek, jeziorko i morze. wyplyn troche i skrec w lewo tam jest taka wysepka
3.Nie nie mozna ale ubranka sa fajne ... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee mam problem a nawet 3.
1. Ma moze ktos z was "spodnice nierzadnicy" bo potrzebna mi jest do demonicznych wrot... Jak by ktos mial to moze zgramy sie na co op i odrazu oddam.
2.Jak albo gdzie nauczyc sie gestu "smiech" to tez tyczy sie demonicznych wrot
3.Jak "zaspokoic" xD demoniczne wrota w Wraithmare ? Prosze cie one o publicznosc... Ja przychdoze do nich z cala grupka a one mowia ze to nie jest to

Z gory dzieki.
Mój tag na x to Yourek PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 09:55, Orteos napisał:

> > Ja już przeszedłem :) Napisy końcowe są super... obejrzyjcie cale..
> > A co do łatwości gry to właśnie fajna jest... Se grasz na luziku xD Dzisiaj
wybiłem
> cale
> > miasto w pień xD
> >
> > Pozdro
>
> Siema skoro przeszdles juz gre to moze mi pomozesz?
> 1. Czy moj bohater moze schudnac ? Bo troszke mi przytył :P
> 2. Czy znalazles wszystkie skarby na wyspie kapitana grozy ? Bo ja nie moge znalesc

> ost...
> 3. Czy mozna kupic jakies zbroje bo pamietam ze w jedynce byle a tu tylko zwylke
ubrania
> sa...
> Z gory dziekuje za pomoc :)


1. Jedz seler i marchewke, kup je na straganach z zywnoscia

2.Znalazlem, przeszukaj statek, jeziorko i morze. wyplyn troche i skrec w lewo tam jest
taka wysepka
3.Nie nie mozna ale ubranka sa fajne ... xD


Tiaaa super ;P dzieki za pomoc ze skarbami sobie juz poradzilem gre przeszedlem jesli chodzi o watek fabularny i zawiodlem sie bo jest strasznie krutki i jakis taki zwykly nie powalajacy :/ ale jeszcze zostalo mi zwiedzanie dzwi itd :) a pozniej jeszcvzer jako zly przejde :) aaa na koncu wybralem zyczenie pierwsze chociaz wolalbym 2 ale juz chcialem byc do konca dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 23:18, Firaxo napisał:

> Siema skoro przeszdles juz gre to moze mi pomozesz?
> 1. Czy moj bohater moze schudnac ? Bo troszke mi przytył :P
> 2. Czy znalazles wszystkie skarby na wyspie kapitana grozy ? Bo ja nie moge znalesc

> ost...
> 3. Czy mozna kupic jakies zbroje bo pamietam ze w jedynce byle a tu tylko zwylke
ubrania
> sa...
> Z gory dziekuje za pomoc :)
Ja także przeszedłem już tą perełkę i z chęcią odpowiem na twoje pytania ;P
1. Oczywiście, że może ale jest to proces wymagający nie małego wydatku. Klucz tkwi w
jedzeniu selera, udaj się więc na wyprzedaż rolną (albo ogółem na stragan rolny) i kup
tyle selera ile mają na składzie. Skonsumuj cały zapas a poziom otyłości będzie stopniowo
spadał.
2. Ja skarby znalazłem, choć chwilę się męczyłem. Pamiętaj by przeszukać dokładnie wrak
statku na plaży, wypłynąć kawałek w lewo, bo tam też jest skarby, zanurkować w jeziorku
itd.
3. Nie ma żadnych zbroi niestety, polecam zestaw : Czapka Czarodzieja, Szata Mistrza
woli, spodnie mistrza woli, wełniane rękawiczki, koszula gentlemana, buty gentlemana,
jakiś barwnik, który ci pasuje i farbujesz sobie rzeczy jak chcesz.
Jeszcze jedna rada ode mnie, dotycząca uczciwego zarabiania gór kasy. Jeśli posiadasz
już jakiś niezły budżety (50000 wystarczy) czekasz na wyprzedaże u kowali. Kupujesz wszystko
co mają i sprzedajesz wędrownym kupcom w Ogrodzie Fairfax. Ja tym sposobem dorobiłem
się Zamku Fairfax :)


dzieki ;D

Dnia 30.10.2008 o 23:18, Firaxo napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 09:58, Orteos napisał:

Eee mam problem a nawet 3.
1. Ma moze ktos z was "spodnice nierzadnicy" bo potrzebna mi jest do demonicznych wrot...
Jak by ktos mial to moze zgramy sie na co op i odrazu oddam.
2.Jak albo gdzie nauczyc sie gestu "smiech" to tez tyczy sie demonicznych wrot
3.Jak "zaspokoic" xD demoniczne wrota w Wraithmare ? Prosze cie one o publicznosc...
Ja przychdoze do nich z cala grupka a one mowia ze to nie jest to

Ok to jedziemy ponownie :P
1. Nie istnieje taki przedmiot w grze i nie znajdziesz go nigdzie :P Wrota chcą być ubrał się w spódnicę damy o ile dobrze pamiętam, ale 100% pewności nie mam. Wiem że na bank jest ta właściwa spódnica w sklepie z ubraniami dla kobiet na rynku w Bowerstone (w kierunku na starówkę i po prawej).
2. Książki z gestami.
3. Nie mam pojęcia, ale spróbuj sprowadzić dużo ludzi i zagrać na lutni, powinno wlecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 17:28, Firaxo napisał:

> Eee mam problem a nawet 3.
> 1. Ma moze ktos z was "spodnice nierzadnicy" bo potrzebna mi jest do demonicznych
wrot...
> Jak by ktos mial to moze zgramy sie na co op i odrazu oddam.
> 2.Jak albo gdzie nauczyc sie gestu "smiech" to tez tyczy sie demonicznych wrot
> 3.Jak "zaspokoic" xD demoniczne wrota w Wraithmare ? Prosze cie one o publicznosc...

> Ja przychdoze do nich z cala grupka a one mowia ze to nie jest to
Ok to jedziemy ponownie :P
1. Nie istnieje taki przedmiot w grze i nie znajdziesz go nigdzie :P Wrota chcą być ubrał
się w spódnicę damy o ile dobrze pamiętam, ale 100% pewności nie mam. Wiem że na bank
jest ta właściwa spódnica w sklepie z ubraniami dla kobiet na rynku w Bowerstone (w kierunku
na starówkę i po prawej).
2. Książki z gestami.
3. Nie mam pojęcia, ale spróbuj sprowadzić dużo ludzi i zagrać na lutni, powinno wlecieć.


Masz moze taka ksiazke ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 17:44, Orteos napisał:

Masz moze taka ksiazke ? xD

Chętnie bym ci ją oddał razem z moim złotem (jakieś 10 milionów :P, wszystko odkryte, kupione, zaliczone - nie mam co robić :D), ale niestety nie mam stałki = brak możliwości podłączenia xboxa do sieci :/
Pracuję nad rozwiązaniem, ale czekam i czekam.
Radzę popytać na międzynarodowych forach typu gamefaqs i ign, tam ludzie chętnie się wymieniają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze pare pytan. xD

1Czemu sluza te posagi co trzeba zrobic odpowiedni gest przed nimi ?
2Jak jest cmentarz i skreca sie tam gdize na poczatku stal grabarz z misja to jest taka brama. Nie moge jej otworzyc. Tak samo z grobowcem fairfax co mam zrobic ? Tam podobno jest gargulec. A ja juz mam 48 ... Jeszcze tylko ten i 1 w zamku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 12:59, Orteos napisał:

Dobra podsumujmy moje pytania xD

1.Czemu sluza te posagi co trzeba zrobic odpowiedni gest przed nimi ?
2.Jak zwiekszyc ekonomie miasta ?

1. Najczęściej odblokowują jakieś przejścia ze skrzyniami, np. przy wejściu do Bloodstone jest jeden w krypcie, robisz gest i w krypcie trochę dalej otwierają się drzwi.
2. Zazwyczaj chroniąc miasto, uwalniając niewolników, robiąc questy poboczne i wydawając kasę :D.
PS. Kluczem do odrodzenia westcliff jest danie Barnumowi 5000 na rozwój. Po powrocie ze jednego z questów daje ci on 15000 a miasto jest ładne i zadbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe wiem jak zrobic 3 acziki na raz . Chodzi o te zwiazane z koncowa decyzja..
Wystarczy zapisac przed wejsciem do tej komnaty, potem wybrac , i wyjac plytke z napedu jak zaliczy aczika.
I powtórzyć to 3 razy.

A drugie to sie dowiedzialem jak zrobic pare milionow w pare minut... Ale lepiej nie bede mowil.Zreszta ci co graja pewnie juz wiedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 15:00, Orteos napisał:

hehehe wiem jak zrobic 3 acziki na raz . Chodzi o te zwiazane z koncowa decyzja..
Wystarczy zapisac przed wejsciem do tej komnaty, potem wybrac , i wyjac plytke z napedu
jak zaliczy aczika.
I powtórzyć to 3 razy.

A drugie to sie dowiedzialem jak zrobic pare milionow w pare minut... Ale lepiej nie
bede mowil.Zreszta ci co graja pewnie juz wiedza...

ojj powiedz ;p bo ja nie wiem albo nie zauwazyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować