Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Fable 2 - temat ogólny

742 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2009 o 16:24, oOreVenOo napisał:

> klucz jest zakopany w grobie na farmie Gilesa, pies powinien ci to miejsce wskazać


Gdzie ten grób jest ? Gdzieś koło jego domku ?

tak tuż przy domku na pagórku,

Dnia 01.01.2009 o 16:24, oOreVenOo napisał:

Co do questa z Gilesem to nazwa się on Marny rolnik czy jakoś tak, inna trochę nazwa
ale podobne znaczenie. W każdym razie otrzymujesz go przed Tyglem, nie wiem czy nawet
nie po znalezieniu Garth''a w wieży w Brightwood wtedy co go porwali. Dokładnie otrzymujesz
dwa questy. Jeden, który pomoże Gilesowi, drugi który poszerzy wpływy bandytów. Wybór
należy do Ciebie. ;-)

to jest po ''ataku na bloodstone''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 15:43, seles napisał:

hej, mam problem z gargulcami- brakuje mi już niewiele ich (chyba 4) i z tego
2 widzę, ale nie mogę zestrzelić ich;/ Jeden to na zamku Fairfax, ale on jest za wysoko,
więc może później jak wejde do zamku...
a drugi to ten w jaskinii gildii- widzę go, strzlelam z daleka, z bliska (tuż pod nim,
2-3 metry) pod różnymi kątami i nic, nie rozwala się, wtf?
trzeci to idąc z bloodstone do Wraithmarsh, zanim załaduje się Wraithmarsh słyszę coś
jakby gargulca, ale go nie widzę :(((

Ten na zamku jest do zestrzelenia spokojnie. Być może masz broń o krótkim zasięgu
Ten w jaskinii gildii - też miałem takie problemy z nim. Po prostu próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2009 o 19:05, bartek_kawa napisał:

Ten na zamku jest do zestrzelenia spokojnie. Być może masz broń o krótkim zasięgu

mam mistrzowski karabin zegarowy czy jakiś, kuszą też próbowałam i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań co do Fable 2, narazie nie mam w co grać na xboxi''e i zastanawiam się nad kupnem tej gry. Widziałem, że w grze mamy psa jako towarzysza, czy on w czymś pomaga? Czy da się grać w sieci? i czy gra na dwóch graczy może wyglądać tak, że jedna postać załóżmy jest w mieście a druga gdzieś poza miastem? z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 23:43, DarkMessiah123 napisał:

Mam kilka pytań co do Fable 2, narazie nie mam w co grać na xboxi''e i zastanawiam się
nad kupnem tej gry.


Postaram się pomóc :)

>Widziałem, że w grze mamy psa jako towarzysza, czy on w czymś pomaga?

Szczeka i warczy, gdy dostrzeże przeciwnika, znajduje ukryte skrzynie oraz wskazuje miejsca, gdzie są zakopane skarby itp.

Dnia 15.01.2009 o 23:43, DarkMessiah123 napisał:

Czy da się grać w sieci?


Tak, da się.

Dnia 15.01.2009 o 23:43, DarkMessiah123 napisał:

i czy gra na dwóch graczy może wyglądać tak, że jedna postać
załóżmy jest w mieście a druga gdzieś poza miastem?


Niestety nie. Podczas co-op obraz jest ograniczony i nie możemy się oddalać od drugiego gracza dalej niż kilkanaście metrów. Nie możemy wtedy również praktycznie operować kamerą.

>z góry dzięki za odpowiedzi.

Nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem i mam kilka pytań ;) :

1. Ile godz zabawy daje gra( za jednym przejściem) grając bez żadnych ,,przyśpieszaczy" i wykonując wszystkie questy ?

2. Czy gra naprawdę jest taka łatwa ?

3. Czy wszystkie egzemplarze mają te same wersje językowe(napisy) tzn. czy jak na allegro jest gra np: z UK to czy będą polskie napisy do wyboru ? :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 16:36, albinskia napisał:

1. Ile godz zabawy daje gra( za jednym przejściem) grając bez żadnych ,,przyśpieszaczy"
i wykonując wszystkie questy ?

Coś koło 15-16 godzin mi to zajęło

Dnia 16.01.2009 o 16:36, albinskia napisał:

2. Czy gra naprawdę jest taka łatwa ?

Kwestia gustu, ale rzeczywiście ginie się rzadko.

Dnia 16.01.2009 o 16:36, albinskia napisał:

3. Czy wszystkie egzemplarze mają te same wersje językowe(napisy) tzn. czy jak na allegro
jest gra np: z UK to czy będą polskie napisy do wyboru ? :P

Szczerze wątpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze dwa pytania odnośnie gry, czy w sieci mogę grać moją postacią z Single Player''a? I czy zdobywa się poziomy doświadczenia (czy tylko takie zielone kulki jak w przypadku Fable 1)? z Góry dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 17:18, DarkMessiah123 napisał:

Ja mam jeszcze dwa pytania odnośnie gry, czy w sieci mogę grać moją postacią z Single
Player''a?

tak

Dnia 16.01.2009 o 17:18, DarkMessiah123 napisał:

I czy zdobywa się poziomy doświadczenia (czy tylko takie zielone kulki jak
w przypadku Fable 1)? z Góry dzięki za odpowiedzi!

sa 4 rodzaje kul doswiadczenia czerwone- dostaje sie jak przeciwnik mial obraznenia od magii, niebieskie- jesli dostal mieczem lub inna bronia biała, zolte- jesli dostal ze strzelby lub kuszy, zielone- to ogolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 17:18, DarkMessiah123 napisał:

Ja mam jeszcze dwa pytania odnośnie gry, czy w sieci mogę grać moją postacią z Single
Player''a?


Można grać swoją postacią jeżeli to drugi gracz dołącza do Ciebie. Gdybyś to jednak Ty przyłączał się do kogoś wtedy wybierasz sobie jednego z kilku bohaterów. Co jest jednak moim zdaniem bezsensownym pomysłem, bo wtedy jest się nic nie znaczącą postacią o malutkim skillu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedzi :) Właśnie szukałem czegoś na temat Fable 2 i znalazłem to:

http://marketplace.xbox.com/en-US/games/media/66acd000-77fe-1000-9115-d8024d5307f1/?p=1&of=0&sb=1#offers

Jest to coś o "Knothole Island" i można to pobrać za darmo lecz jest też wersja Premium, ów plik zajmuję 532 MB (Darmowa wersja waży tyle samo co wersja Premium). Po kliknięciu na "More Details" (to jest o wersji darmowej) piszę:

"To play the new quests and enjoy the complete Knothole Island co-op experience, both co-op players must download the Knothole Island (Premium) pack."

Więc jak ktoś wie czym się różni wersja Premium od Darmowej to piszcie! :) Chciałbym też wiedzieć czy w darmowej wersji możemy wykonywać jakieś questy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 16:55, DarkMessiah123 napisał:

Więc jak ktoś wie czym się różni wersja Premium od Darmowej to piszcie! :) Chciałbym
też wiedzieć czy w darmowej wersji możemy wykonywać jakieś questy itp?


Darmowa wersja różni się tym, że możemy jedynie dołączyć do grającej już w ten dodatek osoby (i która nie ma wydania za free). W wersji Premium natomiast sami możemy się tam poruszać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 15:48, albinskia napisał:

Czy ktoś z Was, wie co to za materiały dodatkowe są w EK ? :)

Jesli masz zamiar kupic polska wersje EK to nie kupuj jest tylko w niej dodatkowa plyta dvd z materialami jak tworzono gre i jakies tam obrazki nic nadzwyczajnego za te cene. Brak ekskluzywnej zbroi, pistoletu i lochow poniewaz w Polsce nie ma polskiego x-box live . Wiec jesli chcesz kupic Ek to zagraniczna wersje wtedy napewno bedzie mial zbroje, pistolet i lochy a jesli polska to nie kupuj szkoda kasy kup zwyczajna wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nic się nie stanie to dzisiaj zamówię Fable 2. :) Mam nadzieję ,że dojdzie w kilka dni i będę mógł się wam pochwalić zakupem i pograć sobie trochę w ferie. ;) Przy okazji zadam kilka pytań bym miał się nad czym zastanawiać czekając na przesyłkę. ;P

Czy rozwój postaci przypomina ten z ,,jedynki" czyli ,że można robić hybrydy i czy w grze są jakieś przynależności do gildii czy coś podobnego ? ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to musisz zrobić hybrydę ze swojej postaci. Najlepiej inwestować w 3-4 czary, a resztę pakować w zręczności i umiejętności siły. Jeśli chodzi o gildie to możesz wykonywać zlecenia dla zabójców/strażników miejskich/ łowców niewolników itd. ale jako takiej przynależności do gildii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chyba będę pakował w jakiś jeden skill by przy okazji aczi robić, oraz by było można więcej razy grę przechodzić. :)

A co do tych questów dla zabójców itp. to jest tak ,że możemy wykonać dla wszystkich czy stajemy czasem po różnych stronach ?

Fable już kupione, sprzedawca jutro wyśle, więc można się spodziewać kuriera w środę lub czwartek. :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 21:28, albinskia napisał:

Ja tam chyba będę pakował w jakiś jeden skill by przy okazji aczi robić, oraz by było
można więcej razy grę przechodzić. :)

A co do tych questów dla zabójców itp. to jest tak ,że możemy wykonać dla wszystkich
czy stajemy czasem po różnych stronach ?

jesli wykonasz zlecenie dla zabojców to wzrosnie twoj poziom zla a jesli dla straznikow to dobra tylko taki ma wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable2 wspaniala gra. Najpierw na max powaznie traktowalam Fable i ogolnie staralam sie robic tak jak ja bym zrobila... Czyli OCZYWISCIE wszystko dobrze! :P Potem wszystkich zabijalam, budzilam respekt. Bylam dziewczyna.

Spoiler

A potem zmienilam sie w chlopaka.

Skonczylam gre. I teraz jestem juz wspanialym przystojnym mezczyzna z rodzina. Coz w zyciu kazdego przychodzi taki moment kiedy wszystko jest biale. :P A i pies bardziej mi sie czarny podobal. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować