Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Fable 2 - temat ogólny

742 postów w tym temacie

Uwaga wszyscy RPG i RTG maniacy!!! Nasz ulubiony Piotruś Molyneux zapowiedział na targach E3 seqel swojej ostatniej gierki ( nie licząd add-ona do B&W). Będzie się działo. Filmik można zobaczyć na Hyperze, program oi E3.
Warto! Mam nadzieję, żę poprawiony zostanie zwłaszcza poziom trudności, bo ten jest właściwie największym mankamentem gry - ZA ŁATWA :-(.

Uprzedzam, że to od razu oficjalny wątek/temat gry, czyli jak "Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny " SimFury''ego.

Zapraszam do dyskusji na temat tego kamienia milowego/ węgielnego historii gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 09:08, shelion napisał:

A kiedy miałaby się ukazać? Wiadomo coś na ten temat?

Jak narazie był tylko trailer i komentarz, że będzie i jak może być (dobrze). Więcej może niedługo w netku. Zobaczymy, co nam Lionhead da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 09:11, Abi Dalzim napisał:

Możesz dać link do filmiku?


Wtedy byśmy znów utonęli na jakiś czas w Fable :D Mam nadzieję, ze rzeczywiście będzie bardziej złożona, bo chciałabym chcieć w nią grać więcej niż raz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, że Fable mam w nosie. Pan Molyneux zrobił w konia wszystkich pierwszym `Fablem` i nie mam juz zaufania do drugiej cześci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 09:11, Abi Dalzim napisał:

Możesz dać link do filmiku?


Filmik słabiutki ale to tylko pierwsza prezentacja - trochę renderów jak kolo rzuca czar i tworzy miasteczko, scenka dobijania potwora - broń palna! (taki muszkiecik starodawny :) i jakiś ognisty demon. Na konkrety trzeba będzie pewnie poczekać - zwłaszcza jak powtórzy się sytuacja z jedynki, kiedy premiera PC była mocno opóźniona w stosunku do Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... to juz wyszło? Na tym forum zazwyczaj zakłada się tematy ogólne o grach które wyszły. ten temat można byłoby zatytułować chociaż tak : Fable 2 - wszystko o nadchodzącej premierze itd.

PS W Fable mi się fajnie grało, chociaż drugiej części bym nie kupił :/ pierwsza mnie zbyt wciągnęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS Mogę sie mylić, ale chyba tak jest na forum...
PS2 Rada na przyszłośc - nie dawaj więcej niż jednego wykrzyknika przy tematach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 14:24, Lamb3rt napisał:

PS2 Rada na przyszłośc - nie dawaj więcej niż jednego wykrzyknika przy tematach :)

Tak z ciekawości - dlaczego?

Ciekawie by wyglądała broń palna w Fable. Lecz pewnie będzie równie głupia, jak łuki i kusze. Totalnie zepsute. Bohater nie może się poruszać, nim naciągnia cięciwę i przyceluje trochę minie. Ja chcę bardziej mobilnych łuczników. W tym czasie można załatwić z 3 minionów. Dla powolnych. Choćby w Morrowindzie wolałem kusze i łuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A klimat? To już nie byłoby Fable. Te bajkowe stwory, ten charakterek. To jest wporzo, aczkolwiek, można by ttochę zgłębić i dodać trochę tajemniczej mroczności. To by było coś. Tylko co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszła jeszcze łatka do Zapomnianych Opowieści, a biorą się już za drugą część..... Nie wiem co to ma znaczyć :(

A co do gry to fajnie; jeśli gra będzie tak wciągająca jak poprzedniczka to napewno kupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o rodzaj intrygi. ciekawa będzie na bank druda częśc. Fabuła mogłaby być np. bohater, który wyzwolił świat przed złem Jacka i zniszczył jego maskę zapadł się w sobie i wkrótce oszalał. Gildia ostatecznie upadła , gdyż nie miała nikogo, kto by mu się przeciwstawił. Ostatnia nadzieją była Szept, lecz ona też poległa. Jesteś dzieckiem (! :)) Szept i chcesz ją pomścić. Głupie, co? Byle wrogowie byli inteligentniejsi, mocniejsi, byś walczył z takimi ludżmi, jak ty zamiast pokrak, ale też pełnymi mocy i magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 09:11, Abi Dalzim napisał:

Możesz dać link do filmiku?


Narazie gra jest w tak wczesnej fazie produkcji, że na E3 developer zdążył jedynie przygotować renderowane intro: http://xboxyde.com/news_2923_en.html Pod screenami masz 2 intra do pobrania E3 trailer i E3 trailer 720p. Różnią się tylko rozdzielczością. Jeżeli klimat intra będzie zgodny z wizją ostateczną to zapowiadają się ciekawe zmiany. Po pierwsze dużo mroczniejszy klimat a po drugie wprowadzenie broni palnej;) Aha gra najpierw ukaże się na x360 a dopiero po konwersji trafi na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować