Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Fable 2 - temat ogólny

742 postów w tym temacie

Mam pytanie: na pudełku od Fable II Gold Classics jest z tyłu napisane, że zawiera oba DLC, już je przeszedłem, ale nie zaliczyło mi żadnego aczika. Łaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 11:20, zajacisko napisał:

Mam pytanie: na pudełku od Fable II Gold Classics jest z tyłu napisane, że zawiera oba
DLC, już je przeszedłem, ale nie zaliczyło mi żadnego aczika. Łaj?


Mam tak samo, może trzeba calaka zaliczyć w tych DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Co dostanę za poświęcenie żony w Świątyni Cieni? Mnichów mi tam szkoda nie było, ale szkoda mi osieracać córkę :P

2. Jest jakaś rada na pewien denerwujący bug? Chodzi o to, że podczas bawienia się posiadłością, w górnej części ekranu pojawiła mi się jedna z wielu podpowiedzi typu "Aby zwiększyć wartość posiadłości kup nowe meble". Problem w tym, że owa podpowiedź tkwi tam już drugi dzień i nie chce zniknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 21:01, Sandro napisał:

1. Co dostanę za poświęcenie żony w Świątyni Cieni? Mnichów mi tam szkoda nie było, ale
szkoda mi osieracać córkę :P

2. Jest jakaś rada na pewien denerwujący bug? Chodzi o to, że podczas bawienia się posiadłością,
w górnej części ekranu pojawiła mi się jedna z wielu podpowiedzi typu "Aby zwiększyć
wartość posiadłości kup nowe meble". Problem w tym, że owa podpowiedź tkwi tam już drugi
dzień i nie chce zniknąć...


1. Jak masz 2000pkt Cieni i poświecisz żone miedzy pólnocą i pierwszą, to dostaniesz broń z premia zadawaną dobrym postaciom.
2. Bug jak bug, przeczekać (skoro to xbox, to chyba marne szanse na naprawe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 10:52, Sparowwz napisał:

Słuchajcie mam takie pytanko czy opyla się wybrać potrzeby wielu w fable 2 ??

Potrzeby wielu to o ile pamiętam dostawałeś mnóstwo pkt do "dobra" czyli aureolki nad głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją na początku gry. Trzeba w niej ochraniać jakąś dziewczynę, która przyszła do jaskini po wodę. Jest to misja od opata. Pierwsze dwie komnaty przechodzę, ale gdy otwierają się drzwi do trzeciej to zacina mi się gra i muszę wyłączyć konsolę. Czy ktoś wie jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem kumplowi swoje PS3 a on mi X''a i mase gier. Jest wśród nich Fable 2/3. Jest sens w nie grac, skoro jedynkę ukończyłem na PC dawno temu i niewiele z niej pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 13:13, NuuGGet napisał:

Pożyczyłem kumplowi swoje PS3 a on mi X''a i mase gier. Jest wśród nich Fable 2/3. Jest
sens w nie grac, skoro jedynkę ukończyłem na PC dawno temu i niewiele z niej pamiętam?

tak, Gry są bardzo słabo ze sobą powiązane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2013 o 13:25, miodus napisał:

tak, Gry są bardzo słabo ze sobą powiązane

O, świetnie, w takim razie już się zabieram za granie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Oakhill czy jakoś tak, teraz mam iść do kapłana po zadanie, wcześniej uzbierałem odpowiednią ilość ''rozpoznawalności''... Blablabla. Gdzie mogę w tych okolicach kupić jakąś lepszą broń? Bo cały czas biegam z tym mieczem który dostaję na początku. ;) I czy dobrze robię rozwijając i czary i walkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 07:31, NuuGGet napisał:

To ZNOWU ja. Czy można jakoś usunąć ''malowanie'' z twarzy?

CHYBA można było to zrobić w salonie tatuażu albo był jakiś eliksir ale nie jestem pewien nie grałem w ten tytuł szmat czas...

Co do broni to póki masz wystarczające obrażenia to zostań przy tym (hajs inwestuj w nieruchomości/sklepy dzięki temu będziesz miał stały dochód i będziesz mógł sobie pozwolić na wszystko ;) )

Co do umiejętności to ja inwestowałem na początku w walkę oraz spowolnienie czasu (Ale to już kwestia kto lubi walki dystansowe lub bliskie ;) jakbyś nie robił to gra jest tak banalna że poradzisz sobie nawet ze słabymi zdolnościami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2013 o 01:02, miodus napisał:

CHYBA można było to zrobić w salonie tatuażu albo był jakiś eliksir ale nie jestem pewien
nie grałem w ten tytuł szmat czas...

A gdzie taki salon mogę znaleźć? Wiem że te malowanie kupiłem od gościa, u którego na początku gry dostajemy z siostrą pozytywkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 07:15, NuuGGet napisał:

A gdzie taki salon mogę znaleźć? Wiem że te malowanie kupiłem od gościa, u którego na
początku gry dostajemy z siostrą pozytywkę. ;)


w większym mieście (tam gdzie masz kowala sklep z ubraniami itd) mam tylko nadzieje że nie pomieszało mi się z F3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podacie link do tego teatrzyku w którym można potem otworzyć skrzynie w jaskinie gildi?

Bo mi ciągle wyskakuje jakaś strona i nie mogę na to wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować