Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Fable 2 - temat ogólny

742 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2007 o 18:11, xbit71 napisał:

Na sto procent będzie. Nie zrezygnują z takiego łakomego kąska dla graczy.
Ale niech tylko spróbują... ;]


Też tak myślałem. Ale tamto "coś" mnie troszkę zaniepokoiło... Pozdrawiama x ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł ze śmiercią jest porąbany. W jedynce jakoś nie mogłem (ach te fiolki), dajcie mi chociaż tutaj zginąć. Bo gra za łatwa z tym wszystkim jest.
Też mi idea - bohater powalony na ziemię nie ginie, a wraży oponeni go leją, ten zaś zastanawia się ile zaskórniaków/ekspów/punktów rozgłosu wydać na to, by go zlali jak najmniej, nim wstanie, bo nie w smak mu blizny. Azaliblizny są neładne w cudzych oczach i może ujmę na honorze mieć. Pfi.
Mamy herosa w pełnej zbroi płytowej. W takim wypadku:
1) Jak moga zadać takiemu rany, blizny uczynić, skoro cały jest okuty w teflonowe ciuchy?
2) Jak kto inny może to zobaczyć, soro ranę ma powiedzmy na ramieniu, a to zasłania wielki srebrny naramiennik, he?
Przekombinowane i tyle, niech to ukierunkują w inny sposób. Ja chcę zginąć :P W preyu to nieginięcie można byo przyjąć, ale tu? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może blizny będą takie, że aż dziury w twarzy będą? I przez hełm będzie widać, że głowa jest... no ciut za mała? ;-)
Co do reszty zgadzam się, ten pomysł z bliznami imo kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie co w F2 będzie najlepsze, bo mi bardzo podobają się pomysły z rodziną oraz psem, ale np wprowadzenie broni palnej według mnie to bezsensowny pomysł gra straci całkowicie klimat magii i miecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na marketplace X360 wychodzą bardzo fajne filmy - Lionhead Fable 2 diary ''coś tam coś'' ;-) Co miesiąc ukazuje się film pokazujący kulisy powstawania tak bardzo wyczekiwanej gry. Póki co ukazały się trzy odcinki - obejrzałem i muszę powiedzieć, że są fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z klimatem Magi i miecza już trzeba się pożegnać ale może to być miłe i jeśli będzie tak dobre jak 1 to i świetne nowe spojrzenie na RPG. jakoś nie przypominam sobie żadnego RPG osadzonego w czasach ,hmm właśnie jakich, późnego średniowiecza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej okresu tak pomiędzy XVI a XVII wiekiem czyli nie średniowiecza.To niestety najgorsze co mogło fable spotkać.Dodanie broni palnych a poza tym to wszystko tak beznadziejnie wyglada.To juz nie bedzie fable to jakies dziadostwo.Nie wroze tej grze zadnego sukcesu bo wraz z przejsciem do nowej ery ta gra stracila caly swoj klimat i świat.Teraz zamiast powywijac mieczem bede mogl przygrzac wzszystkim z muszkietu. fajnie?nie sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że bohater ma być nieśmiertelny (na pewno to wiecie). Pomysł z bliznami oraz przeznaczanie kasy mnie się nie podoba. A teraz się dowiedziałem, że gra będzie osadzona w czasach pozniejszych i do tego broń palna "świetnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:10, Kraju92 napisał:

Mam nadzieję że wyjdzie na PC.


musi! nie wyobrażam sobie Fable 2 tylko na konsole?! w ogóle jakby sie tak stało to bym sie załamał - powiesił szyje na sznurku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:49, Altair05 napisał:

raczej okresu tak pomiędzy XVI a XVII wiekiem czyli nie średniowiecza.To niestety najgorsze
co mogło fable spotkać.Dodanie broni palnych a poza tym to wszystko tak beznadziejnie wyglada.To
juz nie bedzie fable to jakies dziadostwo.Nie wroze tej grze zadnego sukcesu bo wraz z przejsciem
do nowej ery ta gra stracila caly swoj klimat i świat.Teraz zamiast powywijac mieczem bede
mogl przygrzac wzszystkim z muszkietu. fajnie?nie sądze.


Ja tam nie narzekam ze będzie w XVI-XVII wieku i że będą muszkiety a w jedynce to mogłeś też tylko headshooty robić z łuku nikt ci nie każe używać broni palnej.I przeniesienie gry do innej epoki według mnie wcale nie oznacza ze gra będzie taka se.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:07, popcorn napisał:

Wyczytałem, że bohater ma być nieśmiertelny (na pewno to wiecie). Pomysł z bliznami oraz przeznaczanie
kasy mnie się nie podoba. A teraz się dowiedziałem, że gra będzie osadzona w czasach pozniejszych
i do tego broń palna "świetnie".

ale nie będą to bronie typu "rambo" na szczęście,w fable 1śmierć całkowita byłą teoretycznie nie możliwa więc to nei czyni różnicy :) i na youtube był filmik w którym pokazywano zabawę z psem czyli jest 50% szans że będzie można mieć jakiegoś zwieża,a broń palna to będzie najpewniej w stylu łucznika tylko bez łuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:15, Bingolo napisał:

> Wyczytałem, że bohater ma być nieśmiertelny (na pewno to wiecie). Pomysł z bliznami oraz
przeznaczanie
> kasy mnie się nie podoba. A teraz się dowiedziałem, że gra będzie osadzona w czasach pozniejszych

> i do tego broń palna "świetnie".
ale nie będą to bronie typu "rambo" na szczęście,w fable 1śmierć całkowita byłą teoretycznie
nie możliwa więc to nei czyni różnicy :) i na youtube był filmik w którym pokazywano zabawę
z psem czyli jest 50% szans że będzie można mieć jakiegoś zwieża,a broń palna to będzie najpewniej
w stylu łucznika tylko bez łuku




W XVII wieku bron palna ograniczał sie do muszkietów i pistoletów skałkowych które po każdym strzale trza czyści i przeładować wiec nie ma szans na np M40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to mnie cieszy
ale mam nadzieje że strzelanie z odległości nie będzie marnowaniem czasu...bo w fable 1 tak bylo(np.ja zamiast tracić czas na żmudne strzelanie z łuku podszedłem i rozwaliłem przeciwnika bronią biała)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:24, Bingolo napisał:

to mnie cieszy
ale mam nadzieje że strzelanie z odległości nie będzie marnowaniem czasu...bo w fable 1 tak
bylo(np.ja zamiast tracić czas na żmudne strzelanie z łuku podszedłem i rozwaliłem przeciwnika
bronią biała)





Więc widać ze nieumiejętnie używałeś łuku dobre oko+dobry łuk+plus umiejętności=headshoot z 30 m
Headshoot=śmierć na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 21:11, Vuko Drakkainen napisał:

> Mam nadzieję że wyjdzie na PC.

musi! nie wyobrażam sobie Fable 2 tylko na konsole?! w ogóle jakby sie tak stało to bym sie
załamał - powiesił szyje na sznurku xD


Tak źle to by chyba nie było, według mnie nie warto się zabijać dla gry. Myślę że wyjdzie na PC po roku od wyjścia na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to masz rację, że nie ma większej różnicy. Faktycznie w Fable 1 trudno było zginąć, lecz perspektywa nieśmiertelności w Fable 2, wcale mnie nie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować