Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy gameplay z trybu wieloosobowego Tomb Raidera w sieci!

13 postów w tym temacie

Tomb Raider jako trzecioosobowy shooter... matko. Zapowiada taka sama dodatkowa popierdółka jak przy Mass Effect 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tomb Raider jako trzecioosobowy shooter... matko. Zapowiada taka sama dodatkowa popierdółka
> jak przy Mass Effect 3.
to tomb raider byl kiedys czym innym jak trzecioosobowym shooterem...? Oczywiscie z zagadkami zrecznosciowymi, ale w duzej czesci byl shooterem. Trzecioosobowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko. Zamiast pokazać normalny gameplay to mamy poszatkowane dwusekundowe scenki z gry wymieszane z tym wrzeszczącym, blond-farbowanym pedałem. Wygląda identycznie jak multi Uncharted... którego nie trawię. Głównie za wymóg wpakowania dwóch magazynków w kogoś by go zabić albo headshota (hate it!).
Za to scenki z singla pokazywane wcześniej rodzą pytania czy nie mamy poważnej konkurencji dla Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 20:47, betonowy1 napisał:

to tomb raider byl kiedys czym innym jak trzecioosobowym shooterem...? Oczywiscie z zagadkami
zrecznosciowymi, ale w duzej czesci byl shooterem. Trzecioosobowym :)


Nie, Tomb Raider nie był shooterem. Trzecioosobowym. Owszem, były sekwencje, gdzie się strzelało, ale pełniły one mniej więcej takie same funkcje jak w platformówce. TR to klasyczna gra action-adventure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> niezła kupa -.- i przez to chyba sie zniechece do nowego Tomb Raidera -.-

Ale dlaczego? Do MP raczej nie będziemy zmuszani, osobiście raczej będe je pomijał szerokim łukiem, no chyba, że mi się spodoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale dlaczego? Do MP raczej nie będziemy zmuszani, osobiście raczej będe je pomijał szerokim
> łukiem, no chyba, że mi się spodoba :P

Oto chodzi. Przecież multiplayer nie jest tutaj głównym trybem rozgrywki, tylko dodatkiem, który powstając w osobnym studiu w żaden sposób nie wpłynął na obniżenie jakości singla. Skoro Square chciało sypnąć kasę na multi, bo uznało to za dobrą inwestycję, to niech tak będzie. Ja jednak TR kupię tylko dla singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tomb Raider jako trzecioosobowy shooter... matko. Zapowiada taka sama dodatkowa popierdółka
> jak przy Mass Effect 3.

Czyli coś fajnego, bo ME3 ma świetny tryb mp (a już na pewno go ma i jest on lepszy niż to, co niby jest zwane mp w "naszej" dumie narodowej - Bullet...coś tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, wszyscy już wiedzą, że multi w Larze jest beee. Brawo, a nikt jeszcze nie grał... No japrosze ale hejtujcie przynajmniej coś co widzieliście na oczy i graliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować