Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokaż jak grałeś w SimCity i wygraj laptop HP Pavilion z Edycją Kolekcjonerską SimCity!

130 postów w tym temacie

gram.pl

Aż dla 51 osób mamy nagrody do rozdania w najnowszym konkursie na gram.pl organizowanym wspólnie z Electronic Arts Polska. Tym razem wymagamy od Was pomysłowości i oryginalności. Gramowicze będą mieli udział w wyłanianiu zwycięzców.

Przeczytaj cały tekst "Konkurs: Pokaż jak grałeś w SimCity i wygraj laptop HP Pavilion z Edycją Kolekcjonerską SimCity!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze sukcesem będzie jeśli uzbiera się 51 zgłoszeń ;) Jakoś nie wydaje mi się, aby wiele osób cykało sobie fotki podczas gry w SimCity. Zwłaszcza, że w latach świetności tej serii nie było tylu aparatów cyfrowych i komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje mi się, ze sukcesem będzie jeśli uzbiera się 51 zgłoszeń ;) Jakoś nie wydaje mi
> się, aby wiele osób cykało sobie fotki podczas gry w SimCity. Zwłaszcza, że w latach
> świetności tej serii nie było tylu aparatów cyfrowych i komórek.

To samo pomyslalem:)
Inna sprawa ze teraz mozna sobie cyknac fotke a samo SimCity kosztuje grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, że jeżeli grałem w SimCity po raz pierwszy mając 7 lat to mogę przesłać zdjęcie, na którym idę z tornistrem do szkoły? Albo robiąc cokolwiek innego, ale mając te 7 lat na karku? Bo jeżeli fotografia musi w jakiś sposób nawiązywać do tematu konkursu to ja odpadam. W ciągu kilkunastu ostatnich lat przeszedłem niezliczoną ilość gier, ale nikt mi nie robił zdjęć w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, mogłem przewidzieć, że kiedyś nastąpi taki konkurs i X lat temu cyknąć fotkę jak grałem :D

A tak na serio - zadanie konkursowe jest niejasne. Jeżeli fotka ma w jakikolwiek sposób nawiązywać do gry, to wątpię by ktokolwiek spełnił wymogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zwycięzca pogra w swoją nagrodę na swojej nagrodzie :P Nie wiem jakie będą ostateczne wymagania SimCity, ale na zintegrowanej karcie graficznej na pewno szału nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolał bym, jak, by były pytania nawiązujące do owej gry. Bo tak ze zdjęciami to trochę przesada jest. Ale to nie leży w mojej kompetencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkosc miasta mniejsza niz medium w SC4 , Plaski teren i pustynie trawy - chyba nie na ta gre ludzie czekaja :] Cos czuje ze bedzie kolejne rozczarowanie . Maxis bez Will''a Wright''a pod skrzydlami EA to juz nie ten sam maxis...
( I nie .. maxis nie robi simsow od 3 czesci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym newsem przypomnieliście mi że nie mam jeszcze preordera na SimCity, wchodzę więc do sklepu gramu celem go złożenia, zerkam na cenę i.... wyłączam kartę ze sklepem. 169zł jako cena sugerowana? Czy ktoś w EA uderzył się w głowę podczas ustalania cen? Z całym szacunkiem ale właśnie odpadł mi jeden preorder w tym roku, poczekam parę miesięcy aż cena gry spadnie do normalnego poziomu.

PS Niech mi tylko ktoś z polskiego oddziału EA wspomni coś o dużym poziomie piractwa na PC to go zabiję śmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gruncie rzeczy czasy, w które grałem w SimCity to wczoraj wieczorem, więc w sumie chyba mogę sobie z miejsca fotkę strzelić i wysłać, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2013 o 17:57, damlon napisał:

Cena pudełka na gramie to nic, patrz co jest na Originie:

Origin jest już całkiem oderwany od rzeczywistości. W sumie jak większość dystrybucji cyfrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2013 o 17:57, damlon napisał:

Cena pudełka na gramie to nic, patrz co jest na Originie:


Może to przez to że to edycja specjalna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2013 o 17:50, barth89 napisał:

Jaka to jest kolekcjonerka? Jakoś do tej pory nic o niej nie słyszałem.

Zgaduję, że różni się ona od zwykłej wersji (poza podwójną ceną naturalnie), że w pudełku masz karteczkę z kilkoma kodami na kostkę brukową, dwa nowe mosty i parę nowych szaletów do twojego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest Edycja Kolekcjonerska w metalowym pudełku zawierająca
- zestaw obiektów do gry Okolice Londynu – budynki i pojazdy stylizowane na miasto brytyjskie
- zestaw Bohaterowie i Złoczyńcy – baza i pojazdy złego doktora Vu i dobrego Maxis Man’a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować