Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokaż jak grałeś w SimCity i wygraj laptop HP Pavilion z Edycją Kolekcjonerską SimCity!

130 postów w tym temacie

Ehhh nie ma to jak specjalne wywalenie mnie z top 5 przez hoomcie gratuluję pomysłowości i powodzenia przy wygraniu tego konkursu. Koleś po prostu wypchnął mnie dodając 20 głosów sobie (wczoraj 50 dzisiaj 70) oraz tyle samo osobom, które były tuż przede mną, lub tuż za mną (wczoraj 20, dziś 40, lub 30 - 50) - nie ważne jakim sposobem, ale widzę, że ewidentnie koleś się przyczepił do mnie. Nie ma to jak totalna chamówa (dobrze, że chociaż zagłosował na dobre zdjęcia)... Powodzenia życzę, bo ja już nie mam żadnych szans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 13:05, Laid_back napisał:

Głosować mogą tylko osoby zarejestrowane i można oddać tylko jeden głos na pracę podczas
trwania konkursu.


A to jest wielka fizyka kwantowa zrobić sobie kilka altów i przez proxy nabijać głosy ?
Takie konkursy są o kant potłuc. A ich uczciwość jest kompletnie nic nie warta i każdy rozsądnie myślący człowiek o tym wie.
Sam tez omijam takie twory z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak mówiłem - ludzie są do wszystkiego zdolni, zwłaszcza wtedy, gdy chodzi o pieniądze... Ehh szkoda gadać, nawet nie umieszczono w regulaminie informacji o możliwości zmiany regulaminu, przez co zwycięży praca wyznaczona przez oszusta... Jedyne co może uratować konkurs to wybranie najlepszej pracy przez organizatorów spośród wszystkich prac - na razie jest ich tak mało, że nie będzie żadnego problemu z ich sprawdzeniem.
Czekam tylko, aż się znajdą osoby, które zrobią kilka kont na gram.pl zaadresowane na adresy zamieszkania znajomych/rodziny i będą specjalnie umieszczać kilka prac konkursowych, by dostać jak najwięcej tshirtów w swoje ręce (nadal nie ma 50 prac, więc każda jak na razie dostanie tshirt).
Dlaczego administrator w końcu nie napisze odpowiedzi na podstawowe pytania, a tylko pisze to co już jest w regulaminie? Chcę wiedzieć co oznacza "Najlepiej 5 ocenianych prac" - czy jest to różnica plusów i minusów, czy są to same plusy, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam czytac nie umiesz i tyle :)
9.10. Gram.pl zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w dowolnym terminie bez podania przyczyny przy zastosowaniu odpowiednich form informacji i zawiadomień uczestników konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 16:37, pobite_gary napisał:

e tam czytac nie umiesz i tyle :)
9.10. Gram.pl zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w dowolnym
terminie bez podania przyczyny przy zastosowaniu odpowiednich form informacji i zawiadomień
uczestników konkursu.

A fakt nie zauważyłem xd Przeczytałem tylko o zmianie nagrody w każdym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 15:39, Pietro87 napisał:

Takie konkursy są o kant potłuc. A ich uczciwość jest kompletnie nic nie warta i każdy
rozsądnie myślący człowiek o tym wie.
Sam tez omijam takie twory z daleka.


+1. Najśmieszniej było na stronie CD-Actiona, gdzie organizowali konkurs na cosplay Diablo 3 - mocarne nagrody (siakaś karta graficzna i gra), ale zwycięzca wybierany był przez plusowanie użytkowników.
Nie muszę chyba dodawać, jak wiele było z tym potem zamieszania, ile oszustw i komentarzy. Sami redaktorzy musieli potem filtrować głosy, usuwać te ze zdublowanych IP itd...
Kiedy zwycięzcę wybiera jury to nie zawsze wygrywa najlepsza praca, ale kiedy wybiera społeczność, zwykle wygrywa ten, kto napisze sobie lepszego bota do klikania.

Ed. Ale swoje zdjęcie też wrzucę, wieczorem jakoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 16:46, Daelor napisał:

+1. Najśmieszniej było na stronie CD-Actiona, gdzie organizowali konkurs na cosplay Diablo
3 - mocarne nagrody (siakaś karta graficzna i gra), ale zwycięzca wybierany był przez
plusowanie użytkowników.
Nie muszę chyba dodawać, jak wiele było z tym potem zamieszania, ile oszustw i komentarzy.
Sami redaktorzy musieli potem filtrować głosy, usuwać te ze zdublowanych IP itd...
Kiedy zwycięzcę wybiera jury to nie zawsze wygrywa najlepsza praca, ale kiedy wybiera
społeczność, zwykle wygrywa ten, kto napisze sobie lepszego bota do klikania.


A wolę już anonimowe subiektywne jury bo jest w pewnym stopniu uczciwe.
A takie "łapki srapki" to totalna porażka i nie wiadomo czy na to rzucać uśmiech politowania czy też z żałosną miną zrobić wielkiego facepalma.

Dnia 18.01.2013 o 16:46, Daelor napisał:

Ed. Ale swoje zdjęcie też wrzucę, wieczorem jakoś :P


Masochista :)
Ale hej masz szansę na dużo łapek - wiesz leć standardem, są cycki, jest krew - gimbaza się zaślini i będzie klikać =P [kolejny element takiej formy konkursowej, ten co wrzuci słodkiego kotka (hmm kurde sam mam kotkę... może jednak i ja coś wrzucę =P) albo gołą babę ma od razu +100 do zajefajności]
Więc powiadam ci panie kolego - korzystaj ze stereotypów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie adminie/moderatorze/redaktorze - czy podczas sprawdzania wyników konkursu będziecie sprawdzać multikonta - jeżeli nie, czy oznacza to, że każdy "legalnie" może doładować sobie konto poprzez tworzenie kont w "USA" lub gdzieś indziej na świecie? Jeżeli nie będziecie sprawdzać, no to wiemy już jaka będzie najlepsza piątka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 01:36, robau napisał:

A ja zapraszam do glosowania na moje zdjecie, jedno z niewielu na temat

Dziekuje.

Zrobiłeś na temat, jednak wygra jedna z 5 osób, które dostały nielegalnie głosy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zenujace jest to jak user Hoomcia, w przeciagu paru chwil zyskal ponad 10 glosow na plus a ja jednoczesnie 10 glosow na minus.

Mam szczera nadzieje, ze ktos bedzie weryfikowac adresy glosujacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 15:19, robau napisał:

Mam szczera nadzieje, ze ktos bedzie weryfikowac adresy glosujacych.


Post w stylu "mamo bo on nie nabił tyle plusów z multikont co ja!"

Obserwuję konkurs od początku i zdążyłam nawet ponotować parę rzeczy - powiem od siebie tyle. Każdy z 6 czy 7 z największą liczbą głosów musi mieć coś na sumieniu. Wyścigi pana ze spadochronem z innymi łatwo zobaczyć. Równie dziwne że pan nade mną od wczoraj wieczora ma ekstra trzydzieści kilka głosów (jako jedyny).

Nie prościej skupić się na tym co powiedzą przy końcu organizatorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, mialem wczoraj sporo glosow, udostepnilem link do konkursu na FB. Nie mam nic na sumieniu, wiec prosze bardzo - sprawdzajcie.

Moglem tez poprosic ludzi w pracy, zyskac ponad 50 glosow, jednak bylo by to z tego samego IP (VPN firmowy) wiec tego nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiekolwiek konkursy, gdzie userzy wplywaja na wynik sa latwo manipulowane, calosc powinna byc oceniana przez kogos z Originu, to by wyeliminowalo wszelkie mozliwe oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rzecz o której już wspomniałam - minusy. Co to za konkurs kiedy w ciagu godziny, może dwóch zdjęcie wstawione jako najnowsze z minus 4 skacze do minus 21? Ciekawa jestem zakończenia. Myślicie że wyniki ogłoszą na głównej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka koło 20 zaczynam ze znajomymi akcje ofensywną, wszyscy poniżej 50 głosów powinni zostać zrównani do tak 120 łapek mam dość hejterów i cziterów. Dlatego też tym sposobem wiekszoć zajmie miejsce egzekwo i wszystkie prace trafią do jury:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli klasyczno polskie podejscie "nie wygram i nie dam wygrac innym", mam szczera nadzieje, ze ekipa gram.pl dokladnie zbada skad pochodzily glosy w konkursie.

Tym samym dziekuje uczestnikom za udzial w konkursie, ja tutaj wiecej sie wypowiadac nie bede bo widac ze mimo wieku, wielu z uczestnikow nie doroslo do korzystania z klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 16:33, robau napisał:

Czyli klasyczno polskie podejscie "nie wygram i nie dam wygrac innym", mam szczera nadzieje,
ze ekipa gram.pl dokladnie zbada skad pochodzily glosy w konkursie.

Tym samym dziekuje uczestnikom za udzial w konkursie, ja tutaj wiecej sie wypowiadac
nie bede bo widac ze mimo wieku, wielu z uczestnikow nie doroslo do korzystania z klawiatury.


Chyba kolego mylisz pojęcia, chcę dać szanse osobą które jak ty "mają rzesze znajomych" lub tudzież "kupe wolnego czasu do zakładania nowych kont". Niestety większa "lwia" część prac które są w peletonie raz że są nie na temat dwa nie mają nic specjalnego w sobie. Więc nie oburzaj się tu tylko stań w szranki przy ocenie jury, sądzę iż to będzie najbardziej sprawiedliwe. A co do głosów to mam spore poparcie ludzi jako że prowadzę forum i naświetliłem temat tego trolstwa które się tu wyprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować