Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokaż jak grałeś w SimCity i wygraj laptop HP Pavilion z Edycją Kolekcjonerską SimCity!

130 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2013 o 17:19, robau napisał:

Czy to zbrodnia chyba nie sądzę i nie ja jeden dałem takiego posta. I co tym chciałeś mi udowodnić jaśnie panie. Bo nie rozumie pokrętnej logiki którą się kierujesz. Najpierw piszesz że najlepiej by ktoś z orginu oceniał prace a jak już ktoś się znalazł by nadać rywalizacji nuty fair play,zaczynasz panikować. A postów usuwać nie będę bo każdy może prosić o głosy, a tak się składa że ciężko mi uwierzyć w to że zupełnie ci obcy użytkownicy postanowili zagłosować na twoje zdjęcie:) trochę powagi i dystansu bo widzę że strasznie to wszystko przeżywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przezywam, nie trawie zaklamanych ludzi, ktorzy oskarzaja innych o oszustwa gdzie sami spamuja watki nie zwiazane z tematem.

Chcesz oceniac innych, zacznij od siebie. Skonczylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 17:45, robau napisał:

Nie przezywam, nie trawie zaklamanych ludzi, ktorzy oskarzaja innych o oszustwa gdzie
sami spamuja watki nie zwiazane z tematem.

Chcesz oceniac innych, zacznij od siebie. Skonczylem.



Dalej nie pojmuje, poprosiłem o głosy nie przeczę, grzecznie przeprosiłem za spamowanie jak wymaga netykieta, nie wypieram się niczego więc gdzie tu zakłamanie. chyba że nie rozumiesz pojęcia zakłamanie. A czy oszustwem jest proszenie o głosy to tak jak w każdym konkursie każdy ma prawo o ich zabieganie, chyba że i słowo oszustwo jest ci z definicji obce. Panikujesz kolego i co do zakłamania spójrz raczej na siebie i nie rób szopki, walcz z dumą i godnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, "mi nie udalo sie wyzebrac wystarczajacej ilosci glosow wiec zrobie syf w konkursie" To jest Twoja logika, przestan sie wypierac czegos co jest tak bardzo widoczne tutaj. Serio - skoncz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 18:00, robau napisał:

Tak, "mi nie udalo sie wyzebrac wystarczajacej ilosci glosow wiec zrobie syf w konkursie"
To jest Twoja logika, przestan sie wypierac czegos co jest tak bardzo widoczne tutaj.
Serio, moze pora juz dorosnac.


Chyba kolego czytać nie potrafisz głosów to ja mogę mieć na pęczki i w nie jednym takim wydarzeniu(konkurs) brałem udział. A skoro syfem nazywasz to że chciałbym by inni mieli szanse a nie tylko kombinatorzy to wystawiasz się na śmieszność. Dorosłem już jakiś czas temu ale ty chyba masz z tym problem, a głosów się nie zbiera kolego powinno się na nie zasłużyć i zapracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 18:55, robau napisał:

Novakus88 - Oszustwo.

Obrazek jest ewidennie photoshopowany co widac na krawedziach ''screena'' gry.

Zdjecie photoshopowane ze stock photo - http://congluan.vn/Uploaded/thanhthanh/pcgame.jpg

Dziekuje za uwage.



A może konkurent jest właścicielem zdjęcia i tam udostępnił je przerobione nie osądzajmy nie my od tego jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4.5. Zezwala się na retusz fotografii, pod warunkiem, że będzie on polegał na zastosowaniu korekty globalnej, która polepsza
jakość (nasycenie, wyostrzenie, kontrast, jasność). Dopuszcza się również konwersję zdjęć kolorowych na czarno-białe i sepię.
W przypadku zdjęć zrobionych techniką tradycyjną dopuszczalne jest stosowanie zabiegów ciemni fotograficznej. Nie zezwala
się natomiast na stosowanie zabiegów selektywnych w celu dodawania lub odejmowania elementów, łączenia kilku fotografii,
lub zmiany jej oryginalnej kompozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale oni nawet nie będą zawracać czasu, aby sprawdzić, czy to pochodzi ze zdjęć stockowych - no bo po co...
Ja odpuściłem ten konkurs - za dużo osób śmierdzi mi oszustami, a nie chcę narażać swoich znajomych na spam z mojej strony, żeby głosowali (bo tak na prawdę nie głosują gramowicze, a znajomi biorących udział - prosty przykład jaki do cholery związek ma zdjęcie z czyiś 18 urodzin z SimCity, a ma aż tyle głosów?). Dla mnie ten konkurs niestety posunął się do granic etyki, jeżeli chodzi o chęć wygrania laptopa, aby następnie go sprzedać za 2 000zł... Pozdrawiam wszystkich oszustów, ciekawe kto co wymyśli, aby dostać się do "Top 5" :>
No i zastanawiam się nadal - gdzie są organizatorzy? Boją się odpisać na pytania czy jak? A może po prostu zysk z nowo zarejestrowanych kont na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się... mam dość zbliżone zdjęcie do Robau, ja mam 10 plusów (co jest dla mnie prawdopodobną liczbą, biorąc pod uwagę, że sam może 2x zagłosowałem i za wiele użytkowników gram.pl raczej nie wchodzi codziennie na każdy konkurs głosować - przynajmniej mi by się nie chciało. No i oczywiście mam też 10 minusów), a u niego jest "dziwnym trafem" ponad 10x tyle, podobnie zresztą u kilku innych gramowiczów. Widać, że kilka osób po prostu spamuje codziennie swoich znajomych, żeby klikali...innymi słowy jest to konkurs typu "zbierz jak najwięcej kolegów żeby na Ciebie zagłosowało".

Mam jednak nadzieję, że organizatorzy sami ocenią zdjęcia, a nie będą się sugerować ilościa "like''ów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje userowi CRAZYGAMER66 przyrostu glosow z czestotliwoscia 1 na minute przez ostatnia godzine. Odpuszczam sobie to bo zal tylek sciska jak ludzie z proxy przesadzaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 22:37, Zb4wiciel napisał:

Zgadzam się... mam dość zbliżone zdjęcie do Robau, ja mam 10 plusów (co jest dla mnie
prawdopodobną liczbą, biorąc pod uwagę, że sam może 2x zagłosowałem i za wiele użytkowników
gram.pl raczej nie wchodzi codziennie na każdy konkurs głosować - przynajmniej mi by
się nie chciało. No i oczywiście mam też 10 minusów), a u niego jest "dziwnym trafem"
ponad 10x tyle, podobnie zresztą u kilku innych gramowiczów. Widać, że kilka osób po
prostu spamuje codziennie swoich znajomych, żeby klikali...innymi słowy jest to konkurs
typu "zbierz jak najwięcej kolegów żeby na Ciebie zagłosowało".

Mam jednak nadzieję, że organizatorzy sami ocenią zdjęcia, a nie będą się sugerować ilościa
"like''ów".


Pisalem o tym, ze konkursy na popularnosc sa idiotyczne i zgadzam sie w calej rozciaglosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam osobiście rozdałem głosy tylko na plus. Nie minusowałem. Dużo osób uważa, że głosowania były ustawione, uczestnicy nie zachowali się uczciwie i te de. Jest to chyba pierwszy konkurs odkąd pamiętam, który wywołuje takie kontrowersje, więc organizatorzy się do tego jakoś ustosunkowują, nie ma co się teraz spinać.
Regulamin można zmienić, by było możliwie jak najuczciwiej, organizatorzy mają takie prawo, a pomysłów pewnie też ze dwadzieścia jak to zrobić.
Fakt faktem wszystko zależy od organizatorów, ale wpadła mi taka mała myśl: Liczą się tylko głosy osób, które same wrzuciły zdjęcia ;)

PS: Powodzenia piątce najlepszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane? Nie zaglądałem tutaj od kilku dni, po tym jak naprawdę ciekawy konkurs zaczął zmieniać się w coś w stylu najbardziej sweet/czaderska/wzruszająca focia z albumu rodzinnego + (wymagający nieraz dużo wyobraźni) opis w mniejszym lub większym stopniu nawiązujący do SC. Do tego kilka zdjęć na temat Pokaż jak grałeś w SimCity. Zajrzałem jednak wczoraj rano z ciekawości, czy jeszcze chociaż na koszulkę się załapię, a tu 15 głosów na plus, za które szczerze dziękuję. Teraz 99 i rośnie... Naprawdę dziękuję, ale nie prosiłem nikogo o pomoc. Jakby mi za wszelką cenę zależało, to trąbiłbym o tym na fejsie i innych forach z dopiskiem (na marginesie - prawdziwym), że na początku stycznia sfajczyła mi się karta graficzna w lapku a naprawa jest nieopłacalna. Nie robiłem jednak tego. Tymczasem ktoś mi tu chyba wyświadcza niedźwiedzią przysługę, przez którą mogę co najwyżej wylecieć z konkursu. Widzę, że kilku innych uczestników również zostało uszczęśliwionych na siłę. Nie wiem, czy w międzyczasie ktoś oddał na moją fotkę "szczery" głos, jednak będę wdzięczny organizatorom, jeżeli uznają mój wczorajszy wynik, czyli 15 głosów na plus, za ostateczny. Dziękuję i życzę powodzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej mówimy o osobie "balin4", która wcześniej pisała, że "wyrówna wszystkie prace", dziwnym trafem tylko kilka plusuje, pewnie jego prace, no ale nic, czekamy na jakąś weryfikacje, pewnie głosy z neo i jakiś lipnych mejli, jestem spokojnej myśli, kto uczciwie zbierał ten powinien spać spokojnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 02:06, karoo napisał:

najprawdopodobniej mówimy o osobie "balin4", która wcześniej pisała, że "wyrówna wszystkie
prace", dziwnym trafem tylko kilka plusuje, pewnie jego prace, no ale nic, czekamy na
jakąś weryfikacje, pewnie głosy z neo i jakiś lipnych mejli, jestem spokojnej myśli,
kto uczciwie zbierał ten powinien spać spokojnie :]


Szczerze powiedziawszy już mam dość, mam tylko cichą nadzieje że organizatorzy zakończą ten wyścig szczurów z klasą i zachowując twarz sami oceniając prace a w przyszłości będą unikać tego rodzaju konkursów na liczbę znajomych (tak samo było swego czasu na filmwebie). Chyba że to był zabieg celowy co by nabić witrynie "odświerzeń", w takim wypadku czapki z głów-cel osiągnięty. Przepraszam że nie daliśmy rady "wspomóc" wszystkich ale koniec końców każdy dostanie koszulkę:) a lapka niech poślą do jakiegoś domu dziecka tam się na pewno przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 08:13, robau napisał:

Ale wazne, ze udalo sie siebie wypromowac, prawda? Falsz wylewa sie z tego Pana z kazdej
dziury.


Człowieku coś się przyczepił, jakie wypromować co ja na prezydenta kandyduje?? Zastanów się co piszesz ty dalej żyjesz w krainie gdzie smoki żyją a w ogródku pewnie masz różowego jednorożca. Jak logicznie myślący człowiek poczyta cały wątek to zobaczy kto tu fałszem ocieka. Jeśli stosujesz swoją pokrętną logikę w życiu codziennym to bardzo współczuje twoim bliskim. Sądzę a nawet wiem że jakakolwiek dysputa z tobą jest krótko pisząc niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować