Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz924

Cyberpunk 2077- temat ogólny

59 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2013 o 21:17, Abi_Dalzim napisał:

Tak? A dasz linka do miejsca skąd to wiesz?

Coś tutaj piszę: http://tech.pb.pl/2951737,13221,cyberpunk-2077-nadciaga. Poza tym, na stronie głównej projektu, ciągle wrzucają grafiki koncepcyjne z gry, aż do momentu samego trailera, którego tam też można będzie zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 23:44, Lukasz924 napisał:

jak wrażenia? gra bedzie dopiero za rok, dwa- wiec troche czekania. Ciekawi bardziej
to co bedzie 5 lutego..


Wiedźmin 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2013 o 23:58, Bracio napisał:

> jak wrażenia? gra bedzie dopiero za rok, dwa- wiec troche czekania. Ciekawi bardziej

> to co bedzie 5 lutego..

Wiedźmin 3.


marzenia?! nie pamietam dokladnie ale cdpr podawało na jakiejs konferencji jakich wielkosci prodkukcje bedzie wydawac i chyba w tym roku bedzie to gra "niskobudzetowa"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2013 o 00:02, Lukasz924 napisał:

marzenia?! nie pamietam dokladnie ale cdpr podawało na jakiejs konferencji jakich wielkosci
prodkukcje bedzie wydawac i chyba w tym roku bedzie to gra "niskobudzetowa"..


Przeczytaj wiadomość zawartą w trailerze Cyberpunku 2077.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem uspokojony po tym teaserze. Wygląda na to, że priorytetem jest zachowanie klimatu i tematyki przedstawionej w papierowym systemie - czyli gra będzie raczej trudna, wielka, mroczna, brutalna (nie w tandetny sposób) i do tego będzie się starała dotykać istotnych spraw ludzkiej przyszłości. Trans-humanizm, wyzysk, rozwarstwienie społeczne, szalone tempo rozwoju mediów, nauki etc. Możliwe, że przed nami szansa na naprawdę wielki i ważny tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
A więc jesteśmy nastawieni podobnie. ;)

Co mnie bardzo cieszy jeszcze z tego teasera a o czym nie wspomniałeś to obecność cyberpsychozy. Zawsze lubiłem ten element w CP2020 i balansowanie na krawędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 00:21, Graffis napisał:

Wygląda na to, że priorytetem jest zachowanie klimatu
i tematyki przedstawionej w papierowym systemie - czyli gra będzie raczej trudna, wielka,
mroczna, brutalna (nie w tandetny sposób) i do tego będzie się starała dotykać istotnych
spraw ludzkiej przyszłości. Trans-humanizm, wyzysk, rozwarstwienie społeczne, szalone
tempo rozwoju mediów, nauki etc. Możliwe, że przed nami szansa na naprawdę wielki i ważny
tytuł.


beznadziejny optymista ;) ja mam ciagle w pamieci kiepska sprzedaz swietnego binary domain...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 00:30, Nagaroth napisał:

Co mnie bardzo cieszy jeszcze z tego teasera a o czym nie wspomniałeś to obecność cyberpsychozy.
Zawsze lubiłem ten element w CP2020 i balansowanie na krawędzi.

Ja to wstawiłem do worka o nazwie trans-humanizm - jednak jest to jedno z jego smutniejszych oblicz w tym systemie. Problem został minimalnie ''liźnięty'' przez DX:HR, tu liczę na znacznie więcej, znacznie mocniejszych treści i opinii.

@EmperorKAligula
O rany... chyba po raz pierwszy przyznano mi etykietkę optymisty... o.O ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2013 o 00:36, Graffis napisał:

Ja to wstawiłem do worka o nazwie trans-humanizm - jednak jest to jedno z jego smutniejszych
oblicz w tym systemie. Problem został minimalnie ''liźnięty'' przez DX:HR, tu liczę na
znacznie więcej, znacznie mocniejszych treści i opinii.


Co do problematyki trans-humanizmu, zgodzę się z tym, że w DX:HR został temat liźnięty. Brakuje jakiś dodatkowych wątków ukazujących ten, że problem. Co nie zmienia faktu, że DX:HR jako całość był niezłą grą. Ważne, że Redzi chyba pójdą własną drogą i nie będą się wzorować na DX:HR :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 00:42, Bracio napisał:

Co nie zmienia faktu, że DX:HR jako całość był niezłą grą.

Wcale nie twierdzę, że był zły, słaby lub nawet średni. Imho jedna z najlepszych i najbardziej wartościowych produkcji ostatnich lat. Wydaje mi się jednak, że wiele rzeczy... no zwyczajnie mogło być jeszcze ''bardziej'' niż było ;) Stąd moja nadzieja na bezkompromisowe potraktowanie tematu, stawianie przed nami wyborów trudnych i nieoczywistych, a jednocześnie takich które będą w zdecydowany i dramatyczny sposób wpływały na kształt rozgrywki. Bez możliwości poznania wszystkich konsekwencji w jednym przejściu gry i takie ich dobranie, by różnie nie polegały na banałach jak w grach BW, ale rzeczywiście miały znaczenie dla finalnego odbioru fabuły.
Ale tak jak zauważył EmperorKaligula jestem w tej kwestii beznadziejnym optymistą, który liczy na katharsis jak w papierowym RPG w grze komputerowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować