Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz924

Cyberpunk 2077- temat ogólny

59 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2013 o 00:47, Graffis napisał:

> Co nie zmienia faktu, że DX:HR jako całość był niezłą grą.
Wcale nie twierdzę, że był zły, słaby lub nawet średni. Imho jedna z najlepszych i najbardziej
wartościowych produkcji ostatnich lat. Wydaje mi się jednak, że wiele rzeczy... no zwyczajnie
mogło być jeszcze ''bardziej'' niż było ;) Stąd moja nadzieja na bezkompromisowe potraktowanie
tematu, stawianie przed nami wyborów trudnych i nieoczywistych, a jednocześnie takich
które będą w zdecydowany i dramatyczny sposób wpływały na kształt rozgrywki. Bez możliwości
poznania wszystkich konsekwencji w jednym przejściu gry i takie ich dobranie, by różnie
nie polegały na banałach jak w grach BW, ale rzeczywiście miały znaczenie dla finalnego
odbioru fabuły.
Ale tak jak zauważył EmperorKaligula jestem w tej kwestii beznadziejnym optymistą,
który liczy na katharsis jak w papierowym RPG w grze komputerowej ;)


Cóż z perspektywy poprzednich gier CDP Red gdzie różne ścieżki dawały zupełnie inną fabułę (patrz na Wiedźmina 2 i porównaj go z ME3) o to mogę być spokojny. Zwłaszcza, że termin wydania jest "kiedy będzie gotowa" co świadczy o tym, że CDP Red przykłada uwagę do szczegółów ;). Co do DE:HR gra była niezłą grą (a jestem naprawdę wymagający o gry), możliwości skradania (pierwszy raz w grach od dłuższego czasu), dobra fabuła (gra strasznie mnie wciągnęła), całkiem rozbudowane mapy itp. Spowodowały, że się grało dobrze lecz czegoś brakowało i nie potrafię tego opisać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy zauważyliście, żęe blizna - choć raczej należałoby to nazwać bruzdą - tworząca się na policzku kobiety po postrzale jest bardzo podobna do tej, która nosi na policzku kobieta na końcu trailera siedząca w transporterze? Czyżby jakis motyw z dezercją z Psycho Szwdronu? A trailer na zasadzie skutek - przyczyna tylko z wycięta częścią środkową i pojawi się jako całość w pełnym trailerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 01:03, Buroberu napisał:

Czyżby jakis motyw z dezercją z Psycho Szwdronu?

Jest jedną z podstawowych ''urban-legends'' systemu CP2020, że nowi członkowie tej jednostki rekrutują się spośród jej celów. Jeśli oszalałego fana wszczepów uda się opanować może on zostać wcielony do tego zespołu. Zresztą opis trailera na kanale CDP-R na YouTube to wyjaśnia:
The teaser shows how the Psycho Squad might acquire a new member.
The Psycho Squad specializes in combating "psychos" -- individuals who overuse implants and substances that boost or otherwise alter the human body.
There comes a point when they overdose on these innovations, and their bodies start to rebel against their biological body parts as well as all things organic around them. Simply put, they start killing people, who they now derisively call "meatbags."
When a psycho goes on the rampage, strange things can happen. There''s carnage, and the psycho might be taken down by regular police, but they''re not always able to get the job done.
When things spin out of control, they call in MAX-TAC (Maximum Force Tactical Division), popularly called the Psycho Squad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 01:03, Buroberu napisał:

A czy zauważyliście, żęe blizna - choć raczej należałoby to nazwać bruzdą - tworząca
się na policzku kobiety po postrzale jest bardzo podobna do tej, która nosi na policzku
kobieta na końcu trailera siedząca w transporterze? Czyżby jakis motyw z dezercją z Psycho
Szwdronu? A trailer na zasadzie skutek - przyczyna tylko z wycięta częścią środkową i
pojawi się jako całość w pełnym trailerze?

Według informacji w grze będzie obecny specjalny oddział policyjny który ma za cel obezwładnienie osób których organizm (umysł) zbuntował się przeciwko implantom. Do oddziału ponoć werbuje się część takich osób które udało się zatrzymać.
Krótko mówiąc glina mierzący spluwą w głowę kobiety jakoś ją udobruchał i zwerbował do oddziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 12:13, Kraju napisał:

Świetny trailer ze świetną piosenką. CDP RED wiedzą jak sprzedać produkt.

Muza faktycznie świetna, trailer jakoś nie wgniótł mnie w fotel.
Ale to może dlatego, że nie grałem w papierowego Cybera i nie łapię "smaczków". Mimo, to zapowiada się dość ciekawie.

A filmik idzie jak burza - już prawie pół miliona odsłon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 14:36, Abi_Dalzim napisał:

Muza faktycznie świetna, trailer jakoś nie wgniótł mnie w fotel.


Ładne to i dobrze zrobione, szkoda tylko, że doświadczenie uczy zachować odpowiedni dystans do pięknych animacji które jak się później okazuje są najlepszą częścią gry.

Na pierwszy gameplay przyjdzie nam pewnie jeszcze sporo poczekać, ciekawe czy dostaniemy jakiś jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 14:36, Abi_Dalzim napisał:

Muza faktycznie świetna, trailer jakoś nie wgniótł mnie w fotel.
Ale to może dlatego, że nie grałem w papierowego Cybera i nie łapię "smaczków". Mimo,
to zapowiada się dość ciekawie.


Mnie też nie, ale od dawna czekam na świetną grę w realiach cyberpunkowych. Ostatni Deus Ex to trochę mało. Prey 2 najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie, a nawet, jeśli to nie w takiej formie. Zostaje tylko Cyberpunk 2077, który nie ma konkurencji. Trailer świetny. Teraz czekać tylko na gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 17:09, Kraju napisał:

Zostaje tylko Cyberpunk 2077, który nie ma konkurencji.


Chyba że do jego premiery ogłoszą kolejnego Deus Exa :P. Co prawda wątpię w to, ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 14:41, Shinigami napisał:

> Muza faktycznie świetna, trailer jakoś nie wgniótł mnie w fotel.

Ładne to i dobrze zrobione, szkoda tylko, że doświadczenie uczy zachować odpowiedni dystans
do pięknych animacji które jak się później okazuje są najlepszą częścią gry.

Na pierwszy gameplay przyjdzie nam pewnie jeszcze sporo poczekać, ciekawe czy dostaniemy
jakiś jeszcze w tym roku.


Nie rozumiem zachwytów na "cudownoscią" tej animacji. 50% czasu to lecące kule, potem zblizenia na twarz tej laski i wreszcie dziewucha z perspektywy jest ukazana....a później siedzi w kretyńsko wygladajacym chełmo-kasku.
Czy warto az tak piac z zachwytu nad tym filmikiem? widziałem tysiąc lepszych cutscenek w innych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 18:33, castlerock napisał:

Nie rozumiem zachwytów na "cudownoscią" tej animacji. 50% czasu to lecące kule, potem
zblizenia na twarz tej laski i wreszcie dziewucha z perspektywy jest ukazana....a później
siedzi w kretyńsko wygladajacym chełmo-kasku.
Czy warto az tak piac z zachwytu nad tym filmikiem? widziałem tysiąc lepszych cutscenek
w innych grach.


Zrób lepszy. Zwiastun jest skierowany do pewnej grupy graczy którzy powątpiewali w oddanie klimatu. Po drugie na pewno nie jest jeszcze ustalona fabuła, bohaterowie itp, gra jest w powijakach, także więc trailer jest taki jaki jest. Ma pewien cel i mu się akurat udaje go wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 18:37, Bracio napisał:


>

Dnia 11.01.2013 o 18:37, Bracio napisał:


Zrób lepszy.


A cóz to za argument? Filmik taki sobie a ekipa orgazmu dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 18:33, castlerock napisał:

Nie rozumiem zachwytów na "cudownoscią" tej animacji. 50% czasu to lecące kule, potem
zblizenia na twarz tej laski i wreszcie dziewucha z perspektywy jest ukazana....a później
siedzi w kretyńsko wygladajacym chełmo-kasku.
Czy warto az tak piac z zachwytu nad tym filmikiem? widziałem tysiąc lepszych cutscenek
w innych grach.


Cut-scenka a trailer to dwie różne rzeczy. Tu nie chodzi o merytoryczną wartość. Kto zna system Cyberpunk 2077 ten może i wie o co chodzi w tym trailerze. Ja nie mam zielonego pojęcia, dlatego mi się podoba. Głównie pod względem montażu i wykonania, a nie technologii. Do tego świetnie wkomponowana i pasująca piosenka. Może i mało ma wspólnego z cyberpunkiem, ale czy musi? Trailer ma się sprzedać, sprzedać się głównie ludziom niezaznajomionym w systemie papierowym Cyberpunk. To się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2013 o 18:40, castlerock napisał:

A cóz to za argument? Filmik taki sobie a ekipa orgazmu dostaje...


Nie doceniasz pracy i nie doczytałeś drugiej części mojego posta. Gra pewnie jest jeszcze na poziomie koncepcyjnym wiemy tyle ile było powiedziane, nic nie jest na temat fabuły, bohaterów itp. Trailer jest promocją świata i tyle. Zestawianie z innymi trailerami które były robione wtedy gdy już wszystkie elementy gry zostały złożone (chociażby słynny trailer z Human Revolution) jest idiotyczne. Zestaw trailer Cyberpunka z pierwszymi trailerami innych gier i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja po kolejnym obejrzeniu filmiku stwierdzam, że z tą kobietą coś jest nieteges. Zrobiła sobie masę wszczepów, kolce w rękach, żelazną skórę itp.
Ale dlaczego nie poprawiła sobie garbatego nosa? No, dlaczego!? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 18:45, Bracio napisał:


> A cóz to za argument? Filmik taki sobie a ekipa orgazmu dostaje...

Nie doceniasz pracy i nie doczytałeś drugiej części mojego posta. Gra pewnie jest jeszcze
na poziomie koncepcyjnym wiemy tyle ile było powiedziane, nic nie jest na temat fabuły,
bohaterów itp. Trailer jest promocją świata i tyle. Zestawianie z innymi trailerami które
były robione wtedy gdy już wszystkie elementy gry zostały złożone (chociażby słynny trailer
z Human Revolution) jest idiotyczne. Zestaw trailer Cyberpunka z pierwszymi trailerami
innych gier i tyle.


Za to doceniam marketing ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 18:33, castlerock napisał:

Nie rozumiem zachwytów na "cudownoscią" tej animacji. /.../ potem
zblizenia na twarz tej laski i wreszcie dziewucha z perspektywy jest ukazana...


Boobies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować