Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz924

Cyberpunk 2077- temat ogólny

59 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2013 o 18:50, Abi_Dalzim napisał:

Ale dlaczego nie poprawiła sobie garbatego nosa? No, dlaczego!? ;D


Ponieważ ma w nim zamontowany laser! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 18:40, castlerock napisał:

A cóz to za argument? Filmik taki sobie a ekipa orgazmu dostaje...


Zgadzam się z tym, że filmik taki sobie. Na dodatek, w mojej prywatnej opinii oczywiście, laska w majtkach to dobre rozwiązanie na łapanie gimnazjalistów, a nie na zrobienie dobrego trailera (chyba że do jakiejś gry erotycznej). Najlepsze filmiki z Wiedźminów wcale nie potrzebowały "gołych babów", chociaż niestety pod koniec i Triss musiała pokazać co nie co.
A tak na marginesie, to Bagiński ma jeszcze coś wspólnego z grami CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robił intro do Wiedźmina 2, które pojawiło się dopiero przy okazji premiery konsolowej wersji. Zobaczymy czy współpraca dalej będzie ciągnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 01:34, KrzychW napisał:

A tak na marginesie, to Bagiński ma jeszcze coś wspólnego z grami CDP?


Jak dotąd to jest odpowiedzialny za cinematic trailery do wszystkich gier CDPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 01:34, KrzychW napisał:

> A cóz to za argument? Filmik taki sobie a ekipa orgazmu dostaje...

Zgadzam się z tym, że filmik taki sobie.

Mi się tam ogólnie podobał. Chociaż też uważam że skąpo ubrana pani z dosyć obfitymi piersiami psuje nieco efekt (aż czuje się że jest wabikiem na młodych). No i sam gilna z jednostki specjalnej moim zdaniem strasznie przepakowany. No chyba że miał stanowić kontrast do zwykłych policjantów za barierą. Moim zdaniem wyglądał nieco komicznie, stojąc obok przelatujących kul (rozumiem że tak po prostu wlazł na linię strzału ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 01:57, Darkstar181 napisał:

Mi się tam ogólnie podobał. Chociaż też uważam że skąpo ubrana pani z dosyć obfitymi
piersiami psuje nieco efekt (aż czuje się że jest wabikiem na młodych).


To samo napisałem, tyle że trochę innymi słowami. Po trailerze od CDPRed oczekuję jednak więcej. Filmik jest oczywiście profesjonalnie zrobiony, do montażu zastrzeżeń nie mam, ale mogło być o wiele lepiej.

Dnia 12.01.2013 o 01:57, Darkstar181 napisał:

No i sam gilna
z jednostki specjalnej moim zdaniem strasznie przepakowany. No chyba że miał stanowić
kontrast do zwykłych policjantów za barierą.


No właśnie tego akurat nie zauważyłem. I jak sie nie czepiać damskiej bielizny na wierzchu? Jednakowoż odwraca uwage od innych szczegółów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem waszych narzekań na temat trailera. Podchodzicie do niego jakby od razu prezentował całą grę. Zwiastun do konsolowego Wiedźmina powstał gdy cała zawartość gry była gotowa, tutaj jest na odwrót. Sam zwiastun jest przepakowany smaczkami a jeśli ktoś z was się skupia na cyckach a nie widzicie kilku kluczowych korporacji dla świata Cyberpunku, no cóż ;). To się nie dziwię, że narzekacie...

Nikomu chyba się nie dogodzi. CDP Red powiedziało, że bierze się za grę w świecie Cyberpunku 2020 pojawiły się narzekania, że mogą nie oddać klimatu. Pojawia się trailer który jest wizją twórców na temat klimatu (a spodobał się fanom Cyberpunku)- są narzekania, że to statyczne, cycki i w ogóle absurdalna sytuacja, muzyka jest kiepska i w ogóle brak gejmplaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 02:23, Bracio napisał:

a nie widzicie kilku kluczowych korporacji dla świata Cyberpunku,


Pewnie mało kto zna takie rzeczy. W przypadku Wiedzmina było łatwiej, ale Cyberpunk to już tylko dla fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2013 o 02:44, Volvox napisał:

Pewnie mało kto zna takie rzeczy. W przypadku Wiedzmina było łatwiej, ale Cyberpunk to
już tylko dla fanów.


Cóż nie nazwałbym się hardkorowym fanem świata Cyberpunk''u lecz trylogię Gibsona czytałem już kilka razy. Moim zdaniem zwiastun miał pewien cel i go osiągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2013 o 02:23, Bracio napisał:

Podchodzicie do niego jakby od razu
prezentował całą grę.


coz od tworcow zazwyczaj wymagam aby pokazali mi to co chca sprzedac. marketing na 2-3 lata przed premiera...

Dnia 12.01.2013 o 02:23, Bracio napisał:

Zwiastun do konsolowego Wiedźmina powstał gdy cała zawartość gry
była gotowa, tutaj jest na odwrót.


comon... proba sprzedania tego samego na innych platformach, a poczatki marketingu gry w produkcji (?) to raczej dwie rozne sprawy.

Dnia 12.01.2013 o 02:23, Bracio napisał:

a nie widzicie kilku kluczowych korporacji dla świata Cyberpunku,
no cóż ;)


ziew ? nie znam cyberpunku, ale brzmi to jak typowy ulamek lore. mam wiwatowac ?

Dnia 12.01.2013 o 02:23, Bracio napisał:

- są narzekania, że to
statyczne, cycki i w ogóle absurdalna sytuacja, muzyka jest kiepska i w ogóle brak gejmplaju.


dokladnie. zero gry, popisowa reklamowa. nie ma sie czym przejmowac. ani na plus ani na minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie zwraca uwagi, na to, że jest to jest Teaser Trailer, a nie "właściwy" trailer. Teasery (?) zazwyczaj są krótkie i zawierają samą akcję, najlepsze sceny ujęte w kilkudziesięciu sekundach. CDPRed zrobili Teaser o długości zwykłego trailera, w ciekawej formie -"statyczne obrazki" . Do tego masa smaczków z CP2020, które są łatwe do wychwycenia. Dobra robota CDPRed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo treściwy i istotny komunikat: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sPZxkhLoukI
Twórca papierowego systemu widzi u CDP-R wolę tworzenia gry zgodnej z duchem jego dzieła. Owszem można stwierdzić, ze to promocyjne gadanie pod publiczkę, ale jednak jest to kolejna oznaka nadziei na dobrej jakości złożone cRPG. Przyznam, że zdecydowanie bardziej mnie to interesuje i nakręca niż spodziewana zapowiedź Wiedźmina 3. Jednak możliwości kreacji świata, postaci i problemów w grze są zdecydowanie większe w CP niż w rodzimym universum imć Sapkowskiego (pięknym i wspaniałym, acz ''ułomnym'' postacią Geralta). No i do tego zamiast samego żelaza i magii mamy: wszczepy z psychozami (hell yeah!!!), prochy, kosy, netrunnerów (!!!) i ... GIWERY :D

EDIT:
Pah... Buachu ninjaed me :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 19:32, Nagaroth napisał:

Czy wy też chcecie żeby Mike podkładał głos pod jakąś postać? :P


Podkładał już głos w MechCommanderze 2, więc może i w Cyberpanku zagości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 11:24, Buachu napisał:

Podkładał już głos w MechCommanderze 2, więc może i w Cyberpanku zagości :)


Ha, przyznam że teraz na prawdę zrobiłeś mi nadzieje. :D

Osobiście najchętniej widział bym go w roli narratora. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun gry "Cyberpunk 2077" autorstwa Platige Image został nominowany do Golden Trailer Awards. W kategorii "gry wideo" Polacy mają szansę na nagrodę, która uchodzi za Oscara wśród trailerów. Powalczy z nim zwiastun również polskiej gry "Dead Island Riptide", ale wykonany przez Amerykanów. Zwycięzców poznamy 3 maja podczas ceremonii w Los Angeles.

Ot taka ciekawostka.
Co jak co mamy talent do trailerów. Dead Island swego czasu zrobiło totalna miazgę [u mnie dalej wisi w top10 najlepszych trailerów cgi ever made]. Zwiastun cuberpunk 2077 też był świetny [choreografia, muzyka, technicznie bez zarzutów]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować