Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk 2077 - wreszcie długo oczekiwany trailer. I nie tylko...

176 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2013 o 00:14, Graffis napisał:

Kolejne trailery i kiedyś gameplay''e (gdy już będą bo teraz jak widać po ukrytej wiadomości
ich raczej nie ma) będą kierowane do szerszej publiczności. Ten imho jest dla fanów systemu,
którzy już od dawna zastanawiali się, czy CDP-R podoła temu zadaniu i nie zepsuje universum.


Czasz pokaże.

Ja bym tylko chciał wreszcie zobaczyć uniwersum autorstwa CDP RED a nie przenoszenie czyichś do świata gier nie żeby w tym coś było złego, ale to by pokazało pełen potencjał firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Myszasty. Wielkie dzięki za analizę. Również jestem zieloniutki w temacie, ale postaram się nadrobić.

Tak a'' propos - to był teaser. Właściwy trailer dopiero się ukaże. Być może będzie tam pokazane, jak doszło do sytuacji z tego teasera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie było tak jak w przypadku Dead Island gdzie trailer był b.dobry a gra raczej przeciętna.
Co do samego filmu to wygląda naprawdę na poziomie światowych produkcji - g.j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że tym trailerem zyskali u mnie +100 do zainteresowania. nie ze względu na efekty, nie przez gameplay (którego tu przecież nie było), ale przez pokazanie swojego podejścia do świata, do settingu. Widać w tym po prostu głębię, trailer porusza niebezpieczne struny i każe się zastanawiać i pomyśleć.

Rzadko jaram się grą tak długo przed premierą (w ogóle rzadko jaram się grami przed premierą, od tego zacznijmy), ale tutaj Redzi sprawili, że zaczynam nie móc się doczekać. A to wszystko przy obecności faktu, że klimaty cyberpunkowe zdecydowanie nie są moimi.

Good job, CDPR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałem Archive i już było wow. Ale tak naprawdę teaser jest naprawdę fajny, ale zanim nie zobaczę gry to nie powiem "this is awesome". Tak więc czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Red we trust. Co mogę powiedzieć i bez trailera wiedziałem że zamówię kolekcjonerke. Cóż jak dla mnie obecnie Red-zi to najlepsze studio jeśli chodzi o RPG. Bałem się że zostaną studiem klepiącym tylko kolejne Wiedźminy jak widać niepotrzebnie. Cyberpunka kocham i ciesze się że to Oni się za niego wzięli bo chyba niema nikogo innego kto zrobił by to porządnie. Oby prace posuwały się jak najszybciej.

Szkoda tylko że dopiero w 2015 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęka na swoim miejscu...

... ale i tak fajny ten teaser :). Technologicznie to jest pierwsza liga - ten sam poziom co Blur Studio, CGI od Square-Enix albo Blizzarda. Ktoś mógłby poszperać i dać znać czy to Bagiński ? Ekipa od niego ? Czy jeszcze inni ludzie ? Bo nie wiem pod kogo adresem wysyłać pochwały :)

Na samą grę czekam oczywiście, wystarczy mi poziom merytoryczny ostatniego Deus Ex i moją kasę mają w ciemno. Jeśli będzie jeszcze lepiej... to tym lepiej :)

Tym razem bez pośpiechu proszę, dłubcie sobie nad tym spokojnie i wydajcie skończoną grę, żeby można było pograć od razu, a nie po pierwszym patchu ;-)

ps. Myszasty dzięki za wyjaśnienie szczegółów :). Do papierowych rpg nigdy mnie nie ciągnęło (na samą myśl, że miałbym udawać krasnoluda/maga/cyberpolicjanta, etc. robię się siny z zażenowania), więc tym bardziej przydały mi się Twoje wyjaśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna muzyka, teaser czy trailer (jak zwał tak zwał) też niczego sobie. Cyberpunk lubię (chodzi mi o sam gatunek, bo systemu na którym oparta jest gra nie znam), więc klimat też trafia w moje gusta. Tym niemniej tak odległa data premiery skutecznie hamuje póki co mój entuzjazm. Wolę ekscytować się czymś mniej odległym, tym bardziej, że z tego co wiem nie zapowiedziano jeszcze na jakie platformy gra trafi (poza tym, że rzecz jasna na 100% na PC), zresztą ja sam jeszcze nie wiem na jakiej platformie będę za te dwa lata grał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 09:06, NuuGGet napisał:

Pio dwóch grach oceniasz ich jako najlepsze studio od RPG...?


Z obecnie istniejących tak. Bo kto ma z nimi konkurować? Od 2007 roku Wiedźmin nadal niema godnego rywala w postaci dorosłego RPG. Więc tak na teraz są najlepsi. Wielka trójca RPG to śmiech na sali:

Bioware - Dragon Age 2, Mass Effect 3, TOR tak to były niezapomniane RPG ostatnich lat szkoda tylko że pamiętamy je za to jaki miały niski poziom

Obsidian Entertainment - Fallout: New Vegas jedyna dobra (tylko dobra) gra jaką zrobili inne ich "osiągnięcia" to Alpha Protocol do której przyklejono łatkę najgorsza gra na Unreal Engine 3 czy Dungeon Siege III o wyjściu którego to chyba już nikt nie pamięta. A teraz robią South Park to na pewno godny rywal Wiesia... Co do Project Eternity "I Want to Believe" naprawdę chciałbym, trzymam za to kciuki ale myślę że to jednak będzie rozczarowanie...

Bethesda Game Studios - Fenomenu tej firmy w ogóle nie rozumiem. Elder Scrolls to chyba najnudniejsze gry jakie kiedykolwiek powstały i ta tragiczna płytka fabuła udająca coś więcej. Fallout 3 to już w ogóle była zła gra nie wiem jak udało mi się zmusić żeby przejść ją całą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje znalezione na wykopie (użytkownik Gorion103):

CYBERPUNK 2077 teaser
Director: Tomek Bagiński
Story: Tomek Bagiński
Cg Supervisor: Maciej Jackiewicz
Animation director: Maciej Jackiewicz
Executive producers: Marcin Kobylecki, Jarosław Sawko, Piotr Sikora
Producer: Marta Staniszewska
Senior environment artist: Marcin Stępień
Character artists: Dani Garcia, Paweł Jaruga , Stanisław Marek, Tomasz Stefański , Tomasz Stryjewski
Environment artists: Robert Kudera, Artur Szymczak, Marcin Więch
Concept artists: Damian Bajowski, Jakub Jabłoński, Maciej Kuciara, Maciej Rębisz
Additional concept artists: Jakub Bogaczyński , Adam Trędowski , Rafał Wojtunik
Rendering artist: Szlum Pinkumbaum
Compositing artist: Szlum Pinkumbaum
Layout: Mosze Pietruszka
Animators: Michał Kaleniecki, Damian Nenow, Bartłomiej Kik
FX TD: Łukasz Sobisz
Character TD: Bartosz Opatowiecki, Mateusz Popławski
Additional 3d artists: Jarosław Handrysik, Konrad Kiełczykowski, Bartłomiej Walendziak, Sebastian Ośka, Artur Owśnicki, Kamil Pohl, Piotr Tatar, Hubert Zegardło
Music: "Bullets" written by Darius Keeler, Pollard Berrier
perform by Archive
published by Hangman Records
sub-published by Fintage Publishing B.V.
published in Poland by Warner Music Poland Sp. z o.o.

Sound design and mix: Kuba Pietrzak (Box Postproduction)
3d scanning performers: Katarzyna Danysz-Żelewska, Tomek Bagiński, Maciej Jackiewicz, Piotr Prokop
Casting: Maciej Nawrotkiewicz
Make up: Marta Domagała
Costumes: Magdalena Adamczyk, Anna Szumińska
3d scanning session: IR-Entertainment Ltd.
Special thanks: Arkadiusz Dorynek

JUICE:
Art directing: Michał Dwojak-Hara, Michał Misiński
3d artists: Błażej Kowalski, Łukasz Dziedziński, Jarosław Handrysik, Przemysław Słabiak

CD PROJEKT RED:
Producer: Adam Badowski
Story consulting: Sebastian Stępień
Cncept artist: Robert Adler
Character modeler: Ovidiu Voica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 09:15, Dared00 napisał:

Trailer fajny, ale... to tylko trailer. Już znamy przypadki nieświetnych polskich gier
ze świetnymi trailerami.


Czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 11:19, SiDi napisał:

> Trailer fajny, ale... to tylko trailer. Już znamy przypadki nieświetnych polskich
gier
> ze świetnymi trailerami.

Czyli?


Zdecydowanie Dead island.
A nie pamietam juz jakie mialy trailery, ale zapewne tez sie zalapia Bulletstorm, te wszystkie odnowione Painkillery, Necrovision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 11:19, SiDi napisał:

> Trailer fajny, ale... to tylko trailer. Już znamy przypadki nieświetnych polskich
gier
> ze świetnymi trailerami.

Czyli?


Zgaduje że Dead Island i Bulletstorm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować