Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk 2077 - wreszcie długo oczekiwany trailer. I nie tylko...

176 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2013 o 11:44, SiDi napisał:

Dead Island cieszy się popularnością akurat.

Co nie zmienia faktu, że trailer napędził oczekiwania, których gra po prostu nie spełniła. Była OK, ale nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 11:51, Dared00 napisał:

Co nie zmienia faktu, że trailer napędził oczekiwania, których gra po prostu nie spełniła.


Bo tak to jest jak się ogląda sam trailer (na dodatek CGI), po czym natychmiast klika "pre-order". Ludzie są sami sobie winni, bo materiałów nt. DI było sporo. Dopiero The Walking Dead pokazał emocje, jakich można doświadczyć w czasie oglądania trailera gry Techlandu. Ja podchodzę do produkcji Axis w kategoriach czysto artystycznych - i z tej perspektywy jest to perła filmu reklamowego. Jeden z najlepszych trailerów growych ever, również ścisła czołówka najbardziej skutecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat Cyberpunka mnie kopletnie nie jara. Pewnie dla tego, że w ogóle go nie znam. Co do trailera naprawdę świetnie zrealizowany czuję, gdy produkcja CP 2077 pojawi się w sklepach chętnie się z tym tematem zapoznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 13:18, castlerock napisał:

Niestety panowie, ja właśnie zainteresowanie straciłem. Za bardzo mi Hardresetem zaleciało.


Raczej Blade Runnerem, bo dla obu tych gier to ważny kierunkowskaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 11:28, Lordpilot napisał:

Dzięki :)
Praktycznie same polskie nazwiska, a poziom światowy :) Przyjemnie się ten spis czytało
:)


Bagiński ma już wyrobioną markę :D Ale bardzo się cieszę, że polskie studio korzysta z usług Polaka, który jest specjalistą od wszelkich animacji, i który z tego co pamiętam również tworzył trailer konsolowego Wiedźmina 2 :) Poziom tego teasera jest naprawdę fantastyczny - tylko pogratulować :) Fajnie by było, gdyby polskie produkcje słynęły także ze świetnych trailerów (no i z jakości, bo bywa z tym różnie) :D
Sam teaser moim zdaniem na poziomie trailera/teasera do AC Revelations, czyli jest ładnie, jest klimatycznie i aż chce się zagrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 10:28, Saineic napisał:

Rendering artist: Szlum Pinkumbaum
Compositing artist: Szlum Pinkumbaum
Layout: Mosze Pietruszka


??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 11:42, bugmenot2 napisał:

Naucz się pisać, chłopcze. Nie ma takiego słowa, ani skrótu jak "bd". Ech, te gimbusy...


A ja proszę byś nabrał szacunku do rozmówcy... Degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Psycho Squad: "krążą legendy o ich wyczynach, ale także plotki, jakoby sami rekrutowali się spośród byłych ofiar cyberpsychozy." Trailer wygląda trochę jakby ta laska z niego dołączyła do PS. Szczególnie jak połączyć 1:39 z 1?:50 mniej-więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 13:16, Vojtas napisał:

> Co nie zmienia faktu, że trailer napędził oczekiwania, których gra po prostu nie
spełniła.

Bo tak to jest jak się ogląda sam trailer (na dodatek CGI), po czym natychmiast klika
"pre-order". Ludzie są sami sobie winni, bo materiałów nt. DI było sporo. Dopiero The
Walking Dead pokazał emocje, jakich można doświadczyć w czasie oglądania trailera gry
Techlandu. Ja podchodzę do produkcji Axis w kategoriach czysto artystycznych - i z tej
perspektywy jest to perła filmu reklamowego. Jeden z najlepszych trailerów growych ever,
również ścisła czołówka najbardziej skutecznych.


Dam sobie głowę uciąć ( zwlaszcza po dokładnym obejżeniu częsci trailera po logu cyberpunk ) że jeśli nie jest to inengine to znaczna czesc propów i postacie rownierz zobaczymy w bardzo zblizonej formie w finalnym produkcie.
Zresztą nie trzeba daleko szukać , jeden z przedstawicieli CDP Red powiedział ludziom z ign-u że chcą by gra wyglądała tak jak w tym trailerze. A biorąc pod uwagę to jak od strony wizualnej prezentuje się wiesiek 2 można to brać całkiem serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 00:45, Zakharov napisał:

Podkład muzyczny bardzo kiepski i absolutnie niepasujący do klimatu (chociaż jest dobrze
zsynchronizowany), reszta wizualnie dobra. Są szczegóły dla wyjadaczy jak ticker z ceną
akcji Arasaki, Militechu i innych korporacji Cyberpunk 2020. No i ten następca AV-4 dumnie
unoszący się nad sceną jatki.


Absolutnie trafiony chciałeś powiedzieć, tekst idealnie pasuje do tego co się dzieje na ekranie, nie wspominając już o wokalu Dava i Pollarda. I to już nie do Ciebie ( mam nadzieję ) jak poczytałem sobie komentarze na youtubie i ign-ie ad muzyki z trailera .... dubstep dubstep ...... zbiera się na wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 09:06, NuuGGet napisał:

Pio dwóch grach oceniasz ich jako najlepsze studio od RPG...?


A kogo widzisz w roli znaczącej konkurencji? Bioware, które chrzani jedną grę za drugą, w dodatku ich twory z cRPG nie mają już nic wspólnego? Bethesdę, która ma gdzieś jakość swoich gier, wiedząc, że całą czarną robotę wykonają za nich fani? Nie mówiąc o tym, że robią piekielnie nudne gry, w których prócz zjadania czasu na bezproduktywne łażenie nie ma absolutnie nic wciągającego? Obsidian? Ok, tu by można ewentualnie dyskutować, choć wszyscy wiedzą, że są to "chłopaki od poprawiania jakości merytorycznej i psucia technikaliów" - lubię ich, ale jednak palmy pierwszeństwa bym im nie dał.

A CDPR chyba jako jedyne stworzyło w ostatnich latach grę (gry), które można z czystym sumieniem nazwać pełnokrwistymi cRPG, z dojrzałą fabułą i światem i wyborami, które nie są tylko typowymi "czy pomogę wieśniaczce czy dobiorę się do jej tyłka", ale zdecydowanie bardziej złożonymi, czasami nawet nie sprawiającymi początkowo wrażenia wyborów. Do tego gry, które naprawdę świetnie się prezentują (Wiedźmin 1 wygląda bardzo dobrze nawet dzisiaj).

Tak więc popieram przedmówcę, obecnie jest to lider (jakościowy, nie mówię o finansach) w gatunku cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się w pełni na zwiastunie a szczególnie na muzyce ,chociać trudno to nazwać muzyką ,choć to osobny temat...

Sam trailer jest nie tyle słaby ile po prostu przeciętny ,nie wyróznia się na tle innych gier tego typu.Tak samo muzyka ,marzyło mi się coś w stylu Vangelisa a dostałem jakąś tandetną współczesną muzykę rozrywkową.Mam nadzieje że muzyki tego typu co w zwiastunie nie będzie w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować