Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polacy coraz częściej kupują konsole do gier, głównie Xboksa 360

54 postów w tym temacie

Rodzinne grono, to własnie, kobieta, dzieci, świetna zabawa jest przy takich grach, z kumplem w sprotowe gry na move możesz zagrać, takiego Ratcheta może grać w kilka osób na jednym telewizorze, a czy Far Cry 3 nie ma trybu dla dwóch graczy na jednym tv tylko na konsolach, jeśli sie nie mylę to właśnie tak jest,, znajdzie się sporo gier na kilka padów przy jednym tv (a właściwie to na różne kontrolery). Dlatego Valve chce przenieść steama do salonów i dużych pokoi, przed telewizor, bo o to proszą ludzie tę firmę. Pamiętaj gracze dorastają, firmy muszą razem z nimi to robić, a nie skupiać się tylko na określonym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 23:09, Edalb napisał:

U mnie w mieście jest już kilka sklepów z grami na konsole i z samymi konsolami. Zauważyłem
też moi znajomi kupują konsole, są zmęczeni inwestowaniem w peceta, do domowego użytku
wystarczy im tablet. Nie wiem dlaczego taka informacja denerwuje pececiarzy, to chyba
dobrze, że ludzie zaczynają interesować się grami, pecet to raczej nie jest najlepszy
sprzęt do spędzania w rodzinnym gronie, to sprzęt dla samotników, odludków, którzy jedyny
kontakt z drugim graczem mają za pomocą tylko headseta.


Kurczę to kim ja w takim razie jestem, bo mam konsolę i PC. Jestem samotnikiem i odludkiem, a jednocześnie siedzę ze znajomymi?
Jak coś piszesz, to przynajmniej coś co ma sens:)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 03:17, Eternal101 napisał:

Hmmm ciekawe czemu xboxa co nie? ;p Kupują, kupują a u znajomych co słyszę to wymieniają
konsole na kompa ;].


Wiesz u mnie jak ktoś kupuje xboxa, to najczęściej tego samego dnia ląduje ona u jakiegoś gościa i jest przerabiana. Znam tylko jednego, który ma same oryginały, który zresztą posiada moją byłą konsolę. Dlatego klocek jest u nas taki popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 11:42, maniekk napisał:

Kurczę to kim ja w takim razie jestem, bo mam konsolę i PC. Jestem samotnikiem i odludkiem,
a jednocześnie siedzę ze znajomymi?
Jak coś piszesz, to przynajmniej coś co ma sens:)

IMO jego wypowiedź ma trochę sensu. Przy PC dużo trudniej zebrać np. rodzinkę i wspólnie pograć, większość graczy raczej gra singlowo albo online. Nie znaczy to jednak, że PC jest gorszy od konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2013 o 11:46, Dared00 napisał:

IMO jego wypowiedź ma trochę sensu. Przy PC dużo trudniej zebrać np. rodzinkę i wspólnie
pograć, większość graczy raczej gra singlowo albo online. Nie znaczy to jednak, że PC
jest gorszy od konsol.


Ja tam nie wiem jak wygląda gdzie indziej, ale my sobie po prostu spinamy lanem i gramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam PS3 ;) nie jestem fanboyem i wiem że kinect na x-a jest bardzo fajny i wspiera ciekawe tytuły. Same konsole są dla wielu ludzi wybawieniem pod względem ekonomii ;) Nie trzeba co 3 lata inwestować w nową kartę graficzną by zagrać w wymagające tytuły. To po prostu oszczędność i wygoda ;) Wiem że PC jest nieśmiertelny i bezkonkurencyjny ale miło że nie musimy być dojeni chociaż w tym sektorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie konsole mają kiepskie gry, więc jak ktoś woli konsole to dużo mówi o jego wymaganiach...
Jedyny dobry powód kupienia konsoli to bijatyki jeśli ktoś jest ich fanem.

I nie ma najmniejszego problemu w połączeniu komp+duży tv+kanapa dla wygodnickich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 04:04, Smash-PL napisał:

Dla mnie konsole mają kiepskie gry, więc jak ktoś woli konsole to dużo mówi o jego wymaganiach...

Na zasadzie "Mój gust jest najlepszy, reszta to plebs".

Kocham takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty, ale ja pod kinem domowym, w którym skrzętnie pomaskowałem wszelkie przewody żadnego blaszanego pudła nie chcę widzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 11:46, maniekk napisał:

> Hmmm ciekawe czemu xboxa co nie? ;p Kupują, kupują a u znajomych co słyszę to wymieniają

> konsole na kompa ;].

Wiesz u mnie jak ktoś kupuje xboxa, to najczęściej tego samego dnia ląduje ona u jakiegoś
gościa i jest przerabiana. Znam tylko jednego, który ma same oryginały, który zresztą
posiada moją byłą konsolę. Dlatego klocek jest u nas taki popularny.


No dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 04:04, Smash-PL napisał:

Dla mnie konsole mają kiepskie gry, więc jak ktoś woli konsole to dużo mówi o jego wymaganiach...


Szczególnie, że 95% gier z konsol wychodzi równolegle na pecetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 04:04, Smash-PL napisał:

Dla mnie konsole mają kiepskie gry, więc jak ktoś woli konsole to dużo mówi o jego wymaganiach...

Jedyny dobry powód kupienia konsoli to bijatyki jeśli ktoś jest ich fanem.

I nie ma najmniejszego problemu w połączeniu komp+duży tv+kanapa dla wygodnickich.



Mam PC i konsole, co to mówi o moich wymaganiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim to mój pierwszy post.

Wszyscy "fani" PS3, któzy plują jadem na Xboxa to patole. Ja szanuję waszą konsolę, jakąś kulturę pokażcie a nie tylko obrażacie. Mieszkam w mieście ok. 20 tysięcznym i każdy praktycznie się w nim zna. Mam (nie chwaląc się !) sporo znajomych i teraz czas na małą statystykę: posiadacze xboxa - 14 , ps3 - 2. I nie piszcie głupot, że xboxa kupują tylko ludzie bo da się go łatwo przerobić. Sam przerobiłem kiedyś xboxa, zacząłem żałować bo bardzo chciałem grać online. Świadomie więc ściągnąłem aktualizację. Dziś gram online, kupuję same oryginały. Gry bez multi, kupuję jak stanieją. Aha a ci posiadacze playa , których znam ciągle narzekają na niestabilność psn. Gry im lagują (a mają dobre łącza), wywala ich często itd. Ziomek się wk*rwił i nie gra już w fifę przez neta na playu, ciągle go wywalało haha. Ja rocznie zapłacę te 120 zyla, ale komfort gry przez sieć, boskiii. Co do exclusivow, zgadzam się. Lepsze marki ma play,sam kiedyś byłem mega fanem playa, moja przygoda z konsolami zaczęła się od psxa! (ah ten metal gear solid). Ale i gearsy dają mi radochę i halo ujdzie. Pozdrawiam i pokażcie nastepnym razem klasę wypowiedzi drodzy fani ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować