Zaloguj się, aby obserwować  
connan12345

Na stare kompy bez akceleratorów i mocarnych procków

45 postów w tym temacie

Pamiętam Neverhooda ( Gothic 1 jest super, ale w sumie to nowa gra ) . Pamiętam jak się w niego zagrywałem, w Quake 1 , w Ignition ( pamięta ktoś tą samochodówkę ? : - ) ) lub Half-Life 1.... teraz takich gier już nie robią :(

( nie żebym miał słabego kompa, mam "mocarnego" , ale te gry co są teraz to nie to samo.... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam taktyczną strategię Incubation... Miodzio! Bez problemu znajdziesz ją na Allegro. Była też kilka razy dodawana w pełnej wersji do czasopism z grami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2006 o 12:19, connan12345 napisał:

Ma ktoś takie gry jak Crusader:NoRemorce czy Newerhood ?
Mam laptopa z prockiem intell233 pamięć to 64MB więc nie jest to demon prędkości.
Chciałem odkupić pare gierek od kogoś kto ma w/w gry czy Wormsy2, Settlersów2 i takie tam Byleby
nie strzelanki i jazdy samochodami. Zależy mi na logicznych, przygodowych itp
Jak kto ma to niech pisze na connan12345@o2.pl to się dogadamy :)

Ja mam settlersy 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem settlersów2 na jakims krążku (orginał) ale bez opakowania. Gra super!
Teraz poluje na Crusadr:NoRemorce (z tej strony www co jest w abandonach nie da mi się ciągnąć.... strona daremna.... chwalić sie każdy potrafi :P )
może kiedyś ktoś się nawinie..... kto ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam strategie RTS Kknd 2 krossfire jest stara ale grafika piekna i gra jestst supr zresztą co tu duzo mowic ta gra jest Najlepszą do tej pory graą jaka grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to był abandon ware, wtedy będzie pewność, że to jest legalne :)
Czy ktoś wie, gdzie i za ile można kupić The I of the dragon ? Nie mogę jakoś w sklepach znaleźć tej gry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma juz takich gier jakie były na ten "komputer". wile z gier które poawiły się na C64 doczekało sie konwersi na PC. Comodore dawało możliwiśc tworzenia własnych gier, muzyki grafiki wystarczyło zaznajomić sie z programem Basic który został rozwinęty i przeniesiony na PC. Teraz służy on do tworzenia prostych programów i gier.
Polecam http://emu64.pl/ - znajdziesz tam mase gier i emulatorów(niektóregry ich nie wymagają).
Powiem nawet, że na Comodore ukazały się zdjęcia rozbierane miss któregoś tam roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Heroes of Might & Magic III ? Minimalne wymagania: Procek 133 MHz, 32 MB RAMu i karta graficzna 2 MB. Powinno pójśc, a gra jest przeciez wybitna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 15:07, Skywalker560 napisał:

Jedi Knight:Mysteries of the Sith.

W to już radzę grać z dopałką, jest ogromna różnica & BTW to tylko dodatek do DF2:JK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 15:17, hans olo napisał:

> Jedi Knight:Mysteries of the Sith.
W to już radzę grać z dopałką, jest ogromna różnica & BTW to tylko dodatek do DF2:JK


To że to dodatek,to ja wiem,ale JKI nie zapadł mi tak w pamięć jak właśnie MotS.A i bez dopałki daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes (1-3), TES: Arena i TES II: Daggerfall. Wiem, że ten ostatni nie jest oficjalnie abandonware, nie mam zamiaru promowac piractwa, ale kupienie tej gry graniczy dzisiaj z cudem, a Bethesda i tak juz na tym produkcie nie zarabia - bah - nawet na forach pośwęconych serii TES podają linki do tej gry, bo - nomen omen - tylko tak jest do dostania. Chyba że komuś się widzi kupowanie jakiejś używki(niesprawdzonej) lub sprowadzanie ostatnich kopii zza Oceanu(15$ za grę + duzo więcej za sprowadzenie). Nie będe się o Daggu i Arenie wypowiadał, bo te gry są zbyt duże by je ot tak streścic. Poza tym polecam jeszcze Incubation(gra taktyczna, ale jest raczej trudna), Warcraft II, Die by the Sword ;) albo Disciples 1 - powinno chodzic na tym laptopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować