Zaloguj się, aby obserwować  
Deshirey

Zapraszam do udziału w ankiecie: jaki jest polski gracz?

15 postów w tym temacie

Cześć!

Przygotowałem krótką ankietę, z której wyniki posłużą mi do przygotowania pracy zaliczeniowej na uczelni. Wszak sesja już za pasem ;)

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z pytaniami oraz udzielenie szczerych, spontanicznych odpowiedzi. Każda odpowiedź jest dobra. Ankieta jest anonimowa i nie zajmie Wam więcej niż 5 minut.

Jaki jest polski gracz?
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDNRc0JiYW1DSWJYaV80azVIWWtMb3c6MQ

Z góry serdecznie Wam dziękuję za poświęcony czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Pitej uważam, że niektórym pytaniom przydałaby się możliwość wyboru dwóch czy trzech opcji (pytania o ulubione gatunki i formy pielęgnacji hobby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę wymienić jedną ulubioną polską grę.
Pierwsza myśl Wiedźmin. Długo musiałem myśleć, zanim wpadłem na to, że Call of Juarez również zrobili Polacy. Potem jeszcze, przypomniał mi się Painkiller. Z telefonu uśmiecha się do mnie ikonka McPixela.
Ale po za tym? Nie znam, żadnej polskiej gry. Jak pewnie większość napisałem Wiedźmin 2 i wysłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną odpowiedzi udzieliło już 109 Respondentów, jesteście wspaniali! :)

Oczywiście z największą chęcią udostępnię Wam wyniki, jak tylko opracuję stosowną prezentację :)

Gdzie indziej również zwrócono mi uwagę, że przydałaby się możliwość wyboru np. dwóch konsol czy gatunków. Przyznaję się bez bicia do błędu i jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie to lekki pośpiech.

Na chwilę obecną mam jeszcze ciekawostkę:
Gracze w związku stanowią 38% ankietowanych, natomiast single 62%.
Osobiście cieszy mnie taka mała różnica, coś się zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka uwag:

a) więcej pytań w ankiecie
b) pytania wielokrotnego wyboru, np. co w wypadku, jeśli podobną ilość czasu poświęcam konsoli jak i PC?
c) z jakich źródeł otrzymujesz gry
d) jakie wydania preferujesz
e) czy wolisz j. polski w grach, czy może wersję oryginalną, a co się z tym wiąże, jakie spolszczenia akceptujesz.

Poza tym ankieta całkiem niezła :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

Prezentacja oraz konspekt wystąpienia gotowe, link poniżej :)

https://www.dropbox.com/s/sswe5uk1owlgcxk/Polski_gracz.zip

Jeszcze raz niezwykle mocno Wam dziękuję! Spisaliście się tak świetnie, że może nawet podrzucę Wam ankietę do magisterki... :D

Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania odnośnie wyników, bardzo chętnie odpowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem, chociaż spodziewałem się czegoś w stylu:
''Jak oceniasz polskich graczy:
- są chamscy, niedojrzali i robią w internecie śmietnik
- ...
- ... ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować