• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Rivriven

Steam - Brakująca konfiguracja aplikacji [Rozwiązane]

Pytanie

Witam,

kupiłem grę Total War Shogun 2 i mam oto problem, gry próbuję instalować to przy Tworzeniu lokalnych plików gry dostaje komunikat "Wystąpił problem przy instalacji gry Total War Shogun 2 (Brakująca konfiguracja aplikacji) dodam że jak próbuje pobrać Shoguna 2 w całości przez internet mam ten sam komunikat w tym samym momencie. Co to może być, inne gry na steamie instalują się poprawnie (i z płyty i tylko pobierając). Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.01.2013 o 23:53, igor1_2_3 napisał:

Witam,

kupiłem grę Total War Shogun 2 i mam oto problem, gry próbuję instalować to przy Tworzeniu
lokalnych plików gry dostaje komunikat "Wystąpił problem przy instalacji gry Total War
Shogun 2 (Brakująca konfiguracja aplikacji) dodam że jak próbuje pobrać Shoguna 2 w całości
przez internet mam ten sam komunikat w tym samym momencie. Co to może być, inne gry na
steamie instalują się poprawnie (i z płyty i tylko pobierając). Proszę o pomoc.

Spróbuj zainstalować na innej partycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam mam podobny problem z grą slepping dogs tylko dodam jaka jest u mnie sytuacja:

na glownym kompie mialem windows xp i tam konto mial moj brat i instalowalismy w nim gry. Sleeping dogs wyszlo na win7 wiec ja utworzylem swoje konto na laptopie i tam tez zainstalowalem owa gre.teraz zmienilem windowsa a 7 i mamy 2 konta na jednym kompie pewnie nie bedzie mialo to znaczenia bo z walking dead nie bylo problemow a jak chce zainstalowac sleeping dogs to wyskakuje komunikat

"Wystąpił problem przy instalacji gry sleeping dogs (Brakująca konfiguracja aplikacji)"

próbowalem tez instalacjina drugim dysku i jest ten sam komunikat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2013 o 23:53, igor1_2_3 napisał:

Witam,

kupiłem grę Total War Shogun 2 i mam oto problem, gry próbuję instalować to przy Tworzeniu
lokalnych plików gry dostaje komunikat "Wystąpił problem przy instalacji gry Total War
Shogun 2 (Brakująca konfiguracja aplikacji) dodam że jak próbuje pobrać Shoguna 2 w całości
przez internet mam ten sam komunikat w tym samym momencie. Co to może być, inne gry na
steamie instalują się poprawnie (i z płyty i tylko pobierając). Proszę o pomoc.


Miałem identyczny problem z inną grą. Poszukałem w necie i trzeba było usunąć pliczek appinfo.vdf z folderu appcache przy wyłączonym Steamie po czym go znów odpalić i zainstalować :) Mi to pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A i byłbym zapomniał. Niestety usunięcie tego raz nie wystarczy. Ponieważ jedno usunięcie tego pliku działa TYLKO NA JEDNĄ INSTALACJE GRY, także jeśli porblem się pojawi przy innej grze to trzeba powtórzyć tą czynność, ale aż takie utrapienie to nie jest. Niestety innego rozwiązania nie znalazłem ani na polskich stronach ani na angielskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować