Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DmC: Devil May Cry - recenzja

50 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2013 o 19:11, Martius0 napisał:

Kiepsko wyszła ta ironia. Ludzie już zapomineli co za pierdoły Capcom opowiadał kiedy
wyznaczył NT do zrobienia rebootu?


Kazdy producent/wydawca chwali swoja gre jaka to ona nie bedzie...Ty biorac to na serio widac malo jeszcze wiesz o tym co sie dzieje w swiecie ;) To, ze opowiadali jaka ta gra bedzie zajebista, mega, wypas itp nie znaczy, nie znaczy ze jest slaba...I rzeczywiscie zla nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przesadzonego hype jak w przpadku rebootu jescze nie widziałem. To w sumie mi aż ta nie przeszkadza, co idiotyczne zachowanie Capcomu i NT przy okazji promowania. Można było tego uniknąć w prosty sposób, wystarczyło kazać Tameenowi siedzieć cicho bo nie ma pojęcia na tematu pr-u, no ale w Capcomie jakoś nikt na to nie wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2013 o 19:56, Martius0 napisał:

Tak przesadzonego hype jak w przpadku rebootu jescze nie widziałem.

Dragon Age, Ninja Gaiden 3, Epic Mickey 2.

Przesadzonego ? Gra jest bardzo dobra wiec wcale nie przesadzili..
Zreszta od poczatku gra miala ciezko przed premiera bo byla linczowana na kazdym kroku, sam bylem sceptycznie nastawiony jako fan, jednak zagralem i nie narzekam..A Ty skoncz juz panie gledzic i plakac ciagle. Zagraj i komentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do tych, którzy mają wersję PC - czy Wam też, po dodaniu do biblioteki Steam, gra się nie pobiera, a przy próbie włączenia wywala błąd, że nie znaleziono jakiegoś elementu? Bo sam już nie wiem, czy to jakiś ogólny błąd, czy u mnie lokalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam pytanie do tych, którzy mają wersję PC - czy Wam też, po dodaniu do biblioteki
> Steam, gra się nie pobiera, a przy próbie włączenia wywala błąd, że nie znaleziono jakiegoś
> elementu? Bo sam już nie wiem, czy to jakiś ogólny błąd, czy u mnie lokalnie.
zapewne u ciebie lokalnie bo raczej powinno czytac ci z plytki

tak wogole to czuje sie troche zniesmaczony bo szykowalem sie na cos dluzszego a tu lipa krotka jak nitka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i w porównaniu do poprzedniej części jestem trochę rozczarowany. System walki nie wprowadził za wiele nowego, grafika wygląda słabiutko a bosowie... Cóż robią wrażenie, jednak spodziewałem się czegoś o wiele lepszego. Jak dla mnie ocena 8.5 to naprawdę przesada. Według mnie 7 to maks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po ukończeniu DMC i muszę przyznać, że bawiłem się wybornie.
Poprzednie części zwłaszcza 3 i 4 średnio mi siadły ze względu na dość uciążliwy backtracing i stricte japońskie klimaty, które akceptuje aczkolwiek za nimi nie przepadam. D
DMC zachwycił mnie przede wszystkim dynamiczną akcją, dość zróżnicowanymi i często zmieniającymi się lokacjami, fajnymi zabawkami serwowanymi z głową przez całą rozgrywkę, charyzmatycznym bohaterem, idealnie dobraną muzyką, możliwością kręcenia wybornych kombinacji i ogólnym klimatem. Przez 10h rozgrywki nie nudziłem się ani przez chwilę. Dobrze, że twórcy nie poszli w ślady tego co jest w niemal wszystkich slasherach a mianowicie notorycznie powtarzających się "łamigłówek" pokroju przekierowywania promieni. Dobrze że nie było też akcji w stylu przynieś 5 kryształów żeby otworzyć drzwi, idąc po trzeci okaże się że jest rozbity na 2 części itp.
Była tylko jedna akcja tego pokroju ale dość szybka i nie uciążliwa.
Zabrakło mi jedynie efektownych wykończeń w stylu God of War, rekompensował je w jakimś stopniu slow motion włączający się po wykończeniu ostatniego przeciwnika. Wyjątkowo efektownie wyglądał gdy akurat udało nam się wykonać wyjątkowo kozacki ostatni cios.
Generalnie zostałem mile zaskoczony przez nowe DMC.
Tyle ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeeee... bo miał? Nie miał ani grama, powiem więcej: jak zobaczyłem ten trick Revenantem, który się zowie Fireworks to po prostu powiedziałem - no to mogę powiedzieć, że jestem w domu. I nawet nie jest aż taki ciężki do wykonania. I to jest właśnie ta nowość to całkiem intuicyjne podejście do sterowania klawiatura + mysz na PC. Na początku wydaje się, że jest to sporo, nawet za dużo ale da się dobrze wszystko zmasterować i jest wydaje mi się wygodniejsze podczas wykonywania kombosów niż to było np. w czwórce. Co do grafiki: ja się Crysisa nie spodziewałem, dobrze że jest fajnie zoptymalizowana i wygląda ładnie. Bossowie to fakt powinni stawiać troszeczkę oporu, ale przy Bobie przez minutę zastanawiałem się jak się w ogóle do niego zabrać. Nie będę wspominał o wykonaniu poziomów, które mnie zaskakuje, a jeszcze gry nie przeszedłem i czekam na więcej. Dlatego ta ocena jak na razie jest naprawdę sprawiedliwie dana, ale tak jak już powiedział Longerl: ta gra od początku miała niesamowicie pod górkę... i chyba trochę niesłusznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Zgadzam się z faktem, iż początkowo ilość dostępnych kombosów wręcz przytłacza. Na początku gry łapałem się na tym, że biegałem wokół wrogów i zastanawiałem albo "jak to szło" albo co zrobić żeby było fajnie :)
Pod koniec jednak już intuicyjnie miota się całkiem złożone kombosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować