Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Władca Pierścieni -gra

412 postów w tym temacie

[prawda jest taka, że więkzość gra pierwszy raz(w tym ja) więc jest troche chaotycznie, wszyscy zapomnieli o Merrym, MG żeczywiście zniknął a chciał być Samem Gamee!!]


[mam propozycję! zacznijmy w końcu pisać tylko posty dot. naszej gry!!! Bo troche trudno wyłapać Historie z tego całego OFF TOPU. Może żeczywiście jakieś uwag dawajmy na GG chyba,że ne chcecie podawać swoich numerów. rozumiem,że niektórzy nie będą chcieli podać sam ja podałbym z niechęcią ale jak ms to mus ,żeby w końcu był tu jakiś porządek. Albo trzeba by żeby ktoś ściągną tu MG!!!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale to już nie wakacje i muszę zrezygnować! Nie mam czasu i tylko na mnie narzekacie! Sorx, a na zachętę wszyscy dostają ostrzeżenie za spamowanie! To jest kara, odchodzę miło było, ale żegnam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Narzekamy bo nie dajesz znaku życia, mogłeś przynajmniej napisać że masz nawał pracy. Pozatym nie jesteś moderatorem aby dawać nam ostrzeżenia. A co do samej gry... jeśli nie znajdzie się MG to trzeba będzie albo ją zamknąć, albo przepadnie jak wiele innych...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[może piszę to troche po czasie, ale... paluch, tutaj sie nieco ośmieszyłeś :P każdy MG może ci dać ostrzeżenie, a nawet wywalić z gry :) proste i logiczne :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 08:01, Delis napisał:

[może piszę to troche po czasie, ale... paluch, tutaj sie nieco ośmieszyłeś :P każdy MG może
ci dać ostrzeżenie, a nawet wywalić z gry :) proste i logiczne :) ]

No ale on już nie jest MG więc raczej nie może nam dać ostrzeżenia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Ostrzeżenie Black Dog''a zrozumiałem w taki sposób że ponieważ nie piszemy na temat gry (na którą czekaliśmy aby On zaczął, a nawet nie dał znaku życia) to daje nam ostrzeżenie i następne może się skończyć jako ban lub degrad, a ponieważ nie jest moderatorem to napisałem że nie on jest od tego. To że może nas wyrzucić z gry wiem, ale zauważ że to zamieszanie to niestety głównie jego wina. Może i źle zrozumiałem intencje, w końcu cały czas się uczę ;). Ok, koniec offtopu i przepraszam za niego.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Cholera, po co nam MG, spróbujmy jakoś grać bez niego. Po prostu piszmy historię Władcy Pierścieni według nas, a to kiedy kto ma zginąć itp. ustalamy sami, czyli wtedy kiedy będzie na to najodpowiedniejsza pora.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 20:10, Ttomekt napisał:

[Cholera, po co nam MG, spróbujmy jakoś grać bez niego. Po prostu piszmy historię Władcy Pierścieni
według nas, a to kiedy kto ma zginąć itp. ustalamy sami, czyli wtedy kiedy będzie na to najodpowiedniejsza
pora.]


popieram to będzie jedyna takiego rodzaju forumowa gra bez mistrza Gry to co zaczynamy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według minie trzebaby zebrać wszystkich powiadomić ich żeby dali wizytówki postaci wtedy zobaczymy czy mamy wszystkich, no a otem zacznijmy od np. początku najlepiej?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Legolas
Strona: Dobro
Rasa: Elf
reszty nie pamiętam :P
Jak już chcecie od nowa zaczynać, to ja chyba skopiuję mój fragment opowieści i dam taki sam... jak nie, to po prostu grajmy dalej bez ponownego rozpoczęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 16:45, krzysiek253 napisał:

imię Gandalf Szary
strona: dogro
ekwipunek: laska czarodzieja
rasa: czarodziej

[Zacznijmy od początku]

Zaczynajmy więc, ale uprzedzam, skopiuję moje wcześniejsze wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ttomekt
Imię postaci: Boromir
Strona: Dobro
Rasa: Człowiek
Funkcja: dowódca armii Gondoru, obrońca Froda
Klasa: Rycerz
Wygląd: Mężczyzna o szlachetnej i dumnej twarzy. Ubrany w bogaty strój i futrzany płaszcz. Przez pierś powieszony był róg. Miał ciemne, długie włosy.
Ekwipunek: Miecz, tarcza, róg Gondoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować