Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Władca Pierścieni -gra

412 postów w tym temacie

[jeszcze nawet zasad nie ma, i raczej szybko nie będzie, bo Black Dog nie jest osobą, która często wchodzi pisze na forum ;D mam nadzieje, że streszczy sie z zasadami gry]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[no tylko BlackDog musi się pokazać i je ustalić! ale co do wizytówek to chyba dobry pomysł żeby pisać je dopiero po ustaleniu zasad! a to co jak napisze się do moderatora to może on przypiąć np.zasady?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[węc co Blck dog jesteś naszym MG czy nie jak tak to może zajżałbyś tutaj,podał zasady i listę graczy??? sorry że tak na ciebie naskoczyłem ale chcielibyśmy już zagrać a ciebie jak nie było tak niema! mówię chyba za wszystkich graczy prosimy pojaw się tu i bądź nam MISTRZEM!!!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick:plesn666
Imie postaci:Sauron
Strona:zło
Rasa:Unkown
Funkcja:Pan Mordoru
Klasa:Wszystko widzące oko
Historia i wygląd:Jakoś tak mnie elfy z krasnalami i ludźmi pokonali no i tylko oko ze mnie zostało ;)
Ekwipunek :Ogień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 19:53, krzysiek253 napisał:

[no co jest ludzie gramy czy nie??? bo ja bym wkońcu zaczął]

Niestety musimy czekać na naszego MG, BlackDoga. Wszyscy się niecierpliwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[uff, plesn, takie gry nie wypalają :( nie można sie umawiać na godziny, bo zawsze kogoś nie będzie... gra musi być taka, żeby można było pisać kiedy sie chce ;P tak jak w ZK czy moim forumowym Warcrafcie :) co do Black Doga - miło by było, gdyby wkońcu nam odpowiedział... Nie żebym coś do niego miał, ale widziałem "Wielki start" jego forumowej gry :P wogóle nie ruszyła xD ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszemy kiedy chcemy, a ja byłem na obozie ze szkołą(3 dni) więc nie mogłem!
Zasady:
1.Tylko MG ma prawo wprowadzić :wrogów ,głównych Npc’ów., zmieniać miejsce pobytu drużyny.Zasada ta ma być przestrzegana szczególnie podczas wyprawy.Przez Każdego!!!!!
2.Punkt pierwszy nie obowiązuje kiedy osoba,np. Sama poszła na polowanie , bądź została zaatakowana w swojej historii(tak jak to wcześniej robiliśmy), lecz nie można przesadzać , bo nawet świetny wojownik nie pokona 15 orków. (MG może ingerować w takie historyjki)
3.Każdy offtop prosze pisać w kwadratowych nawiasach [..].Jednak staramy się go unikać.Tzn, pisać go tylko w nagłych wypadkach.
4.Spam, będzie karany :}
5.Nie wolno robić ze swoich bohaterów supermenów.Każdy odnosi rany!!
6.Niektóre potwory nie da się zabić zwykłym machaniem miecza.Trzeba umiejętnie do nich podchodzić.Atakować z głową.
7.Zdanie które wypowiada dana postać musi sie zaczynać od myślnika.Nie komentujemy myśli.Nikt w nich czytać nie umie.
8.Każda akcja ma swoją reakcję.Nie wszystko musi pójść zgodnie z planem.Np. Kiedy biegniemy po starym spróchniałym ,drewnianym moście , który już się rozpada, nikt nie powiedział że się pod nami nie zawali.
9.Jako , iż zmienił się system rozgrywki(czyli piszemy kiedy kto ma czas) pisać duzo, estetycznie.

Grę zaczynamy od uzbierania Drużyny Pierścinia i Saurona, Sarumana... Po tym pomyślimy nad rozpoczęciem...
Uczestnicy:
plesn666 - Sauron
Delis - Saruman
Black Dog - Sam Gamgge
piotersamobójca -
Sztywny-pl - Legolas
Liqid - Balrog
Ttomekt - Boromir
krzysiek253 - Gandalf Szary
Khamul - bądz kimś z drużyny bo nam osób brakuje!

Moge grać 2 osoby nie jedną ale fajnie by było kogoś do Drużyny wplątać, bnikt nie chce być Hobbitami!

Sorx, ale nie mogłem bo na obozie nie miałem kompa...
Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[jak myślisz zmienione zostaną zasady czy można już wystąpić do modków o przypięcie regulaminu na góre? ja tam osobiście poczekał bym na pełną listę graczy żeby można było się zorientować kto jest kim]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Ja też tak myślę, trzeba poczekać, a ty Khamul, to jest Władca Pierścieni nie super fantasy the game, ale czy zgodził byś się na króla nazguli?!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować