Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Władca Pierścieni -gra

412 postów w tym temacie

[Eh, nie kłućcie się juz co i jak było w książce, to jest gra. A wersje Froda trzeba znienić bo krzysiek253 napisał już jak z nim rozmawiał, jak planowali wypad i jak złapał Sama (wersja Sama też musi być). Mogłoby sie tu zacząć rozkręcać. W każdym razie niedługo zajdę do miasta (nie pamiętam nazwy, trzeba odświeżyć pamięć) i czekam na Froda w karczmie. May the Force be with you all!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 15:53, Khamul24 napisał:

To byli Wosowie :P Leśni Ludzie mieszkali w Morcznej Puszczy.

[Nie kojarzę już, ale jako leśni ludzie też byli określani kilkakrotnie ;)
I tak to zależy w dużej mierze od tłumaczenia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie niedługo zajdę do miasta

Dnia 15.09.2006 o 15:58, Paluch 222 napisał:

(nie pamiętam nazwy, trzeba odświeżyć pamięć) i czekam na Froda w karczmie.


To miasto to Bree :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Prosiłbym abyś pisał od tego momentu jak Frodo siedział w lesie i do Shire przyjechał Gandalf, tak byłoby najzgodniej i myślę najlepiej. Pisz tak ogólnikowo na początku, na pewno dasz sobie rade, ale trzymaj się faktów, to nie Bilbo dał Ci pierścień tylko Gandalf i tego się trzymajmy, w filmie to było ;).

PS. Do Khamul24: Dzięki za przypomnienie ;).]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Ok, po prostu byłeś w lesie, przyjechał Gandalf, pogadaliście, pośmialiście się. Następne impreza u Bilba (z perspektywy Froda, więc niektóre rzeczy trzeba pominąć) i rozmowa z Gandalfem o pierścieniu. Najlepiej jak skończysz w tym momencie co krzysiek253 czyli jak Gandalf wciągnął Sama do domu. Ktoś napisze wersje Sama i możemy zaczynać zabawe na dobre ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 16:30, Paluch 222 napisał:

[Ok, po prostu byłeś w lesie, przyjechał Gandalf, pogadaliście, pośmialiście się. Następne
impreza u Bilba (z perspektywy Froda, więc niektóre rzeczy trzeba pominąć) i rozmowa z Gandalfem
o pierścieniu. Najlepiej jak skończysz w tym momencie co krzysiek253 czyli jak Gandalf wciągnął
Sama do domu. Ktoś napisze wersje Sama i możemy zaczynać zabawe na dobre ;)]


Nie lepiej oprzeć się na książce? ;) Moim zdaniem powinniśmy zacząć od momentu, w któym Frodo, Sam i Pippin wyruszają z Hobbitonu :D A tak przy okazji, czy ktoś jest Pippinem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2006 o 16:33, Khamul24 napisał:


Nie lepiej oprzeć się na książce? ;) Moim zdaniem powinniśmy zacząć od momentu, w któym Frodo,
Sam i Pippin wyruszają z Hobbitonu :D A tak przy okazji, czy ktoś jest Pippinem?


[ Po pierwsze nie wszystcy przeczytali książkę(przynajmniej nie ja). A jal się spytałem czy mogę grać Pipinem to dostałem odp. że zbytnio się nie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Ja także nie czytałem książki (mam zamiar) a na razie chodzi tylko o wstęp, ja też napisałem wymyślony przeze mnie, ale nie było nic o Aragornie przed Bree więc trzeba było to zrobić. Opierając się na filmie na razie starczy. Czekamy na wstęp Froda ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pięknej krainie o nazwie Shire na małym owocowym drzewie leżał sobie hobbit o imieniu Frodo. Mieszkał w spokojnym miejscu w którym żadko działy się dziwnie lub ciekawe na swój sposób rzeczy. Frodo właśnie zajadał jabłko kiedy usłyszał tupot kopyt i szuranie kół. Zeskoczyłz drzewa i pobiegł wstrone z której dobiegały odgłosy.
Na wozie zobaczył siwego starca w szarej szacie bawiącego się z dziećmi a mianowicie wystrzeliwał z różdżki sztuczne ognie w różnych kolorach.
-Witaj Gandalfie!- powiedział radośnie młody hobbit.
-Cześć Frodo jak tam twój stary wójaszek.-zapytał starszy człowiek.
-Jakoś się trzyma. odparł Fordo.
Zaczeli opowiadać sobię stare historię śmiejąc się prz tym w niebogłosy zmieżając ku domom gdzie na małej zielonej polance było przygotowane przyjęcie dla wójka Froda Bilba.
Wieczorem Bilbo na małym drewnianym podeście Bilbo wygłwszał przemowę z wiązku z jego 212 (bodajże) urodzinami. Stary hobbit dziękował wszystkim którzy wytrzmali z nim tak długo śmiejąc się przy tym.
- Ale czas się rostać.- powiedział Bilbo i zniknął.
- Wszyscy byli zdziwieni i rozgłądali się w morku za Hobbitem ale nikt go nie dostrzegł. Frodo pobiegł do domu myśląc że tam zastanie wójka. Ale na bujanym fotelu siedział Gandalf wypuszczając z fajki rożne kształty jak np. statek.
-Gdzie jest Bilbo?-zapytał Frodo Gandalfa.
-Wyjechał w miesce w którym bardzo chciał być i powiedział żebym dał ci to.-Odpowiedział Gandalf dając mu zapieczętowaną kopertę.
-Co to jest?-zapytał Frodo.
Gandalf nic nie powiedział i hobbit otworzył kopertę. Wyleciał z niej mały złoty pierścień.
-Pokażę ci coś.- Muwiąc to Gandalf zabrał Frodowi pierścień i wżucił go do ognia po chwili wyjął go szczypcami i Frodo zauważył na nim jakieś napisy były podobne do elfickich.
- To nie jest zwykły pierścień ma wielką moc został wykuty w Mordorze krainie ciemności . Powierzm ci misję zniszczenia go w czelusciach wulkanu..-opowiadał Gandalf.
Frodo chciał się zapytać o co mu chodzi ale w starzec wstał i podszedł do okna po chwili wyciągnął z tamtąt Sama pytając się go co słyszał.

P.s jak teraz?

[[[[Off top paluch 222 mam do Ciebie pytanie czy masz na nazisko paluch? ;))]]]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ehh, taki tu bu.... tzn. bałagan że nie widzę sensu grania :/ MG nawet porządku nie zrobi z graczami <wielki lol> a wogóle to nawet sie nie pojawi <znów lol> Tak więc odchodzę, i życzę wam, aby tylko początki gry były tak tragiczne, jak nie były w żadnej grze]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 17:41, deih napisał:


P.s jak teraz?


[Jak dla mnie nie najlepiej :P Pomijając to, że wzorujesz się na książce to, na przykła Gandalf nie wystrzliwał fajerwerkó z różdzki, a Bilbo obchodził 111 urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 18:03, Khamul24 napisał:

>
> P.s jak teraz?
>

[Jak dla mnie nie najlepiej :P Pomijając to, że wzorujesz się na książce to, na przykła Gandalf
nie wystrzliwał fajerwerkó z różdzki, a Bilbo obchodził 111 urodziny.

Dobra bez przesady z tymi szczegułami. Czego tsię tak czepiasz(bez obrazy oczywiście). A przy urodzinach napisałem "bodajże".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 18:06, deih napisał:

>
Dobra bez przesady z tymi szczegułami. Czego tsię tak czepiasz(bez obrazy oczywiście). A przy
urodzinach napisałem "bodajże".


[Taki już mam charakter :D I to nie są żadne szczegóły, ale bardzo ważne sprawy :p]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[wiecie co? może niepotrzebnie sie wtrącam, ale te sprawę lepiej załatwcie na gg... bo spamujecie ostro :/ a pozatym nie zdziwłbym sie, gdyby Black Dog dał wam ostrzeżenie :/ albo gorzej... widać, że nie graliście w żadną gre forumową...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 18:08, Khamul24 napisał:

> >
> Dobra bez przesady z tymi szczegułami. Czego tsię tak czepiasz(bez obrazy oczywiście).
A przy
> urodzinach napisałem "bodajże".

[Taki już mam charakter :D I to nie są żadne szczegóły, ale bardzo ważne sprawy :p]


To tak na serio może być? I czytaj wcześniejsze posty bo pisałem że mogłem już zapomnieć.:)
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować