Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Władca Pierścieni -gra

412 postów w tym temacie

To rozumiem ,mam styczność z forumowymi grami, ale wg. tych zasad to trochę dziwna robota. Wybieranie, który post ciekawszy. Trzeba by dopracować zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:41, Liqid napisał:

Na czym ma polegac bycie MG? Ewentualnie mółbym ja być, ale o co w tym chodzi? Proszę o dokładne
zasady.

Czytałeś lub oglądałeś Władcę Pierścieni? MG musi nieco wiedzieć o fabule. Do tej roboty świetnie by się nadawał Monastor, ale jak nie chce to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:05, krzysiek253 napisał:

wydaje mi się,że dobrze zrobiłem odkopując ten wątek prawda?


Jeśli to sprawi że pare osób będzie szczęśliwsze to tak =].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję troche inną wersję:
1) Są dwie drużyny - dobra i zła.
2) W każdej drużynie byłoby mw. tyle samo osób.
3) Mamy MG dającego zadanie dnia [np. gdzieś dotrzeć, zdobyć przedmiot, walczyć, obronić/zaatakować miejsce, dowieść przesyłkę etc.]
4) Forumowicze obu stron wykonują to samo zadanie opisując sposób jego wykonania.
5) Obie drużyny wykonują to samo zadanie, po czym na koniec questu spotykają sie ze sobą i zaczyna sie batalia
6) podobnie jak w zasadach Andrija Mg wybiera rodzaj starcia i po kolei [najlepiej ustalona kolejność] forumowicze pisz, jak przeiega walka.
7) na koniec MG w poście fabularnym opisuje, co się dzieje po walce. etc. Zwycięzca zostaje nagrodzony, przegrany, też, na swój sposób.
To chyba tyle, trochę to zmodyfikowałem, ale reszta jest taka sama. Co myślicie o tym? Można to jeszcze dopracować. Sam pomysł na walki wydaje się dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i o to mi chodziło żeby zmienić zasady, a więc odsumujmy:
mamy 7 aktywnych którzy się zgłosili
jeszcze nie dokońca jasne zasady ale to zaraz ustalimy i MG mamy wygranego czy tylko zgłoszona kandydatura przez Liquida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziemy podróżować po całym Śródziemiu, czy tylko po miejscach opisanych przez Tolkiena. Jeżeli tak to inne trzeba by wymyślić, bo ja np. czytałem tylko Władcę Pierścieni i znam tylko miejsca tam opisane. Aha, i jeszcze coś. Więc zostajemy przy tym: kogo post jest ciekawszy, ten wygrywa, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować