Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony przyspiesza działanie PlayStation Store

19 postów w tym temacie

to gówno nadal muli jak szok po co zmienili ten sklep to na nie wiem tamten był intuicyjny i przejrzysty a ten chłam szkoda gadać. Pewnie jakiś fachowiec z USA im doradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim razem jak byłem w Internetach, to ilość narzekań na stare PSS była na drugim miejscu, zaraz po narzekaniu na XMB.
Gracze chcieli zmian, to je dostali.

Spoiler

Na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnim razem jak byłem w Internetach, to ilość narzekań na stare PSS była na drugim
> miejscu, zaraz po narzekaniu na XMB.
> Gracze chcieli zmian, to je dostali.
>
>

Spoiler

Na lepsze


masz PS 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyspieszyli? Oz kurcze! Az sprawdze w domu, bo do tej pory to sajgon przewaznie byl. Staralem sie nie korzystac jesli nie musialem, wczesniejszy sklepik byl DUZO szybszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd Sony uruchomiło PSS z poziomu przeglądarki internetowej to do tego konsolowego nawet nie zaglądałem. Trzeba sprawdzić czy to faktycznie w końcu działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem dlaczego zarówno w starym jak i nowym brakuje jakichś opcji filtrowania, w niektórych miejscach w ogóle nie mna podziału na kategorie, tylko wszystko jest wrzucone do jednego wora, szukanie czegokolwiek przypomina szukanie pierścionka w takim wielkim worze z pszenicą :) Daje się też zauważyć to, że PSS albo nikt w ogóle nie zarządza, albo robi to zwykły olewator, bo jak inaczej wytłumaczyć liczne błędy w nazwach i opisach, a czasami wręcz brak nazwy gry, której dotyczy plik. Jest jeden wielki burdel i tym się powinno Sony zająć najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli to, że nowe darmowe DLC można znaleźć tylko przez grę. Nie pokazują się w zestawie najnowszych - tragicznie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja wolę stary PSN, ten teraz, obecny, jest cholernie nieczytelny, a wyszukiwanie w nim
> czegoś to katorga.
Co jest złego w wyszukiwaniu? Kiedyś trzeba było się wcale nie mniej naklikać, a dostawało się listę zawierającą w losowej kolejności trailer, avatary i milion innych pierdół. Znalezienie tego, czego się chce mogło zająć kilaka minut. Teraz dostajesz przejrzystą listę tytułów, wchodzisz do tytułu, wchodzisz na DLC i masz na dłoni wypisane tylko DLC.

Sklep nie jest wcale wolniejszy niż stary - tamten z kolei łapał zawiechy przez loadingi przy wychodzeniu z kategorii, co było znacznie bardziej irytujące, siedzieć 5-15 sekund po każdym wyjściu z kategorii i nie mieć możliwości nawet kursora przesunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 22:22, Karfein napisał:

Najbardziej boli to, że nowe darmowe DLC można znaleźć tylko przez grę. Nie pokazują
się w zestawie najnowszych - tragicznie rozwiązanie.

To nie wina sklepu, tylko wybór wydawcy - chcą, żeby tylko ludzie rzeczywiście posiadający grę, a może i OP, mogli pobrać darmowe DLC. Ich prawo i w każdym innym systemie było by tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 12:43, akodo_ryu napisał:

To nie wina sklepu, tylko wybór wydawcy - chcą, żeby tylko ludzie rzeczywiście posiadający
grę, a może i OP, mogli pobrać darmowe DLC. Ich prawo i w każdym innym systemie było
by tak samo.


Mnie to wybitnie wkurza, bo zanim zakupiłem LBP-y, zbierałem sobie darmowe ciuchy za wczasu (dalej można kupować DLC do gier, których się nie ma). Z tym, że teraz muszę uważnie czytać bloga europejskiego, by mi coś nie umknęło. Nawet, jeśli grę posiadam. Po prostu moja opinia na ich temat jest nieco gorsza niż wcześniej odnośnie sklepu. Ale że granie po necie darmowe i Plus wypaśny, to siedzę cicho w miarę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2013 o 16:25, Karfein napisał:

Mnie to wybitnie wkurza, bo zanim zakupiłem LBP-y, zbierałem sobie darmowe ciuchy za
wczasu (dalej można kupować DLC do gier, których się nie ma). Z tym, że teraz muszę uważnie
czytać bloga europejskiego, by mi coś nie umknęło. Nawet, jeśli grę posiadam. Po prostu
moja opinia na ich temat jest nieco gorsza niż wcześniej odnośnie sklepu. Ale że granie
po necie darmowe i Plus wypaśny, to siedzę cicho w miarę :)

Przecież są normalnie na liście darmowe ciuchy do LBP O_o Ostatnio normalnie przeglądając sklep zauważyłem strój noworoczny, to sobie wziąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 07:41, akodo_ryu napisał:

Przecież są normalnie na liście darmowe ciuchy do LBP O_o Ostatnio normalnie przeglądając
sklep zauważyłem strój noworoczny, to sobie wziąłem.


No właśnie u mnie się nie pojawiają dziady. Zobaczę, czy coś po tym patchu się zmieniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować