Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Island Riptide urywa głowę. Dosłownie

127 postów w tym temacie

> Nie wiem co jest bardziej martwiące, to że ktoś może uznać porąbany korpus za fajną dekorację
> czy to że postanowiono dać temu korpusowi cycki i mini-bikini.

+1. Nic dodać, nić ująć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli wg niektórych skoro gram w taką grę to znaczy, że figurka zmasakrowanej laski na półce jest spoko? To może od razu postawię sobie prawdziwe zwłoki na widoku, w końcu w grze masakruje innych maczetą ;d Rozumiem, że może się to komuś podobać, ale nie mówcie, że jestem hipokrytą skoro nie chcę przenosić akcji z gry do rzeczywistości nawet jeśli to tylko figurka. Poza tym nie dość, że to jest głupie, to jeszcze figurka jest brzydka. Zaproś kogoś potem do pokoju, zobaczy takie coś i stwierdzi, że jesteś nienormalny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczyt szczytów hipokryzji to Maciej Kowalik na Polygamii - facepalm i

Dnia 16.01.2013 o 09:24, Lordpilot napisał:

załamywanie rąk, bo ktoś to sobie postawi na biurku ;-). Ale jak w grach odstrzeliwujemy
głowy/ręce/mózgi, rozbryzgujemy czyjeś flaki po ścianie, robimy "fatality", a krew leje
się strumieniami to jest "spoko-loko"...


Dawno nie zaglądałem na poly więc z ciekawości poszukałem ich newsa.
Przeczytałem newsa, komentarze z jego odpowiedziami i zrozumiałem (czy raczej - przypomniałem), dlaczego olałem tamten portal.

Ciekawi mnie czy w polskim internecie był ktoś, kto ocenił tą sytuację z trzeźwością umysłu? Jeśli tak to poleciałby ode mnie sub jego RSSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku co Ty pieprzysz? Postawienie sobie takiego popiersia to przenoszenie akcji z gry do zycia? Musialem to przeczytac dwa razy, co by sie upewnic ze dobrze zrozumialem, bo to bzdura niesamowita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tandeta, której pomysłodawcy poszli po linii najmniejszego oporu. Nie ma tu krztyny czegoś naprawdę ciekawego i wartego włączenia do kolekcji. Woda na młyn wszystkich zwolenników poprawności politycznej, bojowników walczących o "oczyszczenie gier wideo", tudzież ich ścisłą kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 10:16, Janek_Izdebski napisał:

> Świetne, postawiłbym sobie na biurku w pracy :]
A jak przyjdzie potencjalny klient i po zobaczeniu tej figurki na Twoim biurku zrezygnuje
z usług Twojej firmy też będziesz taki zadowolony? Chyba nie.


Hę? Przez figurkę? Nie. Zrezygnować może przez braki w jakości świadczonych usług, a nie przez figurkę.

Dnia 16.01.2013 o 10:16, Janek_Izdebski napisał:

A tak w ogóle po co promować bezguście? IMHO ta figurka to Himalaje owego bezguścia. Spodobać się może chyba tylko jakimś erotomanom-nekrofilom.


Ej, to nie było fajne.

Dnia 16.01.2013 o 10:16, Janek_Izdebski napisał:

Już przepraszają. Szybko.

>

Dnia 16.01.2013 o 10:16, Janek_Izdebski napisał:


Gdyby filmy posiadały edycje kolekcjonerskie tego formatu, to nie byłoby krzyku. Więcej. Jakby to pojawiło się z jakimś dobrym horrorem dla dorosłych, to jeszcze byłby zachwyt. Te przeprosiny to przykra sprawa, ponieważ obrazuje jak wciąż odbierane są gry - ot zabawka dla dzieci i cokolwiek bardziej szokującego nie przejdzie bo "mama zobaczy". Szkoda, ale pogratulować zrobienia szumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 14:33, xxbartxx napisał:

Aż się zainteresowałem tym tytułem, ale:
z jakiego materiału jest figurka ? są elementy silikonowe ?

Piersi są silikonowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2013 o 06:41, KeyserSoze napisał:

Nie wiem, co mnie bardziej przerasta - dorośli ludzie zbierający lalki, czy to, że są
serwisy robiące sążniste recenzje takich lalek...



Mnie natomiast przerasta zaściankowość i umysłowa ciasnota niektórych...
Każdego coś przerasta.

100% bardziej doceniam walor artystyczny takich figurek niż np gówna wystawiane w muzeach sztuki w stylu "mysz z serem na głowie".
Bo tu przynajmniej potrzebny był pomysł + artystyczny odpowiedni design do przedstawienia w sposób dosadny i szokujący tematu jakim jest siedem grzechów głównych.
Ale wiadomo - lepiej byc poprawnym politycznie i oglądać kucyki i tęcze...

P.S.
A ban dla usera który dobrze zauważył, że burza się głównie nieletni do których i tak ta gra nie jest kierowana [lecąc klasykiem 18+ - mówi wam to coś ?] uważam za przejaw iście wielkiej hipokryzji i braku kontrargumentacji. Tak więc brawa dla administratora - dał piękny przykład cenzury na zasadzie "co nie podoba się mi nie może podobać się innym".

P.S.2.
Wszyscy co zbierają figurki z serii RE [a jest tego masa] to tez zapewne erotomani-nekrofile, standard. Ci co czytają szokujące komiksy albo zachwycają się TWD [świetny komiks, niezły serial] to tez pewnie psychicznie skrzywieni. Ba a ci co obejrzeli takie filmy jak martyrs czy srpski movie to tylko dewianci i na szafot ich.
Poziom mentalności niektórych ludzi na gramie wręcz puka z pod dna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2013 o 10:16, Janek_Izdebski napisał:

A tak w ogóle po co promować bezguście? IMHO ta figurka to Himalaje owego bezguścia.
Spodobać się może chyba tylko jakimś erotomanom-nekrofilom.


A mi sie podoba i to bardzo, niekoniecznie za wykonanie, bardziej za pomysl i za to ze tworcy maja jaja tak promowac gre. Czy jestem erotomanem? Nie wiekszym niz inni faceci, nekrofilem napewno nie jestem. Widzisz, moze sie podobac innym i to calkiem normalnym ludziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 12:31, TigerXP napisał:

Czlowieku co Ty pieprzysz? Postawienie sobie takiego popiersia to przenoszenie akcji
z gry do zycia? Musialem to przeczytac dwa razy, co by sie upewnic ze dobrze zrozumialem,
bo to bzdura niesamowita :)

Chodzi mi o to, że nie rozumiem dlaczego byłbym hipokrytą grając w Dead Island i uważając, że ta figurka jest tragiczna i nigdy nie chciałbym jej postawić na biurku. To, że zagram sobie w taką grę to nie znaczy, że mam ochotę na codzień patrzeć się i trzymać w pokoju takie coś. Nie rozumiem gdzie tu hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować