Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Filary Indie: cactus - kim jest szaleniec, który wymyślił Hotline Miami?

14 postów w tym temacie

Bardzo fajny tekst. Czyta się go z ciekawością. Ten człowiek zdecydowanie zapisze się w historii gier niezależnych. Jego surrealistyczne pomysły są godne pochwały. Mam nadzieję, że po hotline maiami odbije się z dołku finansowego - tylko coby mu kasa nie uderzyła do głowy to nie za bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ma talent, do "oryginalnych" gier. Hotline Miami oczywiście jest świetne a do tego OST pasujący jak ulał do klimatu gry. Nie można się nudzić. Sam artykuł jest bardzo przyjemny w odbiorze. Pamiętam cykl artykułów o istniejących i nieistniejących studiach i ich grach. Taki kącik retro był spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny tekst. Hotline Miami to perła gier indie moim zdaniem, z genialnym soundtrackiem, ba, może nawet najlepszym OST poprzedniego roku. Z niecierpliwością czekam na kolejny projekt Söderströma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego gra, zatytułowana Clean Asia!, charakteryzowała się surrealistyczną fabułą (oczy wszystkich ludzi opuszczają ich ciała, odlatują na księżyc, tworzą bronie i atakują Azję) oraz oryginalną oprawą graficzną.
oO
Coś mi się wydaję, że niechcący opisując swój proces developingu, pominął fragment w którym zażywa podwójną dawkę heroiny, by nakreślić fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gość chyba non stop żre jakieś psychodeliki albo grzybki, bo na porządne LSD i tak go nie stać. Ściągnąłem kilka jego gier, pograłem i aktualnie jestem na etapie pobierania wszystkiego po kolei z jego bloga. Trzeba być nieźle szurniętym, żeby tworzyć takie gry, ale jak bardzo człowiek musi być poje...y, żeby w nie grać? Dla chcących pograć w jego produkcje: spalcie się jakimś porządnym stuffem, albo weźcie jakiegoś procha - wtedy poczujecie klimat tych produkcji. Polecam wszystkim freakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o patcha na TPB - tragedia. Albo niech puszcza grę jako freeware i wtedy nie ma sprawy - może sobie te patche razem z grą rozdawać na dyskietkach 3.5; a on by chciał dwie sroki za ogonek: i zarobić i zgrywać Robin Hooda. Tak bardzo jak nie cierpię piractwa, tak samo jestem pewien że następnej jego gry już nie kupię (HM kupiłem i była bardzo OK). Ani nie ściągnę, żeby była jasność. Dzięki za artykuł, jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować