Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca Diablo III zabiera się za nowy projekt

23 postów w tym temacie

Tak twoje odejście już nie zakłóci rozwoju tej gry. Za to uczyniłeś z serii powinieneś dostać 5 ciężkich lat w rosyjskim więzieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłem grać w Diablo 3 (przeszedłem normal, dobry jestem co nie? Ale już zabieram się za koszmar!), grałem długo i namiętnie w Diablo 2 + dodatek, ale może ktoś mi dokładnie wyjaśnić co on takiego złego zrobił? (czysta ciekawość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bobik za bardzo miesza ... powinni go kilym i wstawić jakąś swoją marionetkę która będzie robić to co do niej należy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dopiero zacząłem grać w Diablo 3 (przeszedłem normal, dobry jestem co nie? Ale już zabieram

To zrobił, że gra nie jest aż tak genialna jak poprzedniczki, więc pojawiło się sporo narzekań. Potem, poprzez efekt podczepienia, zrobił się powszechny hejt na Diablo 3. I tyle. Niektórzy do tej pory jadą po Diablo nowym przy każdej możliwej okazji, nawet, jak od kilku miesięcy w nie nie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie, może następna osoba nie będzie chciała zrobić z Diablo WoWa albo jakiegoś durnego balansu co kilka tygodni jak w RTSie, obecna ekipa chyba nie wie że w tej grze chodzi i zabijanie potworów, a nie balans skillów co do 1%..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkim tym, co się wydaje, że wina za brak PvP i parę wpadek w Diablo leży tylko po jego stronie to wiedzą tyle, co ich piękne słownictwo na poziomie przedszkola.

Fakt na wiele projektów się zgodził, ale cała wina nie jest tylko jego, lecz on ma zbierać wszystkie cięgi od graczy i gdy by nie on Diablo III mogłoby być dużo gorsze.

A teraz najlepsze, kto powiedział, że jego następca ma być lepszy? żadna osoba nie sprosta wymogom graczy i zawsze będzie coś źle nie ma, co się oszukiwać, jeśli zespół Diablo, jako całokształt nie wymyśli czegoś dobrego to ta jedna osoba dużo więcej tam nie działa.

Co do jego samej osoby tylko jedno mnie denerwuje mianowicie zmiana systemu run chętnie bym zobaczył tą z przed bety w akcji bo mam wrażenie, że była ciekawsza niż ta obecna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 11:13, Aversill napisał:

albo Warcraft 4 albo Blizzard Allstars, chociaz to drugie jest juz tworzone


Trzeba być realistą Blizzard obecnie pracuje na dodatkiem do WoWa'' to pewniejsze niż Wc IV, który obecnie nie ma pewnie nawet zarysów fabuły, bo WoW jest cały czas rozwijany i Blizzard już powiedział, że mają pomysły na 5 i 6 dodatek.

Może go dadzą do Tytana albo najlepsze odchodzi od Diablo III a dochodzi do dodatku dla Diablo III :P

Może w tym roku na BlizzCon coś się wyjaśni, bo bardzo na to liczę :).

Jedno jest pewne Blizzard obecnie pracuje nad kilkoma tytułami

StarCraft 2 dodatkiem, który wychodzi w marcu i oczywiście nad ostatnim, więc grupa od RTS jest już zajęta - WarCraft IV odpada.

Dodatkiem, do WoW''a jak nawet nie dwoma ;p więc fabuła będzie WarCrafta dalej rusza w WoW, co blokuje WarCrafta IV.

Nową gra w nowym uniwersum, jakim jest Tytan

I prawdopodobnie Dodatkiem do Diablo III

Czy jest coś więcej ciężko powiedzieć a jeśli nawet to narazie poza stoły projektantów nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy D3 spędziłem jakieś 120h, bawiłem się całkiem dobrze ale nie było to to, czego oczekiwałem po "wielkim Diablo".
Całe szczęście, że jest coś takiego jak Path of Exile - już dawno kupiłem klucz do bety i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przy D3 spędziłem jakieś 120h, bawiłem się całkiem dobrze ale nie było to to, czego oczekiwałem
> po "wielkim Diablo".
> Całe szczęście, że jest coś takiego jak Path of Exile - już dawno kupiłem klucz do bety
> i nie żałuję.

Podpisuję się rękami i nogami, Diablo III było dobre na ok 100h i później kicha.

Natomiast Path of Exile to zupełnie inna bajka, gra się świetnie, niedługo open beta i trzeci akt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować