Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomb Raider w wersji demo? Jeśli tak, to na pewno nie przed premierą

55 postów w tym temacie

Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury.Niech nie wciskają kitu, że nie chcą zdradzać fabuły :| Powodem dla którego nie chcą wydać dema przed premierą jest pewnie fakt, że po zagraniu duża część graczy mogłaby odpuścić sobie kupno nowego TR, jeśli nie przypadłby im do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę, że byle jaki trailer ma więcej akcji niż jakakolwiek część od 1-szej do 5-tej. Niestety, ale póki co gra nastawia się na gimbusowy target. Czyli ładna grafika i dużo zabijania. A to, że w grze będzie masa absurdów to też przemilczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam widzę, że byle jaki trailer ma więcej akcji niż jakakolwiek część od 1-szej do
> 5-tej. Niestety, ale póki co gra nastawia się na gimbusowy target. Czyli ładna grafika
> i dużo zabijania. A to, że w grze będzie masa absurdów to też przemilczą.

Jeśli takie gry się lepiej sprzedają to nic dziwnego że takie gry produkują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej ten nowy TR zniecheca niz zachwyca, demo mogloby mnie przekonac, ale jak nie to nie. Albo sobie daruje, albo pozycze od kogos. Kupowac w ciemno nie zamierzam, tym wydawcom sie juz naprawde w dupach zaczelo przewracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Akurat ja biorę w ciemno, więc demo nie za bardzo mi potrzebne. ;p
No cóż. Mam nadzieję, że ci się spodoba. Bo ci co pamiętają pierwsze TR-y to raczej nie będą kupować w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 15:57, Karanthir666 napisał:

No cóż. Mam nadzieję, że ci się spodoba. Bo ci co pamiętają pierwsze TR-y to raczej nie
będą kupować w ciemno.

Pewnie tak. A ja pierwsze TR-y pamiętam, ze zgrozą. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Akurat ja biorę w ciemno, więc demo nie za bardzo mi potrzebne. ;p
> No cóż. Mam nadzieję, że ci się spodoba. Bo ci co pamiętają pierwsze TR-y to raczej nie
> będą kupować w ciemno.
Ja też biorę w ciemno a grałem w każdego TR''a (inna sprawa, że nie każdego ukończyłem :P ).
Dema nowego TR''a sobie nie wyobrażam (chyba, że stworzyli by jakiś specjalny poziom tylko dla wersji demo) ale dziwne jest to, jak tłumaczą jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym logicznym wyjaśnieniem jest obawa o spadek preorderów.
Bo po co robiliby np. jakieś liczniki preorderów na Steamie?

Demo było na targach, bombardowanie filmikami łaskawie przemilczę.

Pewnie za mało gameplaya w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które ponoć tak naprawdę nic nie zdradziły. W sumie to może i jest coś na rzeczy, bo taki Far Cry 3 to w sumie mnie zaskoczył, jeśli o fabułę chodzi, ale nie sądzę, żeby TR był pod tym względem ciekawy. Początkowo zresztą zapowiadał się na bardziej ambitną grę, ale ileż można się spodziewać po kolejnej gierce robionej wg współczesnych wzorców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 19:14, Revanchist napisał:

Które ponoć tak naprawdę nic nie zdradziły.

Demo zdradziłoby więcej? :P
Inną sprawą jest, kto czego oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Branża była zachwycona pokazami tej gry, bo to co było nam dane zobaczyć znacznie odbiegało od tego z czym wszyscy kojarzyli Larę. Mroczna, doroślejsza opowieść ładnie się zapowiada, zobaczymy jak będzie w rzeczywistości.

Demo mogłoby rozwiać wszelkie wątpliwości, o ile twórcy są tak pewni swego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby dali pograć w te fragmenty, które już zaprezentowali, to chyba nic by się nie stało. A może jakiś inny fragment, ale z początku gry.

Poza tym w czym problem, jeżeli ktoś zagra, zaciekawi się, to będzie chciał więcej, co = klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 16:12, Kadaj napisał:

> No cóż. Mam nadzieję, że ci się spodoba. Bo ci co pamiętają pierwsze TR-y to raczej
nie
> będą kupować w ciemno.
Pewnie tak. A ja pierwsze TR-y pamiętam, ze zgrozą. ;p


Dokładnie, zwłaszcza kamera, sterowanie i np. niewidzialne dziury w podłodze na PlayStation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 19:39, lis_23 napisał:

Dokładnie, zwłaszcza kamera, sterowanie i np. niewidzialne dziury w podłodze na PlayStation.

Na PC miałem wrażenie, jakbym kierował workiem ziemniaków. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować