Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: wygraj zaproszenie na prapremierę i zagraj w Crysis 3!

20 postów w tym temacie

Ja powiem tak: nie jestem fanem wielkim Crysisa. Ale bardzo polubiłem pierwszą część, w której to wszystko było powiązane z Koreą Południową. Jako, z jestem wielkim fanem kultury koreańskiej to był to jeden z głównych czynników dlaczego zagrałem w Crysis. Wtedy też bardzo duże wrażenie zrobił na mnie moment ofensywy czołgowej i lecących w dół kawałów skały jak już powoli obcy zaczęli się budzić do życia. Po prostu dla mnie Crysis pierwszy był naprawdę dobrą grą w której klimacik był po prostu super i czułem te wszystkie rzeczy, których inne gry wtedy nie oferowały. Pamiętam to moje skakanie z jednego miejsca na drugie, wolność podczas wykonywania niektórych misji i wysadzanie domku beczkami z benzyną na samym początku gry. To było naprawdę łoooooooo... I teraz jak spojrzałem, to Crysis 3 może dawać podobne rzeczy, jakie dawał pierwszy Crysis.

No i też od momentu premiery mówię zawsze, że na świecie panuje "krajzis" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 16:58, vegost napisał:

Ale wiesz, że to wszystko musisz napisać im na maila a nie tutaj ? :D


Aiiiish... to widocznie dwa konkursy mi się rypły. Dobraaaa... Ale swoją drogą to obydwa powinny być na maila lub przez konkursową stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja fanem Crysisa nie jestem ,ale za to mój brat tak, a ma urodziny w styczniu i nie chce mi się wydawać kasy na prezent , więc byłbym bardzo wdzięczny za ten bilet. (nie bjore na litość :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 19:20, ArentV2 napisał:

Ja fanem Crysisa nie jestem ,ale za to mój brat tak, a ma urodziny w styczniu i nie chce
mi się wydawać kasy na prezent , więc byłbym bardzo wdzięczny za ten bilet. (nie bjore
na litość :p )


"To nie bjerz" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 16:45, dreamer94 napisał:

Ten Konkurs już się zaczął, czy mamy jeszcze na coś czekać ?


Dziwne pytanie, dlaczego miałby się nie zacząć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 16:54, Laid_back napisał:

Dziwne pytanie, dlaczego miałby się nie zacząć? :D

Bo trwa już pięć dni, a ten komentarz jest trzynastym :P Czy prace zgłaszamy w tym wątku i do kiedy można to robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 17:38, dreamer94 napisał:

> Dziwne pytanie, dlaczego miałby się nie zacząć? :D
Bo trwa już pięć dni, a ten komentarz jest trzynastym :P Czy prace zgłaszamy w tym wątku
i do kiedy można to robić ?


Ech... cała informacja jest w newsie - dokładnie pod filmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 17:02, Laid_back napisał:

Gramowicz CleVerFIVE został zwycięzcą, dziękujemy wszystkim za udział! Wybór nie był
łatwy, szkoda, że tylko jedna osobę mogliśmy wybrać...

Opublikujecie jego pracę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję ekipie gram.pl za umożliwienie mi uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Zwycięzca CleVerFIVE nie może być na pokazie. W związku z tym otrzymałem jako 2. osoba w kolejce taką możliwość.

Pozostaje mi jeszcze raz podziękować i ocenić grę w najbliższą sobotę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować