Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sto milionów gier rozegranych w DotA 2

26 postów w tym temacie

Jak juz sie Valve rozkreci na dobre i Dota2 w koncu wyjdzie (juz teraz mozna dostac klucz bez problemu, ale niektorzy wciaz placza ze to zamknieta beta), to dopiero bedzie sie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie płacz, bo przyjdzie masa nowych graczy i wszyscy "pro" będą pisać po 5 min "gg lame team", albo uczyć cie jak masz grać, bo przecież oni (ci prosi) wiedza wszystko o każdej klasie i bohaterze. Nie mam wiele rozegranych "meczów", ale co chwile się z takim czymś spotykam. "Nie pamięta wół, jak cielęciem był".
Ale czas pokaże, ja gram i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ja tejj... jest DOTA. Widzę większy sens zaglądania na GRAM.pl. Moje życie jest lepsze, jak i wielu innyż użytkowników, którzy nie byli wstanie znieść tylko LOL''a
Bo LOL to, bo LOL tamto...
a teraz DOTA to DOTA tamto...
piękny weekend się zapowiada, czujecie też tę aurę nadchodzącej lepszości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moglibyście wrzucić jakiś aktualny screen do newsa, bo ten ma UI, które zostało zmienione
> prawie roku temu (w kwietniu bodaj).

Tez mialem to pisac, ale sobie pomyslalem, ze lepszy news ze starymi obrazkami w garsci, niz brak newsa na dachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 22:40, Harunia napisał:

lepszy news ze starymi obrazkami w garsci, niz brak newsa na dachu.


To Ci akurat nie wyszło ;P

Ja właśnie jestem w trakcie ściągania DOTY, zachęciła mnie... relacja z mistrzostw w LOLa w Katowicach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 22:43, LESZ3u napisał:

Ja właśnie jestem w trakcie ściągania DOTY, zachęciła mnie... relacja z mistrzostw w
LOLa w Katowicach ;)


Następnym razem włącz angielski stream zamiast polskiego.

Co do DOTY, to Valve robi co tylko może, żeby zdobyć nowych graczy. Ja mam kilkanaście kluczy do rozdania i nie ma komu tego dać bo wszyscy już mają. Również po kilkanaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 18.01.2013 o 22:49, sirufok napisał:

Co do DOTY, to Valve robi co tylko może, żeby zdobyć nowych graczy.


Valve jest świadome tego, że nie Dota nie przebije LoLa pod względem ilości graczy. I właściwie nie ma to żadnego znaczenia. I ten nowy tryb i tak przypomina All Pick dla większości graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 22:49, sirufok napisał:

Następnym razem włącz angielski stream zamiast polskiego.


A co za różnica? Pytam serio, o imprezie usłyszałem dopiero dzisiaj, relację z jakiś e-gamingowych rozgrywek również oglądam po raz pierwszy. A relację znalazłem na gramsajcie Kraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Następnym razem włącz angielski stream zamiast polskiego.
>
> A co za różnica? Pytam serio, o imprezie usłyszałem dopiero dzisiaj, relację z jakiś
> e-gamingowych rozgrywek również oglądam po raz pierwszy. A relację znalazłem na gramsajcie
> Kraja.

Angielski komentarz jest 100 razy lepszy i bardziej profesjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 23:48, ZubenPL napisał:

To jest polski stream ?


Skoro turniej w Polsce to i polski komentarz jest. Więc tak, był również stream z polskim komentarzem gdzie oglądało go ok. 10000 ludzi przy 150000 angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować