Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zagrałbym w ten film, czyli które kinowe hity zasługują na gamequela

59 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Gamequel - to nic innego jak kontynuacja dowolnego tworu kultury w formie gry wideo. Może to być oficjalna druga część kinowego przeboju bądź też dalsze losy komiksowych bohaterów, ale warunek jest jeden: sequel, bądź też prequel, musi być interaktywny.[/

Przeczytaj cały tekst "Zagrałbym w ten film, czyli które kinowe hity zasługują na gamequela" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja chętnie bym zagrał w jakąś sensowną grę na podstawie Matrixa. Co prawda była już jedna,
> ale ponoć słaba.
Były dwie - Enter the Matrix i Matrix: Path of Neo - żadnej nie nazwałbym jednak słabą, obie były okej.

Sam natomiast bym zagrał w coś od Tarantino, ale przyzwoitego, a nie średniaka poziomu Reservoir Dogs :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jakiś sensowny Transporter też byłby ciekawy, albo 13 Dzielnica - Luc zdecydowanie robi filmy nadające się także na gry : ) Chciałbym też wcielić się w rolę któregoś ze Sprzedawców, byleby nie Eliasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nieśmiertelnym raczej by było trochę ciężko.To pewnie nie jest niemożliwe,ale jeśli gra miałaby powstać to powinien być przynajmniej jakiś początek serii i żadnych powiązań z filmami,bo to jedynie by ograniczało grę w jakiś sposób.I tak jedynym nieśmiertelnym będzie zawsze Lambert ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś gierka Piąty Element.
Grało mi się w to całkiem fajnie... ale może dlatego że bardzo podoba mi się ten film, wraz z aktorką, która tam występuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 12:03, Janek_Izdebski napisał:

Pada Ci zabrali, biedaku? ;)

Bandytyzm, nie? :)

Ale tak mniej lub bardziej poważnie to nie specjalnie widziałbym grę na podstawie filmu który by mnie interesował :P (o ile taki bym znalazł :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 12:18, Zgreed66 napisał:

Ale tak mniej lub bardziej poważnie to nie specjalnie widziałbym grę na podstawie
filmu który by mnie interesował :P (o ile taki bym znalazł :P)

Na pewno by się coś znalazło. Trzeba tylko dobrze poszukać filmów odpowiednich do ich growych adaptacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piaty Element na sto procent bym zgral nie tylko ze wzgledu na Mille :D on jeszcze fajny miala film UltraViolet kotry na gre by sie strasznie nadawal :D no i Sucker Punch w tej grze mozna by bylo ucisnac wszystko, hack/slash, skradanie sie it itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po wyjściu z kina z filmu "Robin Hood" Ridleya Scotta pomyślałem sobie, że zakończenie aż się prosi o grę sequel. Coś z otwartym światem, oparte na mechanice Assassin''s Creed z lekkimi modyfikacjami i jakimś fajnym systemem strzelania z łuku (ze sterowaniem lotem strzały, jak w "Heavenly Sword").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast z checia bym sobie zagral w gre sequel Mad Max''a na wzor gier sandboxowych a'la GTA/RDR, Blade Runner w stylu przygodowki TPP oraz z Anime Darker Than Black - tez sandbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować