Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zagrałbym w ten film, czyli które kinowe hity zasługują na gamequela

59 postów w tym temacie

24 Godziny, ten serial miał już swoją grę co prawda na PS2, ale chętnie zobaczyłbym jakąś odświeżoną werję, bardziej dopracowaną na obecny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 12:47, jammy666 napisał:

no i Sucker Punch w tej
grze mozna by bylo ucisnac wszystko, hack/slash, skradanie sie it itd

Ten film w ogóle jest jak gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie dzielę fabuły na kinową i grową: jest tylko dobra i zła. Przy czym w grach gameplay może złą przyćmić i w efekcie gra będzie świetna, jednocześnie nawet najlepsza fabuła nie "zalukruje" dennego gameplay''a - w kinie to nie przejdzie. I stąd wynika mój problem: do zegranizowania nadaje się dowolny, nawet najbardziej denny scenariusz o ile część interaktywna będzie świetnie zrealizowana. Riddick mi świadkiem.

PS Kojarzy ktoś może coś takiego jak Sin City: The Game?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 14:43, JackXPPL napisał:

24 Godziny, ten serial miał już swoją grę co prawda na PS2, ale chętnie zobaczyłbym
jakąś odświeżoną werję, bardziej dopracowaną na obecny sprzęt.

Popieram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 11:30, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Były dwie - Enter the Matrix i Matrix: Path of Neo - żadnej nie nazwałbym jednak słabą, obie były okej.


Obie padły ofiarą przedwczesnego wydania, bo gdyby nie prawdziwa góra błędów technicznych w obu produkcjach, to moglibyśmy mówić o naprawdę znakomitych naparzankach. Zwłaszcza Path of Neo miał w sobie naprawdę mnówstwo matriksowego klimatu i świetny system walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią bym zagrał w 300 [trzystu] jako hack & slash z perspektywy trzeciej osoby. Z dobrymi animacjami jak w filmie i slow motion w odpowiednich momentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Piaty Element na sto procent bym zgral nie tylko ze wzgledu na Mille :D on jeszcze fajny
> miala film UltraViolet kotry na gre by sie strasznie nadawal :D no i Sucker Punch w tej
> grze mozna by bylo ucisnac wszystko, hack/slash, skradanie sie it itd

to, co powiedział ten pan - Sucker Punch idealnie nadaje się do cyfrowej translacji

i Michał, obejrzyj serial BBC Sherlock, to zapomnisz, że wydarzyło się we wszechświecie coś takiego jak filmy z Downey''em Jr :)

Gamequel który ja chciałbym obejrzeć? Cokolwiek związanego z Dredd 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 15:58, KeyserSoze napisał:

> Piaty Element na sto procent bym zgral nie tylko ze wzgledu na Mille :D on jeszcze
fajny
> miala film UltraViolet kotry na gre by sie strasznie nadawal :D no i Sucker Punch
w tej
> grze mozna by bylo ucisnac wszystko, hack/slash, skradanie sie it itd

to, co powiedział ten pan - Sucker Punch idealnie nadaje się do cyfrowej translacji

i Michał, obejrzyj serial BBC Sherlock, to zapomnisz, że wydarzyło się we wszechświecie
coś takiego jak filmy z Downey''em Jr :)

Gamequel który ja chciałbym obejrzeć? Cokolwiek związanego z Dredd 3D.



Sławku, oglądałem oba sezony i z niecierpliwością czekam na trzeci :D To doskonały serial, jednakże do ugrowienia, przynajmniej moim zdaniem, bardziej nadaje się wersja Guya Ritchiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 19:25, maniekgdynia napisał:

Hunted: Ścigani? Z Angeliną Jolie. Motyw z zakręcaniem kuli, zrobić coś a''la 1wszy max
payne.

Wanted*. Była taka gra, miała podtytuł Weapons of Fate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę spodobał mi się ten artykuł. Głównie dzięki świetnemu doborowi filmów, czytając kolejne propozycje aż się zastanawiałem, czemu sam o tym wcześniej nie pofantazjowałem?
Szczególnie mnie cieszy obecność tutaj Predatora, głównie za sprawą podejścia do części drugiej, która według mnie jest równie udana co kultowa jedynka. I tak sobie pomyślałem - w Warrior Within w przerwach od walki z przeciwnikami musimy uciekać przed Dahaką. Tutaj w przerwach od walki z gangami musielibyśmy uciekać (i bronić się jednocześnie) przed Predatorem. Brzmi cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Sławku, oglądałem oba sezony i z niecierpliwością czekam na trzeci :D To doskonały serial,
> jednakże do ugrowienia, przynajmniej moim zdaniem, bardziej nadaje się wersja Guya Ritchiego.

A ja jej nie trawię zupełnie. Pierwsza część jeszcze się dała obejrzeć, ale druga to już katastrofa, zero treści poza efektami specjalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować