Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Seria " Platynowa Kolekcja" "Fajna Cena" i "Złota Edycja" . Kiedy nowe tytuły? Temat ogólny

759 postów w tym temacie

Zapraszam do dyskusji na temat "Platynowej Kolekcji". Wg. mnie była to bardzo uadana(lecz droga) seria, niestety od dłuższego czasu nie pojawiają się nowe tytuły(ostatni to chyba atologia Blizza).

"Fajną Cenę" skolei cięzko nazwac serią- jest to raczej przecena premier, niemniej właśnie na swój premierowy wygląd jest to nielada gratka dla graczomaniaków. A więc co sądzidzie o tych obu wydawnictwach i jakie tytuły byście chcieli w przyszłości?

Ja obstawiam:

FEAR(fajna Cena)
EE2 wraz z dodatkiem(platyna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może za jakiś czas w Platynie będą

Dungeon Siege II
Codename: Panzers PT
Zoo Tycoon 2
Age of Empires III ( to by było COŚ ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 21:44, lukmistrz napisał:

Dungeon Siege II
Age of Empires III ( to by było COŚ ! )


To jeszcze za wcześnie na te tytuły. Zauważ, że niedługo mają pojawić się dodatki do tych gier więc na platynę nie ma co liczyć.

A od siebie to myślę, że Gothic+Gothic II+Noc Kruka ma szansę na platynę bo ciągle jest popyt na te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2006 o 23:23, bombel1981 napisał:

A od siebie to myślę, że Gothic+Gothic II+Noc Kruka ma szansę na platynę bo ciągle jest popyt
na te gry.

Prawie pewne że będzie. Pisał o tym ktoś z CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 23:25, Minsc i Boo napisał:


> A od siebie to myślę, że Gothic+Gothic II+Noc Kruka ma szansę na platynę bo ciągle jest
popyt
> na te gry.
>
Prawie pewne że będzie. Pisał o tym ktoś z CDP


A to tego akurat nie doczytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

link do seri:

http://platyna.cdprojekt.com/o_serii.asp

sami zobaczcie, że seria jest w chcwili obecnej zapomniana przez CDProjekt (brak akutalizacji od jakiegoś czasu), więc albo seria upadnie, albo rychło sobie o niej CDP przypomni. Ja jednak obstawiam na pierwszą możliwość, gdyż CDP koncentruje się nad XKX aniżeli na innych seriach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 23:27, s2nto napisał:

link do seri:

http://platyna.cdprojekt.com/o_serii.asp

sami zobaczcie, że seria jest w chcwili obecnej zapomniana przez CDProjekt (brak akutalizacji
od jakiegoś czasu), więc albo seria upadnie, albo rychło sobie o niej CDP przypomni. Ja jednak
obstawiam na pierwszą możliwość, gdyż CDP koncentruje się nad XKX aniżeli na innych seriach.
:-)

No cóż seria była chyba odrobinę za doga(tak o 10 zł), niemniej bardzo podobał mi się layout i jakość serii

Chociaz kto wie? Może seria nie umarła, chodzą słuchy że wyjdzie Gothic1+G2+G:NK w platynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 23:48, Minsc i Boo napisał:

Chociaz kto wie? Może seria nie umarła, chodzą słuchy że wyjdzie Gothic1+G2+G:NK w platynie


No wiesz ja wole wydanie premierowe WC3 + FT za cene 80złotych niż w cenie 60złotych platyne. Dla tych co tych czasów nie pamiętają to przypomne, że wersja premierowa to drzewko technologi, 2 instrukcje, 2 pudełka, 3 płyty CD.

Natomiast twoja propozycja platynowej edycji trochę mnie onieśmiela - nie długo (we wrześńu) premiera sequela dwójki więc czemu mamy wydawać za nabytą już w 3 formach Gothic 1 (Play, CD Action, XKX) i Gothica II + noc kruka...

Zresztą nie widze co ludzie widzą w Gothic II nie wiele poprawiony od Jeydnki a i tak o wiele słabszy od Morrowinda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 23:27, s2nto napisał:

sami zobaczcie, że seria jest w chcwili obecnej zapomniana przez CDProjekt (brak akutalizacji
od jakiegoś czasu), więc albo seria upadnie, albo rychło sobie o niej CDP przypomni. Ja jednak
obstawiam na pierwszą możliwość, gdyż CDP koncentruje się nad XKX aniżeli na innych seriach.
:-)


Obyś się nie mylił... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 21:44, lukmistrz napisał:

może za jakiś czas w Platynie będą

Dungeon Siege II
Codename: Panzers PT
Zoo Tycoon 2
Age of Empires III ( to by było COŚ ! )


Na pewno będą, pytanie kiedy. Wg mnie nie wcześniej niż rok po premierze.

Aha, z wyjąkiem Panzers 2, bo słuchy chodzą (chyba kos skan katalogu Cenegi pokazywał), że wraz z Panzers 2 trafii to Superspelera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie taka platynowa kolekcja :
PANERS FAZA 2
Empire Earth 2 z dodatkiem

to śa moje prognozy choc nie lubie EE2 to na panzersów gdy wyjdą(w platynie) to raczej sie skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie odnośnie Złotych dycji: Widziałem w okolicach 3 września w sklepie Złotą Edycję Morrowinda w serii EKN. Okej. Przyszedłem dzień później - szukam w EKN - nie ma! Patrzę, denerwuję się, rzucam wiązankami mięsistych przekleństw i widzę... jest! Tylko dlaczego za 59.99? Co to ma być, ja się pytam? W dzień zniknęła półka z kilkunastoma egzemplarzami? Czy może już wycofaliście TES III: Morrowind Gold z EKN? Dodam że od tygodnia szukam jej po sklepach i jeśli już znajdę to tylko w cenie 59.99. Wyjaśni ktoś łaskawie CO SIĘ STAO??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 18:55, Gadżi napisał:

Wyjaśni ktoś łaskawie CO SIĘ STAO??? :D

Musiałeś się przewidzieć z tym Morrowindem ZE w EKN, bo ta gra jeszcze w tej serii nie wyszła, ale ma wyjść. Dlaczego kosztuje 59 zł? Bo to seria "Platynowa Kolekcja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 19:32, fish13 napisał:

Ostatnim tytyłem mam nadzieję, że będzie Neverwinter Nights z dwoma dodatkami. Albo jakiś fajny
RPG.


Fajne by było, ale z racji tego, że NWN pojawił się ostatnio w Extra Klasyce, są raczej nikłe szanse, że w "Platynowej Kolekcji" też się pojawi. Chociaż kto to tam wie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę różnicy pomiędzy Złotą a platynową Kolekcją. BTW: jak wyjdzie TES III z dodatkami za 19,99 to po co kupować Morrowinda bez dodatków za tę samą cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 19:40, Gadżi napisał:

Ja tam nie widzę różnicy pomiędzy Złotą a platynową Kolekcją. BTW: jak wyjdzie TES III z dodatkami
za 19,99 to po co kupować Morrowinda bez dodatków za tę samą cenę?



Złota jest Edycja, a Platynowa Kolekcja. To są dwie inne rzeczy. Platyna Kolekcja do seria gier a złota edycja to edycja gier z dodatkami (np. Warhammer 40 000: Dawn of War+ Warahmmer 40 000 :Winter Assault)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować