Zaloguj się, aby obserwować  
Minsc_i_Boo

Seria " Platynowa Kolekcja" "Fajna Cena" i "Złota Edycja" . Kiedy nowe tytuły? Temat ogólny

759 postów w tym temacie

a czy istnieje szansa na wypuszczenie settlersów w pakiecie od 1 do 5 z dodatkami złotej kolekcji :) to byłoby naprawdę coś zważywszy na to ile gier byłoby i ile dodatków, oczywiście ciekawy jestem jaka mogłaby być ewentualna cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 21:17, adi54 napisał:

Czy wyjdzie Planescape Torment znowu w jakieś taniej serii bo wiem że nie można go już dostac
nowego w sklepie, no chyba że na Allegro?


Gdzieś ktoś kiedyś (bodajże w wątku o eXtra Klasyce Next) wrzucał screena reklamy, na której było widać Tormenta w pudełku od eXtra Klasyki Next. Może wkrótce się ukaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2008 o 20:54, akne napisał:

Spokojnie, chłopaki, spokojnie :-) Dla każdego wystarczy :-)
Luty to kiepski miesiąc :-) Mroźny, groźny, czyli "luty".
Wiosna lepsza :-)


Dopiero wiosna? ;/ Teraz będę miał dylemat czy wziąć Assassin''s Creed czy Heroes Complete ;/ Myślałem, że chociaż na ferie bym sobie pograł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 14:36, Sob-styl napisał:


> Spokojnie, chłopaki, spokojnie :-) Dla każdego wystarczy :-)
> Luty to kiepski miesiąc :-) Mroźny, groźny, czyli "luty".
> Wiosna lepsza :-)

Dopiero wiosna? ;/ Teraz będę miał dylemat czy wziąć Assassin''s Creed czy Heroes Complete
;/ Myślałem, że chociaż na ferie bym sobie pograł...

Ja tak samo, mówię sobie będzie zajęcie na ferie a ty nie... i jeszcze niewaidomo czy wyjdzie w marcu czy w maju ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo pytań :-)
Nie chcę bawić się w ogólniki, stan na dziś: mogę jedynie powiedzieć, że HoMM Complete bardziej na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 20:13, akne napisał:

Dużo pytań :-)
Nie chcę bawić się w ogólniki, stan na dziś: mogę jedynie powiedzieć, że HoMM Complete bardziej
na wiosnę.

Było siedzieć cicho, teraz masz nas na głowie :) ( XKG chrum chrum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 17:24, akne napisał:

Są szanse na TQ z dodatkiem w Platynie.

Kupuję. :)

Widzę, że Gothica 3 ze sklepu Wam wywiało, czyżbyście szykowali go do TS? Niedługo ma wyjść przełomowy patch 1.6, fajnie byłoby mieć tę grę ze zintegrowanym patchem i to w TS-owej cenie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:20, Uspatente napisał:

Od 24 stycznia w Platyowej Kolekcji:
- STALKER
- Supreme Commander
- Spellforce 2 Złota Edycja
- Warhammer 40000 Antologia

Łał , ale nas zaszokowałeś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:21, Asthariel napisał:

Łał , ale nas zaszokowałeś!


Ups... tak to jest jak nie chce się przeczytać postów parę stron wcześniej - po prostu trafił mi nowy numer Gier i z tyłu okładki reklama gier. Ja tam nie wiedziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:21, Asthariel napisał:

Łał , ale nas zaszokowałeś!


Ups... tak to jest jak nie chce się przeczytać postów parę stron wcześniej - po prostu trafił mi nowy numer Gier i z tyłu okładki reklama gier. Ja tam nie wiedziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw tych "completnych" Heroes. Przecież Chronicles (samodzielne dodatki do 3) wydaje Cenega. Poza tym jaki będzie koszt całości? 1+2 z dodatkiem była w czasopiśmie, 3 podobnie, 4 jest w XKN, 5 z dodatkami to ok. 100 zł. Dochodzi do tego jeszcze jeden dodatek do 5. Fajne byłyby dodatkowe mody, mapy no i poprawa stabilności 1 i 2, bo na XP strasznie grymaszą. A tak dodatkowo zapytam, po co to wydanie, skoro fani pewnie i tak wszystkie części mają? Dla wygody? Nie sądzę. Przecież razem z 4 i 5 (jak "complete" to "complete") nie upchnie się ich na jeden DVD. No i cena powyżej 100 zł też nie nastraja pozytywnie, bo przecież do Platyny to raczej nie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 17:00, kedzior141 napisał:

o dokładnie:) A jaki to ma być patch? Co by poprawiał?.?

http://forum.jowood.com/showthread.php?t=150124
Będzie zawierać gruntowne poprawki engine zrobione przez Spellbound i drobne poprawki questów, dialogów itp. od społeczności moderskiej. Zapowiada się obiecująco.

Jeśli ten patch wyjdzie (kwestia kilku tygodni), to natychmiast kupuję GIII, ale mam nadzieję że przeskoczy do Topsellera. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2008 o 22:14, Zebius napisał:

Jeśli ten patch wyjdzie (kwestia kilku tygodni), to natychmiast kupuję GIII, ale mam nadzieję
że przeskoczy do Topsellera. ;)


A ten patch będzie też taką ''optymalizacją''?
krychaplateu
Jeszcze długo sobie poczekasz choćby na wyjście w Platynowej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować